RuyaTabirleri.com

Rüyada Çay İkram Etmek

Rüyada çay ikram etmek, insanlara ihsanda bulunmaya, sürekli başkalarının iyiliğini düşünen ve insanlara yardım eden iyi niyetli bir adama, hoşgörü ve merhamete, hayatınızda meydana gelecek güzel hadiselere, bazen de insanlara sabrı tavsiye eden ahlaklı bir adam işarettir.

Rüyada Çay İçmek

Rüyada çay içen insan yapacağı her iş için iyi düşünmeli ve sabırlı olmalıdır; çünkü bu rüya genellikle sabretmeniz sonucunda kazanacağınız başarılara ve elinize geçecek nimetlere işarettir. Rüyada çay içen kimse, güzel bir makama ulaşır. Bu rüyayı gören özellikle iş anlamında büyük başarılara imza atar.

Rüyada Çay Yapmak

Rüyasında çay yapan kişi hayırlı bir işe başlar. Bu rüyayı gören iş yaşamında başarılı olur. Aynı zamanda bu rüya yetenekli bir kimse olmanıza ve bu sayede her zaman takdir ve ilgi göreceğinize yorumlanır. Çay yapmak bazen de kişinin eline geçecek mala ve servete de işarettir.

Rüyada Güzel Bir Bardaktan Çay İçmek

Rüyada parlak ve güzel bir bardaktan çay içen kimse dünyevi mutluluklar yaşar ve hayattan zevk alır. Bu rüya oldukça iyimser ve pozitif bir kişiliğinizin olduğunu bu nedenle de daima mutlu olduğunuzu gösterir. Bazı tabircilere göre ise böyle bir rüya, kişinin yeni dostluklar kurmasına, yakında çok seveceği dost meclislerinde bulunacağına ve uzun, güzel bir ömür yaşayacağına işarettir.

Rüyada Bulanık Bir Çay İçmek

Rüyada bulanık veya tadı bozuk bir çay içen üzüntüye düşer. Bu rüya genellikle sıkıntıya işarettir. Bazen de bu rüya, kişinin iş hayatında yaşayacağı zorluklara, maddi anlamda birtakım sıkıntılar yaşamasına, özel hayatında eşi ile problemlerine işaret eder.

Rüyada Adi Bir Kaptan Çay İçmek

Rüyasında adi, ucuz bir kaptan çay içen kimse, fakirleşir veya maddi zorluklar yaşar.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çay İkram Etmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. hasret (24 Nisan 2015 saat: 07:48)

    evlenecegin kisiyi ruyanda gorme duasini okudum ve uyudum ruyamda annemin amcalari bana gorucu gelmsti ve bende onlara cay ikram ediyodm ama cayi alan sekeri asiri derecede cok koyuyorlardi cayina ve evliliktn falan bahsediyorlardi ne anlama geldgni bilmiyorum :( bana yorumlyp cvp verirsenz cok sevnrm


  2. ebru (13 Aralık 2015 saat: 09:26)

    Anlatacağım rüyayı gormeden once ben bi niyette bulundum. Bi konuştugum vardı. Simdi ayriyiz ve dilegimki Allahim hakkima hayırlı mi degil mi bana bi mesaj olarak bi haber yolla. Sonra sabah uyandim ve gozumu 1 dklıgima kapattim ve şu şekilde gördüm:
    Biri evmizi geliyo ama orasi bizim ev degil (amcamların evi olma ihtimali yüksek) siyah takım elbiseli (damatlik gibi) oldugunu görüyorum ama yüzüne bakamiyorum. Salona girdim elimde tepsi var icinde bi tabak tatlı ne tatlisi bilmiyorum Şerbetli bi tatli olabilir. Bi cay bardagi çay ama Çay tabagi yok tepside. Bide kırmızı küçük şeker den 3-4 tane var başka bi sey daha vardi ama hatirlamiyorum simdi. Ben odan iceri girdigimde oturacagi yerde sehpa var koltuğa yakin ama ben gittigimde yanina koltuktan uzakta buldum. Ve bana yardim etmesini söyledim elimde tepsi tek koyamiyorum. bana yardim etti hepsini sehpaya koydu. Sephaya koydugunda cay bardagin tabagi ile birlikte koydu. Tepside yoktu ama. Sehpadayken oluverdi. Koltuga oturdu. Koltultan uzak oldugu için ben kaldirdim yanına yaklastirdim. Tam masanin kenarlarindan elimi cekiyodum ki sağ eli sol elime deydi. Tam cekicem oda burakicak ama ne o birakabiliyo nede ben cekebiliyorum. biliyoruz ellerimiz birbirine deymemesi lazim namehrem olduunu ikimizde biliyoruz ve birakmaliyiz ama birakamiyoruz elleri sıcacıkti bide :) sonra ayaktaydim ellerimizi tutuyoruz ben hala gözünün icine bakamiyorum yanina oturur gibi oldum ve uyandim.
    Işte bukadar kısa ama her detayini vermek istedim. Acaba ruyamdaki tahmin ettigim kişimi bilmiyorum bi bosluk gibi bende simdi. onun olmasini istedigim icin mi o geliyo suanda aklima bilmiyorum ama onun olduunu hissettim uyandigimda. Yorumlarsaniz cok mutlu olurum. Simdiden elinize dilinize yureginize saglik.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,