RuyaTabirleri.com

Rüyada Çatı Katı Görmek

Rüyada çatı katı görmek, mevcut sıkıntılı durumların ve kişiyi olumsuz etkileyen, üzülmesine neden olan olayların sonuna gelindiğini ve kişisel ilişkilerde yaşanan çatışmaların da düzeleceğini işaret eder. Bozulan uyku düzeninin, iç sıkıntılarının ve karamsar düşüncelerin biteceğini müjdeleyen rüya geçirilen zor günlerin aksine daha mutlu ve güzel gelişmelerin olacağı günlerin haberini verir. Sabrın sonunda kişinin isteklerini elde etmesi için tüm engellerin ortadan kalkacağına, inancını kaybetmeden yürüyen kişinin iş alanında da isteklerini doğrudan ve kolayca gerçekleştireceğini alamet eder. Çatı katı mevki elde etmek ve kariyer yapmak anlamlarına geldiği gibi, beklenmeyen bir iş fırsatının kişiyi mutlu edip çok heyecanlandıracağını da ifade eder.

Rüyada Çatı Katından Atlamak

Hüsranla sonuçlanacak ve büyük hayal kırıklıklarına neden olacak planlar yapan rüya sahibinin üzüntü içinde kalacağına, karşısına çıkan her fırsata balıklama atladığına ve düşünmeden hareket ettiğine alamettir. İkili ilişkilerde yaşanılan problemlerin artış göstereceğine, çözüm bulmak yerine kişinin tutumunu değiştirmemesi ve aşırı agresif davranması sonucunda da ilişkilerin bitme noktasına geleceğine alamettir. Yapıcı davranarak mevcut durumu daha da kötü bir hale gelmekten kurtarmak konusunda kişiye uyarıda bulunan kart aceleci davranmamak gerektiğinin de altını çizer.

Rüyada Çatı Katında Oturmak

Kişinin aklını ve zekasını kullanarak içinde bulunduğu sıkıntı duruma karşı doğru bir tavır alacağını, duruşunu bozmadan ama asla acele etmeden, sıkıntıların çözülmesini sabır içinde beklediğini işaret eder. Doğru davranıldığını ve bu tutumun devam ettirilmesini ifade eden rüya, kişinin enerjisini doğru kullanması gerektiğini, bencilce davranışlardan kaçınarak, doğru zamanı kollayarak harekete geçmek gerektiğini de tabir eder. Düşüncelerin netleşeceğini, beklentileri ve istekleri daha doğru şekilde biçimlendireceğini bildiren rüya kişinin ne istediğini çok iyi bildiği ve buna yönelik hareket ettiğini de alamet eder.

Rüyada Çatı Katı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini fildişi kulede gören, yalnızca kendisini düşünen ve aşırı bencil davranan kişilerin yanılsama içinde bulunduklarını, aslında içlerinde son derece huzursuz ve mutsuz olduklarını ifade eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çatı Katı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Filiz 23 gebze kocaeli (20 Kasım 2015 saat: 09:53)

    rüyamda eski oturduğunuz evin çatısının içindeyiz babamla (hayatta degil) beraber çatının içini temizleyeceGiz bazı yerler temiz ama çok eşya var hep kıyafet yerde karton parçaları var onların üstünde de solucan var bir kaçtane si 1-2 metre boyunda diğerleri normal ama çok babama diyorum baba bunları ne yapalım atalım sesini çıkarmıyor bende karışmıyorum yerinde bırakıyorum sonra bir an da çatıda ikimiz sadece varken etraf kalabalık oluyor ve elbiselere almaya başlıyorlar ama hiçbirini tanımıyorum çatı dan inmek istiyorum fakat merdiven sağlam değil diye korkuyorum başkaları iniyor babamla bende birbirimizi bakıp gülümseyerek bende inmeye çalışıyorum babam görmedim indiğini çatı çok büyük tu


  2. İrem (09 Mart 2016 saat: 17:01)

    Boyle bi odadayiz, ve bu odada cati kati var, oraya cikmak istiyorum ve boyle ariyorum orayi en sonunda buluyorum ve cikiyorum boyle bir suru kisi var ve almanca dersi isleniyor biraz dinliyorum ve ben dosyami altta o odada unutunca cati katindan inip dosyami aliyorum fakat bu sefer oraya tekrar cikmama izin vermiyorlar annem, bi adam ve boyle 1-2 kisi daha hele annem hic izin vermiyor ben cabaliyorum boyle cikmak icin olmuyo en sonunda sinirlenip baska bi odaya gidiyorum ve perdeyi sinirli bir sekilde sokuyorum bir cekiste sokuyorum ve balkon var kapisi kapali ben camdan bakinca disarida eglence, renk renk renkler var oylece bakiyorum ” keske ben de orda olsam ” diyorum neyse sonra perdeyi katliyorum
    Boyleydi bu ruyayi sabaha karsi 04:00 – 06:30 gibi gordum
    Yorumladiginiz icin tesekkur ederim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,