RuyaTabirleri.com

Rüyada Cenabet Görmek

Rüyada cenabet görmek, kötü niyetli olmadan fakat layığı ve gereği gibi de hareket etmeden bir takım işlere kalkışmaya delalet eder. Rüya sahibinin öylesine, isteksiz, özensiz, eksik ve kusursuz işler yapacağına tabir edilir. Kişinin, sünnete aykırı, inançtan uzak, hak yoluna ve dine muhalefet edecek, bu nedenle de günahkâr olmasına neden olacak bazı davranışlarda bulunması ya da böyle sözler söylemesi anlamına gelir.

Rüyada Cenabet Olduğunu Görmek

Rüyasında cenabet olduğunu gören kişi, ayıplı bir iş yapacak ve bu işin yaşadığı toplum tarafından öğrenilmesi nedeniyle çok zor durumda kalacak, uzun süre insan içine ve sokağa çıkamaz olacak demektir.

Rüyada Cünüp Olmak

Rüyada cünüp olmak, dinden uzaklaşmaya, rüya sahibinin inancı ile ters düşeceğine, kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine ve sonunda da içindeki şeytana yenilerek, Allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Cenabet Namaz Kılmak

Bir kişi eğer rüyasında cenabet olarak ya da cünüp olarak namaz kılığını görürse o kişi inanmayanlara katılır derler. Kişi, mümin olma yolunda attığı her adımı bu kez tam tersi şekilde devam ettirecek ve dinsiz kişilerin arasına karışacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Cima Görmek

Rüyada cima görmek, hayırlı olan işlere niyetlenmeye, dinde ve ahlakta kuvvetli olmaya, kitabın dediğinden çıkmamaya, inancının layığıyla ve hakkını vererek yaşamaya delalet eder.

Rüyada Cima Olmak

Rüyada cima olmak, rüyayı gören kişinin tüm hayallerinin, isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, işlerinde başarı elde edeceğine ve Allah tarafından kendisine nasip edilen hayattan razı gelip, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cenabet Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Halil ibrahim (28 Aralık 2015 saat: 18:52)

    Hocam şimdiden teşekkürler, mevzu şu annem dün gece 2 ay önce vefat eden babamı rüyasında görür ve babamın ben cünübüm ve banyo yapmam gerekiyor diyormuş bu hal Nasıl yorumlanır, kendisi 6 ay bi hastalık çekti çok acı çekti ama son iki güne kadar namazını ne hep kıldı,ikincisi rüyada babam çıplak bi halde annem görür ve bekle deyip sırtını döner ve yandığını gösterir bu hale oğlu Halil ve annem Fatma hanım siz neden oldunuz demiş,bilmem ben Halil olarak hastalığında yanındaydım hak çizgisinden hiç ayrılmadım ve yanlışta yapmamaya çalıştım,,,, bu haller Nasıl yorumlanır.


  2. feryal (25 Ocak 2016 saat: 14:58)

    ben yuramda kocamla kumami cunuplu olarak gordum kocam mutfaktaydi ciplak ti kumamda yerde yatakta ciplak avretyerleri gozukuyordu benigorunce ustunu ortuyordu suratini asiyordu bende kadinin yerde yattixi odaya gectim cacamda orda oturuyordu benonu yadinda oturdum kizim baba ennemin yaninda otur deyin ce kocam kalti ikimizin arasinda oturmak istedi ben kalktim kocom korktu


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,