RuyaTabirleri.com

Rüyada Cenaze Arabası Görmek

Rüyada cenaze arabası görmek, büyüklük, ululuk, makam ve mevki sahibi olmak anlamına gelir. Cenaze arabasını rüyada gören kişinin eline çok büyük fırsatlar geçer ve bu fırsatları kullanırsa oldukça güzel bir mevkiye ulaşır, belki de terfi eder. Bazen de bu rüya mal mülk sahibi olmaya, ele geçecek hatırı sayılır bir paraya, şan ve şöhret kazanmaya ya da kişiye yardım edecek kudretli ve güçlü bir dosta da işaret edebilmektedir.

Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada cenaze görmek genellikle iyi ve hayırlı olarak yorulur. Cenaze bazı âlimlere göre kişinin derecesinin büyük olduğuna, izzet ve kudret sahibi olmasına; makamının artacağına, belki terfi almasına; bir topluluğun başına geçerek amir olmasına yorulabilmektedir. Cenaze bazı âlimlere göre ise kişiyi dünyadan uzaklaştırıp ahrete yöneltecek amellere işarettir. Bu rüyayı gören kimse, yaptığı hatalardan dolayı pişmanlık duyar ve günah işlemeyi terk ederek salih amellere yönelir.

Rüyada Cenaze Arabasının Arkasından Gitmek

Rüyasında cenaze arabasının arkasından giden kişi ya istediği terfiyi alır veya bir grup insanın başına yönetici olur. Bu rüya genellikle liderlikle yorulmaktadır. Rüyayı gören kimse bazen de güçlü ve varlıklı bir kişinin himayesine girer veya bir devlet adamının yanında çalışmaya başlar. Her anlamda olumlu ve güzel bir rüyadır.

Rüyada Cenaze Taşıdığınız Görmek

Rüyada cenaze taşıyan kimse kendisi için hayırlı olacak her anlamda güçlü olan bir başkanın veya yöneticinin yanında çalışır veya ondan büyük yardımlar görür. Bu rüya kişinin her türlü sıkıntılarından kurtulacağına, ferah ve güzel bir hayat süreceğine, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına, kederlerinin son bulacağına işarettir. Rüyada cenaze taşıyan kimse başkalarının hatalarını üstlenir veya başka insanların yaptıkları yanlışlardan zarar görerek sıkıntıya girer.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.
Rüyada Cenaze Arabası Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Elif (30 Ocak 2015 saat: 12:31)

  Rüyamda eşim yanıma ve annemin evindeyiz. Halı saha maçı yapmak için gidecek annemin evinden baktığımda sahayı görüyorum,eşim bana gel oyna diyor yok erkeklerin içinde ne yapayım diyorum arkadaşımın nişanlısı da oynayacak diyor bakınca o kızı da görüyorum ama yine de yok deyip gitmiyorum. Daha sonra camdan dışarı baktığımda eşimin üzerinde gök mavisi bir gömlek var. İş yerinden bir arkadaşı yere yatırmış boğazını sıkıyor eşimin öldürmek için görünce biraz tedirgin oluyorum. Hemen arkasından da eşim sandalyede oturuyor ve o arkadaşı eşimi kalbinden silahla vuruyor. Tam kalbinin üzerinde yuvarlak kan izi beliriyor. Sonra korkarak eşimin telefonunu arıyorum tam o sırada polis telsizi ve siren sesi duyuyorum,kapıya o anda simsiyah zırhlı ve tepesinde çakarı yanan bir cenaze arabası kapıya geliyor. Telefonda da tam eşimi aramıştım derken arabayı da görünce eşimin cenazesinin geldiğini anlayıp ağlamaya başlıyorum arkadan da erkek kardeşimin feryatlarını duydum enişte diye o sırada da uyandım ama hala etkisindeyim sanki gerçek gibiydi. Ben hayra yordum ama yorumunu yaparsanız sevinirim. Hayırlı günler.


 2. seyyid (05 Şubat 2015 saat: 09:08)

  Rüyamda büyük bir uçak pisti yada büyük bir otobüs terminali gibi bir yer burdada o sıra esnasında ben 3-5 adet cenaze arabası görüyorum.Bu görmüş olduğum araba yanımda bir arkadaşımla beni arabaya davet ediyor. hadi metin’in cenazesi ile HAC’ca TAVAF’A gidiyoruz dedi ve arabaya binerek yola çıkıyoruz.


 3. dilek (09 Ekim 2015 saat: 09:23)

  merhaba;yıllardan mal davası yüzünden abimle konuşmuyoruz.rüyamda benim kapıma cenazesini getiriyolar helallik aldırıyolar fakat ben o anı kacıyorum cenaze arabası gidiyor.defnedilirken görelim istiyorum eşimle ve birkaç akraba ile mezarlığa gitmeye çalışıyoruz lakin bir türlü gidemiyoruz.en yakın akrabalar benim yanımdaydı.kimsesi yok kim mezara koyacak akrabalar burdalar diye düşünüyorum.gec kaldığımız içinde defnedilmiştir gitmeye gerek yok deyip gitmiyoruz mezarlığa .Yorumlarsanız çok sevinirim.. saygılar..


 4. Neziha (22 Ekim 2015 saat: 10:16)

  Rüyam çok karışıktı ilk önce ben öğrenciymisim derse geç kalıyorum ders bölümleri çok tuhaf her sınıfın üzerinde numaralar yaziyo cenezeyle ilgili bi sınıf açılmış ben o sınıfın önünde bekliyorum sonra evimizin önünde başkalarına ait iki tane cenaze aracı görüyorum o kişilerin de rüyamda düğünleri olmuş kendi kendime yazık yeni de düğünleri olmuştu diyorum o kızın dediği herkes öldü diyorum. Hayırlı günler..


 5. efe emin (02 Şubat 2016 saat: 09:52)

  Asker sehit olmus ve cenaze araci benim evimin az otesinde kaliyo ve herkes dagiliyo sehidin ailesi burda yok.sonra uzuluyorum ve camdan izliyorum. Daha so.ra bakiyorum kapim calindi ve sehiti tabut icinde kefenli birsekilde benim evime getirdiler ve birakip gittiler. Ben korku icindeyim ve bi bakiyorumki sehit dirildi kalkti ayagi kiyafet giydi. Ama durmuyo yerinde hareketli sonra altinda cocuk bezi var ve isal olmus bende temizledim ve kazagima bulasdi kazagimi cikardimuzak akrabamizin ogluymus diye onlar gelene kadar bende kalcak ailesi hwrkes dirildigini bilmiyo .NURHAN


 6. seda (12 Şubat 2016 saat: 05:57)

  Rüyamda cenabetli bir şekilde cenaze arabasının arkasında ki ölü ye bakıyrum meftanın eşi de beyazlar icinde dıyo remzi yine ölsen yıne yanında ben olayım dıyor meftanın yuzunde ufak bir tebesum ile olur dıyo nefta da nur inmiş gibi bembeyax yuzlu karısıda bembeyaz nur yuzlu bir bayan


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,