RuyaTabirleri.com

Rüyada Cemevi Görmek

Rüyada cemevi görmek, yaşanan sorunların sona ermesi ile birlikte rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına ve büyük atılımlar yapılacak bir dönemin başlayacağına rivayet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, duygusal olarak sorunlu olduğu bir dönemde sığınacak bir kişiyi aradığına işaret eder.

Rüyada Cemevi Dedesi Görmek

Yaşanan üzücü olayların son bulacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine ve insanların barış içinde ve mutlu olarak yaşayacaklarına alamet eder.

Rüyada Cemevine Gitmek

Rüyayı gören kişinin, yalnız kaldığına, bu yüzden çok büyük bir üzüntü duyduğuna ve kendisini boşlukta hissettiğine, çevresinde kendisine yakın olan insanlara sığınmaya çalıştığına ve eğer sığınacak bir kişiyi bulamazsa çok kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada Cemevinde Namaz Kılmak

Büyük bir sorunlar yumağı ile boğuşan rüya sahibinin, vereceği doğru kararlar sayesinde çok büyük başarılara imza atacağına, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Semah Görmek

Hayat içinde karşılaşılan kötü olayların ve zor durumların üstesinden gelmek için çok büyük bir sabır gösterilmesi ve büyük emek verilmesi gerektiğine, ancak bu sayede başarılı olunabileceğine ve sorunların çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Semah Dönmek

Rüyayı gören kişinin, sıkıntılarının sona ereceğine, kazancının daha da artacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına ve çok mutlu olacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cemevi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. EYLEM DEMİR (24 Nisan 2014 saat: 10:56)

  merhaba
  rüyamda cemevinde ibadet varmış bende oradaymışım dedmleri büyükleri görüyorum ama kimseyi tanımıyormuşum gibi yalnız hissediyorum
  sonra uzanıp orada üstüme yorgan çekiyorum ayaklarım dışarda kalınca bir geyik çıkıyor ortaya ayaklarımı yalıyo böyle beni sever gibi ben il önce çekiyorum ayaklarımı geyik yok oluyor sonra şaşırıyorum yorgandan tekrar çıkarıyorum ayaklarımı geyik yine geliyor bu sfer korkmuyorum seviyorum bende geyiği.
  rüyam bu kadar yorumuzu bekliyorum


 2. asli (30 Aralık 2014 saat: 12:54)

  Rüyamda dağ başında bi cem evine gitmiştim. Yaşlı bir dede vardı. Elini öpüyorum. Çok kalabalık namaz kalıyorlar. Elime tesbih verdiler çekmek için. Tesbih çektim sonra ordan çıkarken Özür diledikler benden.ben nedenini sordum soylemediler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,