RuyaTabirleri.com

Rüyada Cenaze Namazı Görmek

Rüyada cenaze namazı görmek, rüya sahibinin fesat kişilerinin oyununa geleceği, onlara inanacağı, onlarla birlikte hareket edeceği ve onların yolunu tutacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin gaflet ve hıyanet içinde olacağı, Allah’ın huzurunda bir günahkâr sayılacağı şeklinde tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin çok hürmet ettiği, kadrini kıymetini bildiği ve kendisine gözünün nuru gibi baktığı bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada Cenaze Namazı Kılmak

Rüyada cenaze namazı kıldığını gören kişi, o namaz kimin için kılınıyorsa o kişiye karşı büyük sevgi ve saygı duyuyordur diye değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin nazarında kadri ve gönlü yüce olan ve kendisinin büyük bir hürmet gösterdiği bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Farz Namazı Kılmak

Rüyasında farz namazı kıldığını gören kişinin, tüm hayalleri, istekleri, dilekleri ve duaları kabul olacak demektir. Rüya sahibi işinde çok başarılı olacak, rakiplerini geride bırakacak, düşmanlarını da kıskançlıktan çatlatacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Öğlen Namazını Kılmak

Rüyada öğlen namazını kılmak, rüya sahibine kendisini çok mutlu edecek haberlerin müjdeleneceğine delalet eder. Kişi, umut bağladığı ve medet umduğu işlerinden hayır görecek ve istediği mevkie ulaşacaktır. Güç, başarı, zafer ve rütbe elde etmek şeklinde değerlendirilir.

Rüyada İkindi Namazı Kılmak

Rüyada ikindi namazı kılmak, kısmetsizlik ve şanssızlık anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin işlerinin istediği gibi olmayacağına, düzeninin bozulacağına, bu nedenle büyük borçlara gireceğine işaret eder.

Rüyada Akşam Namazı Kılmak

Rüyasında akşam namazı kıldığını gören kişi, eski defterleri yeniden açacak ve bir kere deneyip de başarısız olduğu için bir daha adım atmak için cesaret edemediği işleri gündeme getirip, bu defa daha kararlı şekilde ve yeniden denemeyi göze alacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cenaze Namazı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Ayse uzar (07 Haziran 2014 saat: 10:51)

    Ruyamda dedelerimin ikisi ayni anda ölmusler .ikisinide odada tabut icin hazirlayip yanyana biraktik… Sonra odaya girmrk istedigimde 10-15 Kadar erkek namaz kilyordu, önce tedirgin oldum iceri girmek istemedim Ama sonra birden kendimi. Cenaze,rin yaninda otururken buldum. Erkeklerde namazlarini Kilmaya devam ettiler….sonra cenazeleri mezarliga dogru tasidik….tasidgimiz yol patika yoli idi ancak cok yesil ve agaclari olan yerlerden yuruduk


  2. asuman (25 Haziran 2015 saat: 08:48)

    Rüyamda bir yere gidiyorduk orada hep bebek mezarları varmış aralarından geçiyoruz arkadaşımla etraf çok kalabalık herkes ağlıyor insanlar sonra ilerliyoruz biraz cenaze namazı kılınıyormuş arkadaşım yanımdan gidiyor erkeklerin yanına bende bayanların yanına geçiyorum o orada cenaze namazına başlıyor. Bende diğer başka arkadaşıma sarılıp ağlıyorum. Rica etsem tabirler misiniz?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,