RuyaTabirleri.com

Rüyada Cenaze Evi Görmek

Rüyada cenaze evi görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin edindiği tecrübeler sayesinde yaşama karşı olgunlaşacağına, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına bu durumun da hayatını kolaylaştıracağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin düşünce tarzını geliştirmesiyle birlikte bundan sonra artık en küçük olaydan öyle eskisi gibi büyük yaralar almayacağına rivayet edilir.

Rüyada Kalabalık Cenaze Evi Görmek

Rüyayı gören kişinin geleceğine dair isabetli kararlar alacağına, hayatını dilediği hale getirmek için bu yönde hareket edeceğine, kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine ve geçmişi arkasında bırakarak yeni bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Cenaze Evinde Olmak

Rüya sahibinin iç dünyasını temsil eder. Kişi, kendisiyle ilgili kişisel konular üzerinde yoğunlaşacak, bir süre sadece kendini dinleyecek ve ne istediğinden tam olarak emin olmak adına başka hiçbir şey düşünmeyecek demektir. Rüya sahibinin yaşamına yeni bir yön vermek istediği ve doğru kararlar alıp sonradan pişman olmak istemediği anlamına gelir.

Rüyada Cenaze Evinde Ağlamak

Çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin çok güzel günler yaşayacağına rivayet edilir. Başarılı olmaya, yükselmeye, hedeflere ve amaçlara ulaşmaya delalet eder. Rüya sahibinin deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuduğu ve geleceğini etkileyecek kararlarının yüzünü güldüreceğine tabir edilir.

Rüyada Cenaze Evinde Yemek Yapmak

Rüya sahibinin cefakâr kimse olduğuna, herkesin kötü gününe ilk kendisinin koştuğuna, ailesine ve akrabalarına çok düşkün olduğuna, onların mutluluğu için hiç düşünmeden her türlü fedakârlığı yapacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin sevdikleri ile dayanışma içinde olduğuna yorulur.

Rüyada Cenaze Evine Gitmek

Rüyayı gören kişinin içinden gelen sese ve duygularına kulak vererek hayatında ve kendi kontrolünde olan bazı şeylerde farklılık yapacağına alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cenaze Evi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. bülent (07 Ocak 2014 saat: 06:29)

  Rüyamda arkadaşımızn omuzunda uyuduğumu gördüm iki gün sonra bu arkadaşım evime geldi ve ben gerçekten omuzunda uyudum üç gün daha sonra bu arkadaşım evimden gitti. Başka bi rüya gördüm aynı arkadaşımla bi cenaze evine gittik birden ne olduysa arkadaşımın kafası yarıldı kafasından kan akmaya başladı arkadaşımı kanlar içinde gördüm onu hastaneye acile götürmeye çalışyodum ve ondan sonra terler içünde uyandım.


 2. esen (22 Nisan 2014 saat: 07:40)

  rüyamda kahverengi bir ata binip uzun bir yokuştan aşşağı iniyordum yola yaklaştığımda at durdu ve bende karnına vurdum koşması için fakat daha yavaş ilerledi etrafta bana bakan insanlar gülmeye başladı utandığım için geri dönmek istedim fakat at ilerliyordu ardından köşeyi döndüm ve farklı bir dünyaya açıldı yol bir dükkanın önünde durdu at kafamı çevirdiğimde gördüğüm gence aşık oldum fakat o beni görmüyordu yazı yazıyordu ardından ortayaşlı bir kadın bana yaklaştı ve gülümseyerek bişeyler anlattı orada bitti.. ardından evin mutfağında buldum kendimi kafamı kaldırdım eski dolabın üzerinde mavi kadife bir çiçek kocaman şapka şeklinde gövdesi incecik çok yumuşak minik bir saksısı var yanında saksıda iki çiçek daha biri pembe diğeri kızılımsı ellerimi uzatıyorum ve elime kızıl çiçeklerden örülmüş bir çiçek halka geliyor pencerenin kulpuna asarken yolda bi okul servisi duruyor küs olduğum 2 yıldır görüşmediğim bir arkadaşım okul kıyafeti ile bi anda koşarak mutfağa giriyor ve çantasından pembe diş fırçası çıkarıyor birlikte pembe oluşuna gülüyoruz banyoya ilerliyorum toplumu diye kapıyı açıyorum kocaman bir hamam göbek taşının önünde mavi bir tişört giymiş babam uyuyor içeri buhar sisli babannem ayağı ile itekliyor hareketsiz ardından uyanıyor babam ve uyumaya devam ediyor o esnada bende uyandım …. rüyamı yorumlarken emeği geçen ve geçecek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim :)


 3. inci (28 Mayıs 2014 saat: 13:01)

  rüyamda is yerimdeki ustabasim bayan ve bizim müdürümüz le birlikte cok kalabalik bir sekilde gece elimizde fenerle bir cenazeye gittigimizi gördüm… cenazenin kime ait oldugunu bilmiyorum ama hep birlikte güclü bir sekilde oraya dogru gidiyorduk…köy yolu gibi biraz yokus ve karanlik bir yoldu ama hepimizin elinde isiklar vardi ve aydinlikti yol bizim isiklarimiz sayesinde … zor gibi görünen ama bizi zorlamayan bir yoldaydik… o sekilde uyandim… aciklarsaniz sevinirim…


 4. Nesli (23 Aralık 2014 saat: 22:29)

  merhaba ben dün gece rüyamda sevgilimin öldüğünü gördüm cenaze evindeydik banaöldü diyorlardı ben yemek hazırlıyordum o ölmedi deyip yemk hazırlamaya devam ettim yüzü nur gibi bembeyazdı kalbim sıkışıyordu ama ölmedi diye bağırıyordum yakın bir arkadaşımda üzgün bir suratla bana bakıp öldü dedi kalp krizi geçirmiş dedi ve ağlayarak uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,