RuyaTabirleri.com

Rüyada Çay Bardağı Görmek

Rüyada çay bardağı görmek, kem gözlere, fesat kişilere, dedikodu için camlardan ve kapılardan ayrılmayan komşuların ya da akrabaların varlığına işaret eder. Rüya sahibinin attığı her adımı takip eden, kötü niyetli kişiler olduğu ve bu kişilerin rüya sahibini her konuda tenkit ettikleri tabir edilir. Bu kişiler rüya sahibi iyi bir şey yapsa bile hep kötü bir taraf bulup onu ön plana çıkarmaya ve başkalarını da olumsuz yönde etkilemeye çalışırlar. Rüyada çay bardağı görmek, hayatın ve insanların güzel tarafları yerine kötü taraflarını görmeye çalışan kimselere delalet eder.

Rüyada Çay Bardağı Almak

Rüya sahibinin yakinen tanıdığı bazı kimselerle iş ortaklığı yapmasına ya da işbirliği içerisine girmesine işaret eder. Bu işin sonu hayırlıdır ve insanların güçlerini, fikirlerini bir araya getirerek başarı sağlayacakları anlamına gelir.

Rüyada Çay Bardağı Yıkamak

Rüya sahibinin başarısına ve kazancına mani olan ve sürekli olarak ayağına dolanan dikenleri temizlemesine tabir edilir. Bu sayede rüya sahibi, zafere giden yolda önünü açmış olacak, başarıları arka arkaya gelecektir.

Rüyada Çay Bardağı Kırmak

Rüyada çay bardağı kırmak çok iyidir, aslında inadın kırılması anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatından asla lafını kaldırmasına ve çevresindeki kişilere de hayata da daha ılımlı ve esnek davranmasına delalet eder.

Rüyada Çay Bardağının Çatlaması

Rüyada çay bardağının çatlaması, rüya sahibinin başarısız ve mutsuz olmasına işaret eder. İşin trajik yanıysa bu başarısızlığın ve mutsuzluğun nedeni rüya sahibinin kendisinin değil, yakınlarının olmasıdır.

Rüyada Çay Bardağından Su İçmek

Rüya sahibinin evlatlarından yana hayır bulmasına ve yüzünün gülmesine işaret eder. Rüyasında çay bardağından su içtiğini gören kişi, evlatları arasında hiç gözünün kesmediği çocuğundan yana mutlu olacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çay Bardağı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. leyla (04 Ocak 2015 saat: 10:24)

  Bir kız bebek vardı ruyamda eski bi arkadasimin kiziymis cok küçük olmasina ragmen onu evlendirmeyi düşünüyoruz hatta hazirliklar fln yapiyoruz ev baya kalabalik ama ben kiyafetlerini almak için salona gidiyorum yerde bi cay bardagi var uariya kadar dolu üstünden geçiyorum sonra yatak odasina geçiyorum bebeği giydiricem bi bakıyorum ayaklari küçücük ayni annesi cekmis ufacik ayaklari var cok güzel fln diyip uyandim :)


 2. gülşen (20 Ocak 2015 saat: 10:19)

  merhaba rüyamda iş arkadaşlarımla otururken üst dişlerimin sağ tarafındaki iki dişim elime geldi peçeteye koydum sonra çay içerken bardak yere düştü kırıldı faraş ve süpürgeyle camları süpürürken elimdeki dişler toprağa karıştı sonra arkadaşımla giderken ağzımda sanki kum geliyordu yorumlarsanız sevinirim


 3. Mehmet (26 Haziran 2015 saat: 10:44)

  bir sinifta dersten tenefüse cikiyorum sigara almak icin bir bakkala gidiyorum yasli bir amca bana icerisinde üc dört tane sigara olan yarim bir paket veriyor sonrada bir bardak cay cayi ictikten sonra bardagin kenari kirikmis kirik olan yerdebir ip takili ucundada gümüs bir yüzük bagli yanda oturan 6-7yaslarinda burnunda sümük akan bir kiz cocugu gülerek kalkip gidiyor osirada uyandim


 4. Birsen dindar (10 Ağustos 2015 saat: 19:44)

  Rüyamda işten çıkardığım eleman tekrar işe girmiş yanımda çalışıyor ben kendisine kızıyorum seni tekrar kim aldı diyorum o bana gülümsüyor çay Bayraklarını yíkamíş ters kapamış merdivene ben tek tek düz çeviriyorum bardakları


 5. nagihan (16 Eylül 2015 saat: 09:33)

  rüyamda birilerinden kaçıp hapishaneye sıgınıyodum.oradaki mahkumların aralarına karışıp farkedilmeden hayatta kalmaya çalışıyodum.sonra ordan çıkıyorum ve birisiyle elim de çay bardağıyla çay içiyorum ayakta.ve sonra birden çay bardağının içinde siyah bişey kımıldamaya başlıyor elimden atıyorum ve içinden siyah kısa boylu yarım metre vardır galiba kobra yılan çıkıyor.ve kafasını kaldırmış bana doğru geliyor.sonra ben kaçarken uyandım.rüyamın tabirini yaparsanız sevinirim teşekkürler.


 6. ayse (23 Eylül 2015 saat: 11:25)

  Benim evimde oturuyoruz oğlumu sünnet ettirdigimiz sünnetçi geliyor kayın validemleri soruyor gorumcem evde yoklar diyor sünnetçi bizim eve giriyor gorumcem kahve yapmak için mutfağa giriyor benimde kuzenim askerden gelmiş oda bizde kırık biriket lerden duvar yapmaya çalışıyor olmayinca ben elimle vurup yikiyorum gorumcem kahveyi yapmış oluyor bu arada tepsinin içinde bardakta su çay bardaginda sütlü kahve sutu bol bir çay bardagina ise acı kahve koyup yarısını döküyor tekrar üstünü doldurup tekrar döküyor bende kızıyorum sünnetçi burda kahveyle oyun oynama da doldur adam icsin gitsin diyorum bize bu rüyayı yorumlarsanaiz seviniriz


 7. Murat dalgic (22 Ekim 2015 saat: 06:56)

  Rüyamda çay bardağının kırılıp parçalarının bacaklarıma döküldüğünü gördüm. Ama çay bardağını ben kırmadım kimin kırdığınıda görmedim. Sonradan rüyamda cüzdanımı kaybettiğimi sonradan bir bankanın atm makinasının yanında güvenlik görevlisinin yardımıyla buldum. Ardından güvenlik şefim ile bazı iş arkadaşlarım ve tanımadığım kişilerle bir toplantıya gittiğimi gördüm toplantı sonrası arkadaşlarla futbol oynamaya gittik ama oynamadan uyandım. Şimdiden tşk ler.


 8. Çağla (09 Kasım 2015 saat: 08:52)

  Rüyamda köydeki evimizin damına cıkıyorum kısa çimenler var ve arasında çay bardağı ağzı yere gömülmüş bir şekilde görüyorum. Ve damda da annem ve abim oturuyor sırtları bana dönük bi şekilde. Merdiven kullanmıyorum duvardan iniyorum ve aşağıda da beni birileri bekliyor ama onları tanımıyorum.


 9. Kevser (15 Kasım 2015 saat: 11:24)

  Rüyamda sevdiğimin evinde önce bir tuvalete giriyorum iki tuvlet Yanyana siğerinyeşil bir suyla dolu öbürünü temizliyor un daha sonra çay demlemek için çaydanlığı boşaltıp çay demliyorum anne babasına kardeşine dağıtmak için bardakları dolduruyor im soğuduğunu fark edip birazını şenliğe boşaltıp sıcak su dökyorum bardaklara bir tanesini şeker atıyorum ama attığımı görmeden karıştırıp dağıtıyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,