RuyaTabirleri.com

Rüyada Çatal Görmek

Rüyada çatal görmek rüya yorumcuları tarafından genel anlamı düşünüldüğü zaman olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Ancak yinede rüyanın içeriğini iyi bir şekilde analiz etmek çok önemlidir. Rüyada çatal görmek kişinin ev hayatı içerisinde kavgasız gürültüsüz bir ortamda yaşadığına bu durumda herhangi bir sorun yaşamayacağına ve ev içerisinde huzurlu bir hayatı olduğuna işarettir.

Aynı zamanda iş hayatında başarılı olmak için çok çalışmaya uzun zamandır yapmak istediğiniz bir şey için uğraşmaya sebepleri için kafa yormaya işaret olduğu söylenmektedir.

Rüyada İki Adet Çatal Görmek

İki adet çatalı yan yana görmek genel olarak hayırlı bir haber olarak nitelendirildiği için rüya yorumcuları tarafından oldukça olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. İki adet çatalın yan yana görülmesi kişinin evleneceği ya da karşısına hayırlı bir kısmetin çıkabileceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda uzun süredir küs olan iki kişinin kısa süre içerisinde barışarak eskisi gibi iyi duruma geleceği anlamını taşımaktadır.

Rüyada Kırık Çatal Görmek

Bir kişi rüyasında kırılmış bir çatal görüyorsa bu rüya o kişi için rüya yorumcuları tarafından pek hayırlı bir şekilde yorumlanmamıştır. Kişinin oldukça kötü zamanlar yaşayacağı uzun zamandır hayalini kurduğu ve çalıştığı işlerde çeşitli başarısızlıklar sağlayacağı bu başarısızlıklarından dolayı oldukça üzülüp yıpranacağı ifade edilmektedir.

Rüyada Çatal Aldığını Görmek

Bir kişi rüyasında herhangi bir yerden çatal satın aldığını görürse pek hayırlı bir rüya yorumu ortaya çıkmaz. Genel olarak rüyasında çatal alan bir kişinin uzun zamandır düşündüğü yaptığı hatta emin olduğu durumlarda yanılarak çeşitli hayal kırıklıkları yaşayacağı söylenmektedir. Bu durumda kişinin uzun zamandır peşinde olduğu bir işte çeşitli anlaşmazlıklar yaşayarak bütün emeklerinin birden boşa gitmesi de söz konusu olarak ifade edilmiştir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çatal Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ESMA (21 Mart 2014 saat: 09:10)

    rüyamda babam bana sılah verıyor ben o sılahı cantamda tasıyorum ve ıkı de bır bakıyorum kı sılah duruyormu dıye elıme alıyorum durmdan bakıyorum bu ara bır karısıklık oluyor babaannemgılın evınde polis gelıyor arama yapmak ıcın ama cok kalabalık genc ınsanlar var ve evın arkasına topluyorlar beımde bırı cok yakın arkadasımmıs dıyor kı sılahını sakla nereye dıyorum tan kapıdan bahceye cıkıyorum babaannemı görüyorum cantamdan cıkarıp sılahı verıyorum bırde bakıyorum kı cantam bır sürü catal bıcak la dolmus verıyorum bır onlarıda dıger tarafa gecıyorum polıs benı arıyor yanlız süpelenıyor evımı soruyor bura babaannemın evı bız askında yukaru da oturuyoruz dıyorum polıs bakıyor cantama catal kasık var nerden cıktı bunlar dıyor ben eve almıstım dıyorum ınandırmaya calısıyorum bu kadar rüyam cevaplarsanız sevınırım .tessekkurler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,