RuyaTabirleri.com

Rüyada Cebraili Görmek

Rüyada cebraili görmek, rüyayı gören kişiye Allah tarafından isabet edecek iyiliğe, hayra ve güzelliğe alamet eder ve rüya sahibinin Allah’ın sayısız lütufları ile karşılaşacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına delalet eder. Rüya sahibi maddi yükümlülüklerinden kurtulacak, şifa, huzur ve mutluluk duyacak demektir.

Rüyada Cebrail Alleyhisselamı Görmek

Rüyayı gören kişinin dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden bolca nasipleneceğine hem maddi hem de manevi yanının eksiksiz olacağına, yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine ve sahip olduklarına razı geleceğine işaret eder.

Rüyada Cebrail Alleyhisselamın Adını Duymak

Rüyayı gören kişinin kurtuluşu bulacağına, rahata ereceğine ve istediklerini elde edeceğine yorulur.

Rüyada Cebraili İnsan Kılığında Görmek

Rüyayı gören kişinin içine düştüğü lanet durumdan iyi kalpli, yüce gönüllü, vicdan, merhamet ve iman sahibi bir kimse sayesinden kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin aksi halde o çıkmaz duruma battıkça batacağının bilincinde olacağına ve kendisine yardım eli uzatacak kişiye ömür boyu duacı olacağına ve minnettar kalacağına yorulur.

Rüyada Cebrailin Sesini Duymak

Rüyayı gören kişinin hafiflemesine, moral ve sağlık bulmasına, neşelenmesine, yüzünün gülmesine, rahata ve huzura ermesine vesile olacak çok hayırlı ve müjdeli haberler alacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin tüm dertlerine derman olacak sözler işiteceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Cebraille Konuşmak

Rüyayı gören kişinin ilim irfan sahibi, alim ve de bilge bir kimseden akıl danışacağına ya da yol soracağına delalet eder. Rüya sahibinin kafa karışıklığından, mutsuzluktan, içinde olduğu manevi çöküntünden, umutsuzluğundan ve karamsarlığından kurtulmak için yaşam tecrübesi olan ve inancı güçlü bir kimsenin kapısını çalacağına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cebraili Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sinasi ozkan (13 Aralık 2014 saat: 11:46)

    Ruyamda bi fabrikadayim her yer agac kereste istiflenmis duruyordu bide tam karsimda cok buyuk bi ama cok buyuk naylon branda sanki dunyayi kapliyacak buyuklukte birden ruzgar cikiyor her yer ucusmaya basliyor cok korkuyorum sonra o naylon branda dalgalanmaya basliyor bana besmele cek diyor korkma diyor cekiyorum ruzgar daha cok esmeye basliyor korkma diyor besmele cek diyor birden agaclar kalaslar her yer dagiliyor firtina cikiyor ama hic biri bana isabet etmiyor korkma yuru diyior besmele ile yuruyorum kimein diyorumne dedi biliyormusun CEBRAİL DEDI 20 YILDIR GORMEK ICIN DUA EDIYORDUM ABLA INAN AGLADIM SABAH


  2. zeynep (02 Ocak 2015 saat: 21:32)

    Rüyamda cebraili gördüm yanındaydıyyanlış hatirlamiyosm kadın kılığında oldu ben uzandim sonra allahın isimlerinden dördünü saydirdi kelimeyi saadet gettittirdi sonra ben o ara sana layik kul olmadan alma canımı dedim kalbime dokundu ışık oldu sanki öyle hatırlıyorum ayaklarm dedim onlara birşey olmadı dedim bi açıklama yaptı ama hatitlmiyrm sonra tam üstünü kapatiyodu ki azima kadar geldi kurtardim anlamı için dimdidn tdk


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,