RuyaTabirleri.com

Rüyada Cemaatle Namaz Kılmak

Rüyada cemaatle namaz kılmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında yaşayacağı bir sorundan ötürü eş, dost ya da akrabalarından birinden yardım alacağına, bu yardım sayesinde içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulacağına, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına ve durumun rüya sahibi üzerindeki hem maddi yükü hem de stres yükünü azaltacağına hatta ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada Camide Cemaatle Namaz Kılmak

İş hayatında ya da aile hayatında çok büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalan rüya sahibinin yardımına hiç beklemediği bir kişinin yetişeceğine, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine, en karanlık zamanında elinden tutacağına ve olaylardan sonra çok iyi bir arkadaşlık kurulacağına delalet eder.

Rüyada Cemaatle Namaz Kıldığını Görmek

Hayatında yaşanan aksiliklerden ötürü hem iş hayatında hem aile hayatında çok kötü durumlar ile ve maddi problemler ile karşı karşıya kalan rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği insanlardan adeta yardım yağacağına, bu sayede içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına ve rahata ereceğine tabir edilir.

Rüyada Evde Cemaatle Namaz Kılmak

Çok kötü bir dönem yaşayan rüya sahibinin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok büyük bir boşluğa düşeceğine, bu boşluktan kurtulmak için aile fertlerinden çok büyük bir destek alacağına, bu destek sayesinde içine düştüğü kötü durumdan kısa zaman içinde kurtulacağına, üzüntülü dönemleri geride bırakıp daha güzel ve huzurlu bir hayat için adım atacağına rivayet eder.

Rüyada Cemaate Namaz Kıldırmak

Rüya sahibinin, içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulması için yüksek bir makamdaki bir resmi görevlinin destek vereceğine ve yardım edeceğine ve rüyayı gören kişinin ferahlığa çıkacağına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cemaatle Namaz Kılmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Ali ozturk (07 Mayıs 2014 saat: 23:29)

  Merhabalar ruyamda camideyim ve cemaatle namaz kiliyorum. Namazda imam yanlislik yapiyor ve namaz kildirmayi birakip gídiyor. imam namazi birakinca vakin sabah oldugunun farkina variyoruz ancak bizim kilmaya calistigimiz ve yarim biraktigimiz ogle namazi. Bunun farkina varinca daha zadn var deyip namaz kilmadan camiden cemaatle birlikte cikiyoruz. Bize namaz kildiran ve yarim birakan imam koyumuzun imami ve kendisini taniyorum ruyami yorumlarsaniz sevinirim


 2. aliyk (15 Mayıs 2014 saat: 08:53)

  Rüyamda mescit gibi bir yerdeyiz. Cemaatin hemen safa durup sanki benim namaz kıldırmam gerektiğini işaret ettiklerini ve cemaattaki bazı kişilerin de simalarının tanıdık(akademik)olduğunu hatırlıyorum..Ben de bunun üzerine namazı kıraatı kimin iyise o kişinin namaz kıldırması gerektiğini söylüyorum. İmam olarak, miyetim edip namazı kıldırmaya başladığımda Duha süresini tam olarak okuduğumu ve bu süreyi Abdüssamed tarzında uzatarak okurken ağlama seslerini işitiyorum..ve bu şekilde süreyi bitirerek sabaha karşı uyandığımı hatırlıyorum..Ruyamı yorumlayabilirseniz sevinirim.
  Allah’ın rahmeti ve bereketi salih amel işleyenlerin ve muttaki kullarının üzerine olsun..)


 3. Halil (13 Haziran 2014 saat: 02:12)

  Rüyamda çok büyük bir ibadethanede (KABE gibi bir yerde)binlerce kişi kadınlı erkekli namaz kılıyorlar ve ben şaşkınlık içerisinde(neden kadınlı erkekli aynı anda diye)boş yer arıyorum namaz kılmak için yer bulduktan sonra namazımı kılıyorum.ve sonrasında o insanların her vakit namaz kıldıklarını öğreniyorum..

  yazmış olduğum rüyamı yorumlarsanız çok memnumn olurum çok teşekkür ederim ..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,