RuyaTabirleri.com

Rüyada Ceket Giymek

Rüyada ceket giymek, rüyada görülen ceket yeni alınmışsa eğer çok hayırlı bir duruma işaret eder. Hasta olan kişinin iyileşeceğine, sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada Ceket Giydiğini Görmek

Rüyada ceket giymek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişi için hayırlı olayların yalın bir zaman içinde gerçekleşeceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine ve bu haberler eşliğinde çok başarılı çalışmalara girileceğine işaret eder.

Rüyada Kırmızı Ceket Giymek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük bir kazanç elde ederek çok büyük bir güce sahip olacağına, birçok kişinin saygısını kazanacağına, çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek insanları şaşırtacağına ve çok daha başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Ceket Giymek

İş hayatında ya da sosyal hayatında çok iyi birisi olan rüya sahibinin, gireceği bir işte verdiği hatalı karardan ya da geç kalmasından ötürü seçim yapma şansını kaybedeceğine ve bu yüzden çok kötü bir duruma düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Mavi Ceket Giymek

Aile hayatında uzun zaman önce yaşanan sıkıntılardan sora hane içine çok büyük bir mutluluk ve huzur dolacağına ve aile bireylerinin çok sevineceğine rivayet edilir.

Rüyada Yazlık Ceket Giymek

İş hayatında hayal edilen herşeye kavuşulacağına, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına ve üzüntü ve stresin artık haneden uzak duracağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ceket Giymek Hakkındaki Rüyalar;

 1. nedime (24 Mart 2014 saat: 15:07)

  Rüyamda bi yerden böyle küçük bir dükkan veya küçük konfeksiyon mağazası gibi bi yerden iki tane uzun cekete bakıyorum.Biri mavi biri gri gibi..Mavi olanın fiyatı çok pahallımış ama gri olan daha ucuzmuş.Gri olanı giyiyorum deniyorum etiketinde Iğdır yazıyor..Hoşlandığım bir arkadaş Iğdırlı ama bu aralar bağlantımız kopuk ve neden olduğunu anlamıyorum:(
  Bu rüyanın anlamını çok merak ettim..


 2. Yesim kurt (21 Ekim 2014 saat: 09:04)

  Rüyamda yüzünü net tanimadigim bir yaslica adam bana kendi ceketini gösteriyor neden bilmiyorum onu giymem gerekiyormus sanki hava soguk ve önce deniyorum son üzerime iyi oturdugunu hissediyorum ve hosuma gidiyor veren amcada memnun bir ifade var yüzünde ben kendime bakiyorum bir anda sanki o ceket bir kürk yakasi oluyor kaldiriyorum yakalarimi bende memnun bir ifade icinde kendime bakiyorum


 3. Yesim kurt (21 Ekim 2014 saat: 09:05)

  Rüyamda yüzünü net tanimadigim bir yaslica adam bana kendi ceketini gösteriyor neden bilmiyorum onu giymem gerekiyormus sanki hava soguk ve önce deniyorum son üzerime iyi oturdugunu hissediyorum ve hosuma gidiyor veren amcada memnun bir ifade var yüzünde ben kendime bakiyorum bir anda sanki o ceket bir kürk yakasi oluyor kaldiriyorum yakalarimi bende memnun bir ifade icinde kendime bakiyorum .


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,