RuyaTabirleri.com

Rüyada Çatal Kaşık Görmek

Rüyada çatal kaşık görmek, misafire yorulur. Rüya sahibi kısa süre içerisinde çok önemli birini ağırlayacak, onu memnun etme sorumluluğunda olacaktır. Kendisi için çok önemli olan bu kişi için birçok hazırlık yapılacak, günlerce o gün beklenecektir. Rüya sahibi küslüklerine son verecek, arasının bozuk olduğu insanlarla arasındaki buzları eritecektir. Çünkü çok kıymetli insanlardır.

Rüyada Çatal Kaşık Almak

Rüyada çatal kaşık almak, birine gereğinden fazla değer verildiğini gösterir. Rüya sahibi çevresindeki insanlardan bazılarına hak etmedikleri ilgiyi, sevgiyi gösterir. Bu davranışları ilerde pişman olmasına neden olacaktır. Çünkü o kişiler rüya sahibi için bir dosttan çok düşmandırlar. Bunun farkına varılamayacak ve onlara fazla değer verilecektir.

Rüyada Çatal Kaşık Yıkamak

Rüyada çatal kaşık yıkadığını gören kimse, hayatında belli bir olgunluğa erişecek. Rüya sahibi hareketli bir yaşantıdan ziyade sakin ve huzurlu bir hayatı tercih edecektir. Çevresinde gerçekleşen olaylara karışmayan, sadece kendisi ile ilgilenen bir kişilik olacaktır. Bu şekilde yaşanılan şeylere üzülmez ve sadece kendisinden sorumlu olur. Bu şekilde mutlu olacağına inanır.

Rüyada Çatal Kaşık Takımı Görmek

Rüyada çatal kaşık görmek, kalabalığa işaret eder. Ancak bu kalabalık, gürültülü ve çok hareketli bir kalabalıktır. Devlet meseleleri yüzünden halk arasında bir ayrışma, çatışma olacaktır. Rüya sahibi de bu kalabalığın arasında yer alarak devlete karşı ayaklanacaktır. Ülke bir kaosa sürüklenecek ve rüya sahibi de kendisine bir yer edinecektir.

Rüyada Kaşık Görmek

Rüyada kaşık görmek, bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibi kazancını artıracak işler yapacak ve zenginleşecektir. Kazandığı parayı akıllı yatırımlarla daha da fazlalaştıracaktır. Parasıyla mal satın alıp satacak ve bu işi ticaret haline getirecektir. İş hayatında da doğru yol izlenecek, başarılı sonuçlar alınacak.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çatal Kaşık Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Havva (15 Aralık 2014 saat: 21:57)

    Rüyamda pazarda bir tane çatal bir tane kaşık bir de çay kaşığı aldım çok güzel elbiseler parçalar vardı ama kaynanamdan korktuğum için alamadım üzüldüm alamadığım için eltim ve bizim kiracı aldı ama ben almadım pazarcılar abla çok güzel parça al diyorlardı ama ben kaynanam kızar diye almadım


  2. faruk yilmaz (25 Aralık 2014 saat: 18:23)

    Merhaba rüyamda eski oturduğumuz gece kondu da mutfağın camından uzanan bir el ve mutfak da bulunan çatal bıçak ve kaşık takımını çalınıyor ben sadece görüyorum bu durumu başka birşey yada tepkim olmuyor bunun yorumunu bekliyorum teşekkürler…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,