RuyaTabirleri.com

Rüyada Çekirdek Görmek

Rüyada çekirdek görmek henüz zamanı gelmeyen kısmete ya da işe delalet eder. Rüyada çekirdek görmek çok hayırlıdır. Temiz ve güzel başlangıçlara, hayırlı haberlere ve karlı işlere işaret eder. Rüyada çekirdek görmek kişinin bir işte sebat ettiği ve o işe vazgeçmeden dört elle sarıldığı takdirde mutlaka o işten hayır görmesine ve meyvelerini almasına yorulur.

Rüya sahibi hiç kimsenin inanmadığı bir işi azmi ve kararlılığı ile başaracak, herkesin takdirini toplayacaktır. Bir kimse rüyasında incir çekirdeği görürse o kişi yetiştirdiği evlatlar sayesinde yüceltilir. Eğer hurma çekirdeği görürse Allah’ın sevdiği kulları arasında olur ve Allah tarafından kendine güzel bir yaşam nasip edilir. Rüyada çekirdek görmek bazen de rüya sahibinin başarıları ile halk arasında parmakla gösteriliyor olmasından rahatsız olan kimselerin varlığı anlamına gelir.

Rüyada Çekirdek Çitlemek

Rüya sahibi için konuşulan yalan söz ya da iftira demektir. Rüyasında çekirdek çitlediğini gören kişi çevresindeki basit ve küçük kimselere uymadığı için onlar tarafından sevilmez.

Rüyada Çekirdek Yemek

Çok ama boş konuşan, vaktini başkalarının yaptıklarını eleştirmekle geçiren ama kendisi faydalı hiçbir iş yapmayan kişi veya kişilere işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bu kişilerden çok vardır.

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek

Rüya sahibinin kendine hayrı olmayacak bir işe para yatırmasına ya da kendisine hayrı olmayacak bir kişiye gönül bağlamasına yorulur. Rüya sahibi beyhude çabalar ve ümitler içerisindendir.

Rüyada Çekirdek Ekmek

İleride bolca kaymağını yemek için şimdiden temelleri atılan iş anlamına gelir. Rüya sahibi çok uzun vadede ilerleyecek ve kendisine kar sağlayacak işe hiç üşenmeden şimdiden kolları sıvayacak, ileride de rahat edecektir.

Rüyada Çekirdek Kahve Görmek

Lüksünden ödün vermeden yaşayacak kadar bolluk içinde olmaya yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çekirdek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. cihan tunç (28 Şubat 2014 saat: 02:18)

    Sevdigim kizla ve en yakin arkadasim bi kare masada oturuyoruz çekirdek yiyoruz kabuklari attigimiz tepsiye sevdigim kiz cekirdek paketindeki tuzlari aliyor ve tepsinin icine döküyor 4 paket çekirdek vardi ve yakin arkadasim bu tuzlari yakiyor sonra sevdigim kiz tepsiyi aliyor ve iki eliyle havaya kaldiriyor kivilcimlar bizim yakin arkadasimiza gidiyor ama yanmiyor… rüyami yorumlarsaniz memnun olurum simdiden teşekkür ederim


  2. caner (26 Mart 2014 saat: 07:37)

    İki aylık bi kızım var ve gecici mahkeme kararıyla annesine verildi bi sureligine ben bu aksam kızımı ve annesini ve onun diyer kızını gordum anlesi ve benim iki aylık kızım cekirdek yiyordu ve dier kızıda ben kızdım annesine benim kızom kucuk diye verme bi yere gideceklerdi ve bana da dediler sen de gelmek istermisin yanlız bn onlarla konusmuyorum nedemek tir yardımcı olurmusunuz lutfen


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,