RuyaTabirleri.com

Rüyada Cenaze Namazı Kılmak

Rüyada cenaze namazı kılmak, rüya sahibinin tövbelerinin kabul olmasına ve dileklerinin gerçekleşmesine işaret eder. Kişinin hidayete ermesine, hayatta zorluk çektiği her konuda kolaylık yaşamasına, çektiği çilenin bitmesine, döktüğü gözyaşının kurumasına delalet eder. Sağlık sorunlarının düzelmesi, borçların kapanması, ayrılıkların son bulması anlamına gelirken bir taraftan da rüya sahibinin hayatında aşkın, sevginin, barışın ve umudun hâkim olmasına bu sayede de kişinin her yeni güne güzel duygularla uyanmasına tabir edilir.

Rüyada Namaz Kılmak

Rüyasında namaz kıldığını gören kişinin dine olan bağlılığı ve inancı artar. Kişi, hak yolunda işlediği günahların af olması için tövbekâr olur ve yanlış yoldan dönerek Allah’ın emirlerini bir daha terk etmemek üzere doğru yola döner.

Rüyada Cuma Namazı Kılmak

Rüyada Cuma namazı kılmak, namaz rüyaları arasında en makbul ve en hayırlı olanıdır. Rüya sahibinin hayatta her istediğine sahip olması ve ömrünün keyif içinde geçmesi anlamına gelir. Bu rüya, kişinin hiçbir önemli hastalığı olmayacağına, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, kazancının da hiç eksilmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Farz Namazı Kılmak

Büyük bir insan olmaya ve herkese fayda sağlamaya işaret eder. Rüya sahibi, toplumda büyük bir nişanenin sahibi olacak, sözü herkes tarafından dinlenecek ve adı her yerde işe yarayacak bu sayede de çevresindeki pek çok kişiye hayrı dokunacak demektir.

Rüyada Öğle Namazı Kılmak

Rüya sahibinin büyük umutlarla atıldığı işlerinden hayır bulup kazanç elde etmesine ve dualarının kabul olmasına işaret eder. Kişi, işinin yolunda gitmesi nedeni ile sadaka vermeye niyetlenecek ve düşkün bir kişiye yardım için gönlünden koptuğu kadarıyla sadaka verecektir.

Rüyada Yatsı Namazı Kılmak

Dünya evine girmeye ve bu yolda tatlı telaşlar ve tatlı sıkıntılar yaşamaya tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cenaze Namazı Kılmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. Rıdvan AVCI (30 Ekim 2014 saat: 06:02)

  Rüyamda mahallede bir erkek büyüğümle acele acele bir yere gidiyorduk, mahallenin bir sokağından geçerken bir cenaze namazı kılınıyordu ve bizde o cenaze namazına katıldık, namazı kıldıktan sonra bir anda cemaat kalabalıklaştı ve sonradan cenaze namazı kıldığımız kişinin nişanlım olduğunu öğrendim ağlamaya başladım, gökyüzünde kara bulutlar vardı sonradan kara bulutlar inci gibi beyaz balıklara dönüşüp fırtına şeklinde kayboldular.


 2. İlker KAYA (20 Ocak 2015 saat: 12:09)

  Ben rüyamda 4-5 farkli kisinin ayri ayri ayni camide cenaze namazini kalabalik bir cemaatle kilarken gordum ve namaz bittikten sonra baska bir cami de sela verildigini duyduk ve yine o cenazenin namazini kilmak icin gidecektik ve gitmeden once hocayla birlikte cemaat fua etti ve hoca cami ye girdi boylelikle ruya diger cenaze namazina gitmeden bitti.


 3. özlem (07 Nisan 2015 saat: 09:30)

  Üstünde kıyafeti olan ölü bir kadın yüksek bir yere yatırılmış, 4,5 kadının da yikadigini gördüm yalnız kadınlardan bir ikisini taniyordum.Sonra cenazenin yıkandığı suyu yere döktü bir kadın ama su biraz pis kanlı kokuyordu.Sonra imam geldi ana ben kendimi evimizin icinde gördüm annem ve babamla cenazenin namazını kılmak için saf tuttuk annem önde ben arkasında babaminda bize yüzü dönük olarak saf tutmuştu…hayırlara vesile olur ınş


 4. engin (26 Mayıs 2015 saat: 06:19)

  Cenaze namazı için saflara geçtik namazı kıldık sonuna doğru imam selam werdi sağa bi adim atıp çöküp oyle selam werdirdi sola da ayni şekilde selam werdik ve cemaatten itiraz edenler oldu boyle namaz olmaz diye ve hoca bıraktı cenazeyi gulerek gitti yorunlarinizi bekliyorum allah razi olsun


 5. tayfun (26 Mayıs 2015 saat: 07:59)

  ben bu gece üç tane ayrı ayrı rüya gördüm
  1.annemin cenaze namazını kılıyordum ve çok ağlıyordum.
  2. bahce de otururken tanıdık üç insan dağdan aşağı heybetli atlarla bizim yanımıza gelip atları bıraktılar.atlar kavga etmeye başladı.
  3.ben dağda yanımda bir kişiyle gezerken eski ustalarım la karşılaştım yapmış olduğum işten laf yiyorum neden hepsini yapmadın düzgün bir şekilde diye azarlıyorlar ve bu sıra karşıdan biri bağırıyor kurtlara bakın kurtlara diye 2 tane kurdu bende gördüm kurtları görüp bir el ateş ediyorum ortandan kayboluyorlar.


 6. serdar (07 Temmuz 2015 saat: 13:19)

  S.a rüyamda askeri üniforma uzerimde şehit cenazesine katiliyorum ve cok ağlıyorum cenaze namazi kikarken çatışma cikiyor ve bir kişi vurdugumu görüyorum ve herkez ümidini kesiyor oldurucekler diye o sıra bagiriyorum hic bir sey yapamazlar diye takviye geliyor o sırada ve akrabalarımla köye gidiyoruz o turup sehitten bahsediyoruz ama kim oldugunu bilmiyorum ve cok yakışmış gibi agliyorum uyandigimdada agladigimi fark ettim ne anlama geldigini soylermisiniz


 7. munur (19 Ağustos 2015 saat: 21:52)

  Babamın cenaze namazını başka cenazeler ile toplu halde kilmistik akrabaları ve arkadaşları gelip biz cenaze namazini tekrar kilmak istiyoruz dediler bana bende daha iyi olur dedim ama abdestim yoktu aldest almaya giderken cenaze namazini kilmaya başladılar ben ikinci namazi kacirdim


 8. murat (31 Ağustos 2015 saat: 10:02)

  rüyamda bir cenaze vardı. avluya eski cumhurbaşkanları süleyman demirel ve arabasından inerek gelen Turgut Özal vardı. başka eski siyasetcilerde bulunmaktaydı. Turgut özal doğruca namaz kılınacak saflara geçti bende saflara geçtim ve kalabalıkla beraber namaz kılındı.


 9. Serhat (21 Eylül 2015 saat: 07:01)

  Hayrolsun.
  Savaşırken yaralaniyorum. Saldirdigim adam benim basımda bekliyor. Acı çekmeden oleyim diye başkasına kafama 2 el silah sıktiriyor. Şimdi öldün diyorlar. Kelime i şehadet getiriyorum. Bedenden ayrılıyorum. Basimdaki adamlarla komusmaya devam ediyorum. Anlamıyorum öldüğümü cenazemi gösteriyorlar. İnanmıyorum yine golgemi gösteriyorlar Gölgem benden ayrı hareket ediyor. Hala oğluyla gorusuyorum o babasını çağırıyor iletmek istediğim mesaj yada bilgi var mi diye. Sonra bütün aile bireylerine tek tek bisiyler söylüyorum. Cenaze namazı kilinacakken bende orda bulunuyorum. Sabah namazına müteakip cenaze namazı kılınması karar veriliyor. Babamla karşılaşıyorum tam ona sariliyorum ağladığını görüyorum ve utanıyorum.


 10. Kubra (17 Aralık 2015 saat: 15:49)

  Ruyamda erkek arkadasım beni cuma namazı kılmaya götürüyodu sonra beni bi evin onune getirdi evin onunde hep erkekler vardı evin icinden teyzemin sesi duyuldu annemin adını söylüyodu az sonra evden annem cıktı ve gozleri simsiyah ve donuktu garip sesler çıkıyodu ve en anne diye aglıyodum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,