RuyaTabirleri.com

Rüyada Çarşaf Görmek

Rüyada çarşaf görmek ağzı sıkı, sır taşımasını bilen ve asla laf taşımayan bir kişiyle tabir edilir. Rüya sahibi tabir yerinde ise yanında adam öldürseler ağzını açıp tek kelime etmeyecek kadar ketum ve suskun kimsedir. Rüyada çarşaf görmek diğer yandan da gerçekleri ört bas etmeye çalışmak şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibi bazı gerçekleri, inkâr ediyor ve insanlardan saklıyor demektir. Aslında söylediği şeye kendi de inanmıyor ama bir yandan da o gerçeğin ayyuka çıkmasını ve insanların diline pelesenk olmasını istemiyordur.

Rüyada Çarşaf Yıkamak

Temiz olmak anlamına gelir. Rüya sahibi kendine saygısı olan ve kendisini çok seven kişidir. Bu nedenle de bakımlı ve özenli olmaya dikkate eder. Dış görünüşüne çok önem verir, ayakkabıları asla tozlu gezmez, her daim mis gibi parfüm ya da sabun kokar.

Rüyada Çarşaf Giydiğini Görmek

Huy değiştirmeye işaret eder. Rüya sahibi daha önce paylaşımcı ve yardımseverken, birden bire tam tersi yönde huy değiştirecek ve faydacı kimse olacak demektir. Rüya sahibi malını ve parasını herkesten gizlemeye ve sadece kendisi için yaşamaya karar verip, kendisinden başka kimseyi düşünmeyecektir.

Rüyada Çarşaf Asmak

Garantici kimseye delalet eder. Rüyasında çarşaf astığını gören kişi, bir işe başlamadan evvel mutlaka kar, zarar hesabı yapar, kazanacağına ya da o işin kendisi için hayır getireceğine emin olmadan da o işe girişmez diye tabir edilir.

Rüyada Çarşaf Yırtılması

Alıngan ve kuruntulu kimseye işaret eder. Rüya sahibi bu huyu nedeniyle sürekli üzülüp, ağlayan bu nedenle de çok yıpranan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Çarşaf Satın Almak

Ortaklık, gönül ya da fikir birliği etmek şeklinde ifade edilir. Rüyasında çarşaf aldığını gören kişi ya birilerine destek verecek ya da birilerinden destek görecektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çarşaf Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. gökçe (21 Mayıs 2014 saat: 14:05)

    rüyamda bir köprü altından geçiyordum orada akan bir çeşme gördüm.çeşmenin başında şeffaf bir poşetin içinde çarşaf varmış.sahibi yoktu ve bende etrafıma baktım kimsenin olmadığını anlayınca aldım (ama alırken ablamındır belki diye aldım ne alakaysa) evime götürdüm. evimde de şeffaf poşetin içinden çıkardım ve kendi yatağıma serdim çarşaf kocaman ve bembeyazdı.yatağıma serince yatağım bembeyaz ve kocaman oldu onu izledim bende uzun uzun….bu arada 26 yaşında 2 yıllık evliyim….


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,