RuyaTabirleri.com

Rüyada Çatışma Görmek

Rüyada çatışma gören kişinin, çok namuslu, iyi, cömert ve yardımsever birisi olmasına ve herkes tarafından sevilip sayılmasına rağmen kendisini çekemeyen ve çok büyük kıskançlık duyan birisi tarafından bir iftiraya kurban edileceğine ya da büyük bir dedikodu malzemesi yapılacağına, bu durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyacağına, insanlardan küsüp soğuyacağına, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Silahlı Çatışma Görmek

Rüyayı gören kişinin, yaşanan onca kötü olaydan ve yaşadığı sıkıntılardan sonra kendisini temize çıkaracağına, insanlar arasındaki saygınlığını geri kazanacağına, kötüler tarafında olan insanların çok üzüleceğine ve mahcup olacağına, rüya sahibini savunanların ise çok sevineceğine ve kötü zamanların artık geride kaldığına alamet eder.

Rüyada Çatışma Arasında Kalmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok büyük bir ihanete uğrayacağına ya da bir dedikoduya kurban gideceğine, çok iyi ve dürüst birisi olduğu halde kendisine destek olacak ve yardım edecek bir kişi bile bulamayacağına ve bu durumlar ile yalnız başına savaşmak ve kendisini aklamak zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada Teröristlerle Çatışmak

Rüya sahibinin, günlük hayat içerisinde sinirini bozan, rahatsız eden ve kendisini yıpratıp hasta olmasına ya da moralinin bozulmasına sebep olan birçok olay yaşadığına, bu yüzden bir türlü rahat bir nefes alamadığına ve çok büyük bir yorgunluk duyduğuna işaret eder.

Rüyada Çatışma Yapmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çözemediği bazı problemleri olduğuna, bu problemlerden ötürü sürekli düşünüp bir çıkış yolu bulmaya çalıştığına, bulduğu her yolun boşa çıktığına ve bu yüzden kendi içinde devamlı bir tartışma yaşadığına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çatışma Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Nazlı (06 Şubat 2014 saat: 10:52)

  Rüyamda biden bire büyük bir alışveriş merkezi önündeyim ve yanımda en yakın arkadaşım ilayda var , birden bire 2 yıl önceki erkek arkadaşım nurkanı görüyorum ve yanında 1 buçuk yaşlarında bir erkek çocuğu çekik gözlü , onun çocuğuymuş , ilayda nurkanı tanımamasına rağmen nurkana doğru koşup çocuğu seviyor ben gitme diyorum ama gidiyor bende arkama bakmadan biraz uzaklaşıyorum , birdenbire ilayda ile bir hastanede oluyoruz üst katlardayız , hiç olmadık bir anda silah sesleri çıkıyor ortaya bize doğru ateş ediyorlar ilayda silah çıkarıp çatışıyor , bense üzerimde silah olmadığı için merdivenlerden aşağıya doğru koşuyorum , aşağıda polis memurları görüyorum ve yukarıda çatışma var yardım edin diyorum onlarda şuanda onlarla uğraşıyoruz yukarıda 16 tane esir var şuan diyolar kendi kendime iyiki kaçmışım yoksa 17. esir ben olacaktım diyorum ve o sırada en yakın arkadaşım ilayda hala yukarıda , bu rüyanın yorumu nedir lütfen acilen yorumlarmısınız ..


 2. Tuğba (16 Şubat 2014 saat: 10:57)

  Ruyamda buyuk bir evde oluyotum bir sürü kisiler var ama bazilari film karakterleri sonra silahlı adamlar ates ediyo herkez biryerlere dagiliyo donra küçük bir odaya kaciyorum orda benim kizim baska bir kiz çocuğu ve annesi var kizin annesi pencereyi açıp aşağı bakiyo cok yuksek ben atlarsam kizim bari kuryulur diyo ben onu ikna ederken birden kapı açılıyor ve herseyin bittiğini soyluyorlar odadan bir çıkıyoruz her yer dağılmış osirada annem küçük bir cicek saksısi ile bana dogru geliyo ve beni ve kızımı alıp arabaya bindiriyo memlekete gidiyoruz. Tanidik birine borc para veriyorum. Sonra arabada kızım uyuyo aşağı iniyorum iceri giriuorum babama çocuk uyanmasin diyorum tam odaya giriyorum orda uyandım. Bu ruyanin tabirini yaparmisiniz tesekkur ederim


 3. Mustafa (22 Mart 2014 saat: 09:47)

  Benim rüyam; bizim orda akşamliyin top oynuyodum sonra oraya özel harekat geldi ve biyerleri aramaya başladı sonra da en sevdiğim dizide kötü birini tutukladılar polislere o kötü diyodum ondan sonra çatışma çıkıyodu onun adamları gelmişti bende hemen yerden bir tabanca aldım ve kötülere sıkarak kendimi korumaya çalıştım sonra biyerden atlarken o adam beni gördü öldürmeye çalıştı ben evimizdeki binaya kaçtım tam merdivenden çıkarken özel harekat beni kurtardı


 4. aleyna (27 Mart 2014 saat: 18:21)

  rüyamda benle abim tır da gidiyoruz eli silahli iki kişi bize durmadan ateş ediyor kurşunlar bize değmiyor ama sonra tırdan inip koşmaya başlıyoruz abimle tam umudumuz bitti bizi öldürecekler dedğimiz anda abim diger abim geliyor bizi arabayla alıp uzaklasiyoruz ordan. Allah hayra yorumlar inşallah etkisinde çok kaldim bide sürekli bi rüya görüyorum bi kız bi grup insanlar onu öldürmek istiyorlar bir avm nin içinde sürekli kaçiyor onu da çok merak ediyorum


 5. yasin (06 Mayıs 2014 saat: 11:05)

  rüyamda 2 kız kuzenimle bir yerde silahla çatışmaya giriyorduk. yani bi tür savaş gibi. ben siperler arası gezerken havada bi sürü mermiler geçiyor ancak hç bri bana değmiyor. bi köşe buluyorum ve ordan elimde ki silahla düşman denilen tarafa ateş ediyorum. sonra yağmur yağıyor ve kuzenlerim kapalı bir yer bulup oraya geçiyorlar bende onların peşinden gidiyorum ama yamurunda tenime değdiğini hissediyorum. o arada uyanıyorum işte.


 6. İlayda (25 Haziran 2014 saat: 13:21)

  Rüyamın başlarında sanırım yabancı bi ülkede yabancı bi haber ajansında sevgilimle çalışıyoruz. Bir takım mafya ya da onun gibi bişeyin hoşuna gitmeyen bi haber yapınca, onlar holdingi basıyolar. Biz yaklaşık 10 15 kişiyken, onlar 30 35 kişi. Bir tane liderleri var. Çatışma başlıyo. Bizimkilerin çoğu ölüyo. Biz kaçıp bi yerlere saklanıyoruz. Tek kız ben kalıyorum. Benim dışımda sevgilim ve 4 erkek daha var. Onların da sadece liderleri peşimizden geliyo. Liderleri tam sevgilimi öldürcekken, o bizim tarafta kalan 4 kişi lidere saldırıyo. Lider hepsini bayıltırken biz de kaçıyoruz. Tuvalete geliyoruz. Sevgilim beni kabine sokup çıkmamamı söylüyo. Diğer grubun lideri olan adam sevgilimi alıp diğer odaya götürüp orda öldürüyo. Biz silahsızız. Sonra o adam tekrar tuvalete geliyo, beni farkediyo. Beni alıp diğer odaya götürüp kaçmıyim diye boğazımı sıkıyo. O sırada bi kız geliyo. Ona yapma filab diyo. Silahını çıkarıp tam öldürecekken ben hamileyim yapma diyorum bana kıymıyosan bebeğimi düşün diyorum. Kalıyo öyle. Sonra merdivenlerden en aşağıya iniyoruz beraber. Ben onlardan kaçıp havaalanına gidiyorum ama istanbula bilet bulamıyorum. Bulsam da param olmadığı için alamıyorum zaten. Sonra havaalanında çalışan bi Türk amcadan ağlayarak ve mahçup bi şekilde yol parası istiyorum. Ama parayı alıp dönünce havaalanının bilet gişesinin kapattığını görüyorum. Sonra bilet çalıp uçağa gidince, tam uçağın kapısının önünde babamı görüyorum. Babam gitme diyo ve öyle uyanıyorum.


 7. m. (01 Temmuz 2014 saat: 13:17)

  Bir çatışmanın ortasındayız. Biz çocukken demir silahlar vardı, görüntüsü gerçek silahla aynı, elimde onlardan bir tane var ve içine gene oyuncağın bir parçası olan sözde mermilerden [daire şeklinde, küçük küçük plastikler içi barut dolu] koyuyorum. Kayınbiraderlerimden biri benden pek hoşlanmıyor ve ırkçı davranıyor sanki. Onunla karşılaştığımda öyle hissediyorum. Sonra büyük kayınbiraderimle karşılaşıyoruz. Elinde yemek var bana da yememi söylüyor. Yediğimi, aç olmadığımı söylüyorum. Onun gözleri doluyor ve ona bakınca benim de gözlerim doluyor. Duygusal bir an yaşıyoruz. Birden onun oturduğu duvarın önünde bir sandalyede oturduğumu ve sandalyenin ayaklarını geriye doğru kaldırıp başımı onun göğsüne dayıyorum. En küçük kaynbiraderim de severek bakıyor.


 8. elmas (06 Temmuz 2014 saat: 09:41)

  06 Temmuz 2014 taribinde saat 06:30 da, rüyamda şehir merkezinde yürürken cadde tamamen tirlü türlü hayvanlarla doldu. Daha sonra fil sürüsü ile karşılaştım. Fil sürüsü üstüme doğru gelirken ben korkudan yürüyemez hale geldim. Sonra zorla toparlandım kalktım. Fillerin yanından uzaklaşmak isterken insanların kavgası ile karşılaştım. O kavganın arasından sakallı saçları uzun yaşlı bir adam belirdi. O adamı görünce korkum bir kat daha arttı. Korku ile uyandım. Ne demektir. Yorumlarmısınız. Teşekkürler.


 9. Şeyma (13 Temmuz 2014 saat: 15:25)

  Rüyamda bizim işyerine ve halka saldıranlar oluyor savaş uçaklarından birşey atılıyor ve atılan yer yanmaya başlıyor bizimde işyeri bir köyde kurulduğu için bizde arada sırada işyeride uyuyoruz ve birden bir bina yıkılıyor binanın içinden bir kadın görüyorum sarısın sanki bir yerden tanıdık geliyordu sonra hemen ağlamaya basladım hemen gittim köpeğimi aldım ve sonra bizde balkondan olayı izlerken 18 adım falan önümüze attıkları şeyi attılar birden orası da yandı ama hiçbirimize bir şey olmadı hepimiz sapasağlamdık sonra arkadan çıkıp arabaya binip kaçacaktık fakat güvenlimi diye ben gidip iyice bakıyorum etrafa ve havaya yine savaş uçağı gelir mi diye yoktu sonra arabaya bindik gittik uyandım.


 10. gul (11 Ekim 2014 saat: 10:04)

  Rüyamda otobusteyiz babam sürüyor içinde hep bizim aileden birileri var ablam abim daym falan ve şehire giriş yapıyoruz giriş yaptigimiz yolun sol tarafibdq Zincirleme trafik kazası oluyor bayagi çok. Bizim yolda ıse çatışma var eylem var yollar mahvolmis herkes kaçıyor biz de kaçıyoruz onlarin ellerinde molotof pesimizde falan sonra bi yola giriyoruz ara sokak ordada birsürü vardı çok kötüydü yani ben korkuyordum


 11. mit (06 Kasım 2014 saat: 01:18)

  arkadaşlar merhaba bende rüyamda teröristlerle büyük bir çatışmaya giriyorum ve hepsini öldürüyorum kendim hiç yara almadan kurtuluyorum yaklaşık bi 15 20 kişi öldürmüşüm aslında iyide yapmışım, ama rüya beni çok etkiledi doğuda askerlik yaptığım için şehit olan arkadaşlarım aklıma geldi şu an hiç aklımdan çıkmıyor bu rüyayı yorumluyacak bi arkadaş yokmu burdakı tabirler hep farklı farklı biri iyi tabir yapmış birisi kötü yorumlamış çıkamadım işim içinden


 12. asker (30 Kasım 2014 saat: 11:01)

  Rüyamda ordu mensubu olduğum için askeri kamuflasli olarak yol kontrolü yapıyoruz o sırada arkadaşlar otobüse ararken ben dışarda bekliyorum beklerken bi minibüs içinde silahli kadınların olduğunu görüyorum ve hemen arkadaşlara söylüyorum minibüs kaçarak gidiyor arkasından biz gidiyoruz yakaliyoruz Çatışma çıkıyor orda arkadaşım vuruluyor bende insaflı davranıp havaya ateş edip uyurida bulunuyorum bunların bi kandırmaca dikkatimizi başka yöne çekmek istediklerini düşünerek yol çevirme yaptığımız yere dönüyorum yol çevirmesi yaptığımız yerde karakolun önü herkes gitmiş içeri giriyorum yardım istemeye çalışıyorum ama ulasamiyorum Silahimi kaybediyorum ama şahsi tabancam yanımda silah deposunun anahtarı bulup yeni silah almaya çalışıyordum o sırada bi araba sesi duydum camdan dışarı doğru baktım arabanın arka koltuğunda gözlüklü bi sivil adam oturuyordu tam sırada adama odaklanmışken önüme aniden siyah bi tesbih atıyorlar kimin nerden attığını görmüyorum hemen ardından koyun geliyor boynuzu yok ben halen camın kenarında bekliyorumdum ayak sesleri duymaya başladım o sırada uyandım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,