RuyaTabirleri.com

Rüyada Cehennem Görmek

Rüyada cehennem görmek, ağız tadının kaçmasına, üzgün, sıkıntılı ve kötü günler yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının alt üst olmasına neden olacak olaylar yaşanmasına ve bu olayların üst üste gelmesine delalet eder. Aksilikler ve uğursuzluklar rüya sahibinin peşini bırakmayacak demektir. Rüyada cehennem görmek, güzel ve iyi olan şeylere işaret etmez. Hane içinde baş gösterecek tatsızlıklara, münakaşalara, fikir çatışmalarına ve geri dönüşü olmayan ayrılıklara delalet eder.

Rüyada Cehennem Çukuru Görmek

Rüyada cehennem çukuru görmek, rüya sahibini yanıltan kişilere ve olaylara işaret eder. Bu rüyanın anlamı, kişinin bazı gerçeklerle yüz yüze kalmasına ve aslında gerçeklerin hiç de kendisinin bildiği gibi olmadığını öğrenmesine tabir edilir. Rüya sahibi öğrendikleri karşısında büyük hayal kırıklığı yaşayacak demektir.

Rüyada Cehennem Ateşi Görmek

Rüyada cehennem ateşi gören kişinin içine sinmeyen bazı şeyler olacak ve bu durumda kendisini çok rahatsız edecek demektir. Rüya sahibinin kafasını bulandıran ve ne yapsa da bir türlü netleşmeyen ve kafasına oturmayan şeyler olacak diye yorumlanır.

Rüyada Cehennem Ateşinde Yanmak

Rüya sahibinin doğru yoldan şaşmasına ve günaha girmesine işaret eder. Kişi, bazı kötü niyetler ve planlar içerisindedir ve bunlardan kurtulmak yerine kafasındaki şeytana uyacak demektir.

Rüyada Cehennem Kapısı Görmek

Rüya sahibi için geri adım atıp tabir yerindeyse tükürdüğünü yalayarak, tıpış tıpış kapısına gelecek olan bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kişi, rüya sahibini zamanında üzdüğü için gönlünü almaya gelecektir.

Rüyada Cehennem Zebanisi Görmek

Rüya sahibi için ferahlık ve esenlik bulacağı anlamına gelir. Sıkıntıların bitmesi, kuruntuların ve soru işaretlerinin ortadan kalkması şeklinde tabir edilirken aynı zamanda rüya sahibinin kendisini mutsuz eden ve karamsarlığa çeken kişilerden kurtulmasına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cehennem Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Kadir (01 Şubat 2015 saat: 15:21)

    Cehenneme gireceklerin adını söyleyen çok büyük bir melek, öyle büyük ki 10 katlı bina büyüklüğünde, benim adımı da söyledi, ardından çok tövbe edip yalvardım beni cehennem ateşine atmasınlar diye, iki kişi kollarımdan tutup beni cehenneme doğru götürdüler, devasa bir çukur içinde ki ateş çok korkunç, renk değiştiriyor kırmızı ve siyah olarak, insanların çığlıkları çok korkunç ve ürkütücü, bir anda kustum ve ağzımdan kan geldi, beni tutan zebaniler bıraktılar ve sırt üstü düştüm, gözlerimi açtığımda masmavi bir gökyüzü gördüm ve rüyadan uyandım.


  2. Nevin (01 Temmuz 2015 saat: 08:38)

    Rüyamda dünya batmış ve cennet ve cehennem e girilcekmis ben cıkıyorum dısarı bakıyorum cehennei gorüyorum atesıni gorüyrum korkuyrum tekrar iceri giriyorum allahım bu bir rüya olsun ben sana kulluk yapmadım ne yuzle karsına gelcem diyorum kesin cehenneme gidicem diyorum


  3. ahmet (01 Eylül 2015 saat: 22:36)

    ruyamda eski nisanlimi gordum.ruyayi gormeden aksam namazda aglayip uyudum.nisan attigimiz aksamdi cunku.ruyamda yuzunu gormedigim biri nişanlima öldukten sonraki yerinin cehennem oldugunu.burda ona atesten kaftan giydilirip zehirli ot yedirelecegini ve atesten serbet icirilecegini soyledi.ve bana artik aglama mi bu goz yaslarimin hakkinin sorulacagini soyledi.ama ben o kisiye yalvariyordum onu atese atmayin onu seviyorum falan diyorudum.lutfen ruyami en acil sekilde yorumlarmisiniz.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,