RuyaTabirleri.com

Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada çarşaflı kadın görmek, karamsarlığa delalet eder. Rüya sahibi insanlara olan güvenini kaybeder. Kişilerin gerçek kimliklerini bilmekte oldukça zorlanacak çünkü karşısına ikiyüzlü insanlar çıkacaktır. Rüya sahibi kimlik karmaşası içerisinde olacaktır. Yaşadığı olaylar çevresindeki insanlara hep önyargıyla bakmasına neden olacaktır. Onlara olan güvensizliği kendisinin arkadaş bulmasında zorlanması anlamına gelir. Ancak bu durum geçicidir.

Rüyada Çarşaf Görmek

Rüyada çarşaf görmek, iffetli olmaya işaret eder. Rüya sahibi gelenek ve göreneklerine saygılı, günah işlemekten korkan bir kişiliktir. Rüyada görülen çarşaf ince ise, ahlak bozukluğuna yorumlanır. Rüya sahibinin bu sefer günahlardan çekinmediği anlamı taşır. Rüyada görülen çarşaf rüya sahibinin gizlediği bir şeyler olduğuna ve insanlardan ömür boyu saklayacağına işaret eder.

 Rüyada Kara Çarşaflı Kadınlar Görmek

Rüyada kara çarşaflı kadınlar görmek, düşmanlara delalet eder. Rüya sahibi için tehlike oluşturan insanlar çevresinde bulunacak ancak rüya sahibi bu kişileri etkisiz hale getirecek, onlara karşı üstün konuma geçecektir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada çarşaflı kadınları gören kimse, dünyevi işlerinden manevi duygularına çok fazla vakit ayıramamaktadır.

Rüyada Nevresim Görmek

Rüyada nevresim görmek, rahatlamaya işaret eder. Rüya sahibi herhangi bir rahatsızlığı varsa bundan kurtulur ve bir rahatlama yaşar. Beyninde yaşadıkları, düşündükleri kendisini zor durumlara itebilir. Ancak rüya sahibi sorunların üstesinde rahatlıkla gelecektir. Rüyada yatağına nevresim serdiğini gören kimse, bir evlilik yaşayacak ancak evlilik sorunlarla ilerleyecektir.

Rüyada Çarşaf Giymek

Rüyada çarşaf giymek, karmaşık duygular içerisinde olmaya delalet eder. Rüya sahibi nerede nasıl davranması gerektiğinin farkına varamayacak, çünkü ilk kez böyle bir duruma karşı karşıya kalacaktır. Hangi yaptığının daha doğru olacağının bilincinde olmadan hareket edebilir. Olumlu ya da olumsuz sonuçlanması önemli değil, rüya sahibinin kararsız kalmaması onun adına önemli bir gelişme olacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. mahmut (08 Temmuz 2014 saat: 15:45)

    çarşaflı bir kadın varmış.Ben olduğum ortaya çıkmasın diye arkadaşın telefondan o kızın abisinin telefonuna birşeyler atıyorum mesaj.O kızı kötüleyecek şeyler.O da cevap veriyor askere giden aama bu söylenir mi diye.Madem bir şey söyledin devamını getir diyor mesaja cvap atarak.O cevap attığ vakit ben babamla beraber arabadaydım arkadaşın telefonu da elimdeydi.Arabanın rengi siyahtı.Hatırladığım bu


  2. mustafa demir (02 Şubat 2015 saat: 02:02)

    Kapali bir kadinla birlikte yüzünü gormuyorum ama nur icinde olan beyaz carsaf icinde baska bir kadini takip ediyorum. Yanimdaki kadin bak iste orda dediginde onu benimde görmus oldugum beni hayrete dusuruyor.beraber takibe devam ettigimizde kotu yuzlu iki kisi daha goruyorum icimi kasvet kapliyor.sonrasinda hersey karisiyor hatirlamiyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,