RuyaTabirleri.com

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada cep telefonu görmek kişiye huzur verecek, uzun zamandır unuttuğu duyguları yaşatacak, tüm sıkıntılarını ve dertlerini unutturacak olaylar yaşaması, yeniden hayat bulması ve eski neşesine kavuşması şeklinde tabir edilir.

Rüyada cep telefonu gören kişi kendisi için çok uğurlu olacak ve arkası gelecek olan bir gelişme yaşayacağı anlamına gelir. Bazı rüya tabirleri telefon için ses yorumunu yapar. Kişi için aniden duyacağı bir söz olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibinin işiteceği söz ferahlık verecek, güzel ve hayırlı bir sözdür.

Rüyada Cep Telefonu Kırmak

Rüya sahibinin bile bile lades olması anlamına gelir. Rüyasında cep telefonu kırdığını gören kişinin zarar edeceğini bildiği halde yine de bir işe atılacağını işaret eder. Bu nedenle de kişi büyük bir maddi kayba ve zarara uğrar. Bazı rüya tabirlerine göre cep telefonu kırmak, rüya sahibinin çok sinirlendiği bir anda gerçekten bir şeyi bir hırsla yere çalmasına delalet eder.

Rüyada Cep Telefonu Bulmak

Rüyada cep telefonu bulduğunu gören kişi aile bireylerini, arkadaşlarını ve dostlarını uzun zamandır arayıp sormuyor ve ihmal ediyor demektir. Bu rüya, kişinin vefa duygusunu yeniden hatırlaması için bir işaret olarak kabul edilir.

Rüyada Cep Telefonu Almak

Rüyada cep telefonu aldığını gören kişi artık umudunu kestiği ve nazarında önemini kaybettiğini düşündüğü biriyle karşılaşacak ve eski günlerdeki gibi sıcak bir şekilde sarılıp hasret giderecek ve çok mutlu olacak demektir.

Rüyada Cep Telefonu İle Konuşmak

Hem hayra hem de şerre delalet eder. Rüya sahibi bir iş başvurusundan olumsuz sonuç alacak ya da bir ayrılık yaşayacak diye tabir edilirken bir yandan da çok büyük ve hayırlı bir kısmet alacak diye tabir edilir.

Rüyada Cep Telefonundan Mesaj Atmak

Rüyada cep telefonundan mesaj atan kimse eğer karşıdaki insanı tanıyorsa bu rüya onunla zaman geçireceğine veya ondan bir haber alacağına işaret etmektedir. Cep telefonu mesajı bazen de uzun süredir konuşmak istediğiniz birisi ile karşılaşacağınızın ve onunla sıcak ilişkiler geliştireceğinizin habercisidir.

Rüyada Telefonu Şarja Takmak

Böyle bir rüya gören kimse çektiği sıkıntılardan kurtulmak ve uzun süredir yaşadığı bazı zorluklardan çıkabilmek için bulunduğu yeri terk ederek yeni bir başlangıç yapar. Telefon şarj makinesi görmek ise son zamanlardan yoğunluktan dolayı kendinize vakit ayıramadığınızın ve kafanızı boşaltmak için bir seyahate veya tatile gitmeniz gerektiğinin habercisidir.

Rüyada Telefon Ahizesi Görmek

Rüyada görülen telefon ahizesi uzak bir akrabanızdan alacağınız haberdir. Bu rüya, özellikle gurbette olnan kişiler için tekrar memlekete döneceğinin veya akrabaları ile ilişkisini kesenler için tekrar onlarla buluşacaklarının habercisidir. Bazen de telefon ahizesi insan ilişkilerinde başarılı olduğunuzu ve konuşma tarzınız, hitabet üslubunuzla insanların takdirini kazandığınızı göstermektedir.

Rüyada Cep Telefonunu Çaldırmak

Rüyada cep telefonunu herhangi bir kimseye çaldırmak, gören kişinin söylediği bazı sözlerin kötü niyetli kişiler tarafından kullanılmasına ve bu sözlerden dolayı arkadaşları ile arasının bozulmasına işarettir. Bu rüya sizin arkanızdan iş çeviren dost görünümlü bir düşmanınızın daima sizden aldığı haberleri başkalarına yaydığının böylece sizi insanların gözünde küçük düşürmeye çalıştığının göstergesidir.

Rüyada Cep Telefonunu Kaybetmek

Böyle bir rüya gören kişi bazı tanıdıkları ile görüşmeyi keser. Bu rüya arkadaşlarınızdan, akrabalarınızdan veya ailenizden bir kimse ile yaşayacağınız tartışmanın ardından onunla uzaklaşacağınızın ve aranıza soğukluk gireceğinin göstergesidir. Bazen de bu rüya size söylenen bir lafı başka birisine söylemeniz sonucunda sıkıntılı günler yaşayacağınıza ve insanlar arasında laf taşıyacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada Cep Telefonunun Parçalanması

Rüyasında çeşitli nedenlerden dolayı cep telefonunun parçalandığını gören kişiye bazı kötü haberler verilir ve bunun üzerine rüya sahibi sıkıntılı bir dönem geçirir. Bu rüya bazen de küsmeye, arkadaşlarınızla aranızın bozulmasına veya size ihanet ettiğini öğrendiğiniz bir kimse ile aranızın bozulmasına da yorulabilmektedir.

Rüyada Cep Telefonunu Değiştirmek

Rüyada cep telefonunu değiştiren kimse yeni insanlar tanır veya yeni kişilerle arkadaşlıklar kurar. Bu rüya yakın zamanda iyi insanların bulunduğu bir mecliste oturacağınıza veya arkadaşlarınız vasıtası ile tanışacağınız bir kimse ile uzun süreli dost kalıp onunla güzel anıları paylaşacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada Cep Telefonunu Tamir Ettirmek

Rüyada bozulan telefonunu tamirciye götürüp tamir ettirdiğini gören kimse, uzun süredir görmediği bir arkadaşı ile karşılaşır. Bu rüya, özellikle küs olduğunuz veya yanlış anladığınız bir dostunuzdan özür dileyeceğinizin veya yaptığınız bir hatayı telafi etmek adına çaba sarf edip, elinizden geleni yapacağınızın göstergesidir.

Rüyada Cep Telefonunu Suya Düşürmek

Bu rüya yakında ferahlatıcı bir haber alacağınızın habercisidir. Özellikle bir kimseden haber bekleyen veya herhangi bir şeyi merak eden kimseler için bu rüya en yakın zamanda istediklerine nail olmaya ve beklediklerini almaya işaret eder. Bazen de cep telefonunu suya düşürmek hızlı alınacak haberdir.

Rüyada Cep Telefonu Karıştırmak

Bu rüya eğer karıştırdığınız telefon sizin değilse başka insanların hayatını merak edip onlar hakkında bilgi toplamaya çalışacağınıza ve başkalarının işlerine burnunuzu sokacağınıza işarettir. Bu rüya bazen de insanlar hakkında dedikodu yapmaya onların hakkına girmeye veya kendisine emanet edilen bir sırrı yaymaya delalettir.

Rüyada Cep Telefonu Satmak

Rüyada cep telefonu satan kimse gerçek hayatta bazı arkadaşları ile irtibatı keser veya uzak bir şehre taşınarak sevdiği kişilerle ayrılmak zorunda kalır. Bu rüya genellikle mekan değişikliğine yorulmaktadır. Yakın zamanda sevdiklerinizden ayrılıp kendinize farklı bir mekanda yeni bir hayat kuracağınıza veya hayatınızda köklü değişiklikler yapacağınıza yorulabilmektedir.

Rüyada Renkli Cep Telefonu Görmek

Rüyada görülen cep telefonu hangi renk olduğuna göre yorumlanır. Örneğin beyaz cep telefonu hayırlı ve güzel bir haberdir. Yeşil telefon dinde ilerlemeye veya dini açıdan yüksek bir dereceye sahip olan iyi bir adamla karşılaşmaya ve onunla dost olmaya; kırmızı telefon yakın zamanda başınızdan geçecek bir aşk macerasına, âşık olmaya, gönül ilişkilerine veya evlenip mutlu olmaya delalet eder. Sarı cep telefonu bir hasta haberi alacağınıza ve bu nedenle üzüntü yaşayacağınıza; siyah cep telefonu ise size söylenecek kötü bir habere işarettir.

Rüyada Cep Telefonu Satın Almak

Bu rüya kısa süre içerisinde çevrenizin genişleyeceğine ve birçok yeni insanla tanışıp onlarla arkadaş olacağınıza işarettir. Rüyasında cep telefonu satın alan kimse güvenebileceği dostlar edinir ve onlarla vakit geçirir. Bazen de bu rüya çalışmalarınızın karşılığını almanıza ve kendinize güzel bir hayat kurmanıza da yorulabilmektedir.

Rüyada Birden Fazla Cep Telefonu Görmek

Rüyada hangi sayıda cep telefonu görürseniz o kadar haber alırsınız. Bu rüya genellikle size ulaşacak iyi veya kötü haberlere yorulmaktadır. Bazen de bir topluluk içinde bulunmaya, yeni tanışacağınız insanlarla vakit geçireceğinize veya bir toplantıya katılıp saygın kişilerle bir arada bulunacağınıza yorulur.

Rüyada Size Mesaj Gelmesi

Rüyanızda cep telefonunuzdan size ulaşan mesaj aynı bu şekilde dünyada da bir haber almaya, uzun süredir görmediğiniz bir yakınınızla karşılaşmaya, önceden düşman veya küs olduğunuz bir kimse ile tekrar arkadaş olmaya veya aradaki husumetleri bitirmeye, küslüklerin sona ermesine, yakın zamanda tekrar memlekete dönmeye, yolcular için sağlıklı ve güzel bir seyahate işarettir.

Rüyada Cep Telefonu Hediye Etmek

Rüyasında cep telefonu hediye eden kimse insanlara ihsanda ve iyiliklerde bulunur. Bu rüya genellikle iyi niyetli bir adamın sembolüdür. Çevresinde bulunan herkese güler yüzle davranan ve tüm ihtiyaç sahiplerine ihtiyaç duyduklarını veren bu adam tüm insanlar tarafından sevilmekte ve sayılmaktadır. Bu rüya bazen de birisine vereceğiniz habere işarettir. Sizin ağzınızdan bir arkadaşa söylenecek müjdeli haberdir.

Rüyada Cep Telefonun Bozulması

Bu rüya arkadaşlarınızla aranızda oluşacak husumete, aranızın bozulmasına, küslüklere veya kavgalara yorulur. Önceden iyi olduğunuz ve sürekli birlikte vakit geçirdiğiniz bir dostunuzla önemsiz bir meselden dolayı aranızda tartışma çıkar ve bunun sonucunda da küslükler meydana gelir.

Rüyada Cep Telefonun Şarjının Bitmesi

Bu rüya sonuca tam ulaşacakken yapacağınız bazı çalışmaları yarım bırakacağınıza veya elde edeceğiniz başarılardan istediğiniz sonucu alamayacağınıza işarettir. Rüyasında cep telefonunun şarjı biten kimse hastalanır ve güçten düşer. Bazen de bu rüya moral bozukluğuna, yaşayacağınız küçük çaplı bir depresyona, kendinizi kötü hissetmenize veya yaşadığınız bazı olaylar sonucunda ümitsizliğe kapılıp üzülmeye işarettir.

Rüyada Cep Telefonu Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyasında cep telefonu gören kimse herhangi birinden haber bekliyordur veya ona karşı özlem duyuyordur. Bu rüya genellikle beklentisi olan, sevdiği bir kişiden haber bekleyen veya onu tekrar görmek isteyen kimselerin gördüğü bir rüyadır. Bilinçaltınızda tekrar konuşma ve görüşme isteğinden dolayı rüyanızda bu istekleriniz cep telefonu olarak ortaya çıkar. Bir de günümüzde telefonla konuşma ve cep telefonu kullanım oranı bu kadar artmışken ve cep telefonu yaşamımızın önemli bir parçası iken elbette günlük hayatta çok kullandığımız bu aletler rüyalarımızı da etkiler.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cep Telefonu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ayşenur (23 Aralık 2013 saat: 14:21)

  rüyamda sihir yapıyorum ve birden balkonun camının açık olduğunu görüyorum ve hırsız girdğini düşünüyorm sonra bana gizlice kapınn arkasında bakan birini görüyorm ve hırsızın girdiğini anlıyorum sonra ise anne annnemin kılığına girmiş birini görüyorm ve bağırıyorm ama sesim çıkmıyor o kşinin hırsz olduğunu biliyorm ama anlamamazlıktan geliyorm sonra herşy öyle dewam ediyor ve ben sihirle eski arkadaşmn yanına giditorum onun cep telefonunu ve benkini görüyorum ve bukadar.


 2. gulden (25 Aralık 2013 saat: 13:48)

  Esim dugunde bir kizi gorup begeniyor telefonunu aliyor 1 ay kadar mesjlasiyolar msjlarda esim israrci olup kiz evli oldugunu ogrenince red ediyomus ben ogrenince olay kapaniyor bu olaydan 5 ay sonra ruyamda esimle birlikte oturuyoruz esimin anlattigi gibi esmer sacini yandan toplamis bizim onumuzden geciyor esime diyorum beni tanistir onunla konusucam deyip ona dogru kosuyoruz esim kizi gorunce hal ve hareketleri degisti simarik simarik hareketler yapiyor esime dedim bizi yanliz birak ilk reddetti sonra yanliz birakti bizi ..kiz benimle pek konusmak istemedi ben kiza cok yalvardim konusalim diye sonra kizin toplantisi varmis oraya geldik bi sure kalabalikta oturduk snra teras katiinda bir cafeye gittik yere oturduk telefon buldum garsona verelim dedim kiz yok onlar gelirler almaya dedi.sonra anlatmaya basladi kiz esimi cok sevmisbunun acisini ondan cikarcakmis esime karsi cok kinliydi bu kadar hatirliyorum….bu olayi tamda unutmusken tekrar bu ruyayi gormem neye isaret acaba?


 3. senol (04 Ocak 2014 saat: 14:32)

  merhaba ben burada bir kapıcıyım ben dün rüyamda bizim eski kapıcıların bize geldiğini gördüm
  daha sonra benim bir cep telefonum varmış
  sonra bunun tuşlarıyla oyun oynarken birden telefon kağıt oluyor ve bunu bir türlü düzeltemiyorum
  ve eski kapıcının eşi alıp düzeltip bana veriyor. ve eşimi daha sonra göremiyorum ama sesini duyuyorum ve o insanlar da bizdeydi ama onlar başka oda da biz başka oda da idik


 4. Doruk Mezde (11 Ocak 2014 saat: 10:40)

  Rüya’am biraz karmaşık başlıyor. Yaz’ın bir gününde ailecek denize gidiyoruz . Denize eniştem ile giriyorum fakat cep telefonumu cebimde unutuyorum , denizden çıkınca’da cep telefonu denizin dibine düşüyor ve annem telefonun düştüğünü görüyor ve bana haber veriyor. Cep telefonu bozuluyor ve tamirciye götürüyorüz ve uyanıyorum. Telefonuma sarılıyorum


 5. Kadir (13 Ocak 2014 saat: 11:32)

  merhaba . kaldıgım otel gıbı bıryerdeyız . Aılemde burda ama aılemle kalmıyorum . Kaldıgım yerın dolabında telefonlar var . Ben arkadaslarımın kanıma gırmesıyle bu luks telefonları çalıyoruz sonra ben gerıye goturuyorum kapıdakı gorevlıye . onlar sızın kullanabılcegınız telefonlar ama gunluk ucretı var dıyor bana bende o kadar para veremem dıyıp kullanmıyorum . Lutfen bıran once bana gerı donermısıınız ?


 6. melisa (30 Ocak 2014 saat: 21:42)

  rüyamda telefon gördüm hatta telefon hediye geliyodu sonra telefonda kart yoktu kartsız biriyle konuşuyodum sonra biri telefonumu alıyodu kacırıyodu bende cok üzülüyordum sonra telefonumun resmi her yerde vardı cok değişik bir rüyadı annemler falan diyodiki boşver yeniden telefon alırız diyodu zaten telefonu 200 liraya aldık boşver diyolardı cook değişik bi rüyadı ilk defa böyle gördüm.


 7. fatma (31 Ocak 2014 saat: 21:07)

  Rüyamda teyzemin kızı evli gerçekde tekrar evlendiğini görüyorum kardeşime istemeye gidiyoruz izmire gitmişim telofonum orada brakdım tekrar eve geldim telofonumu ordan almak için tekrar izmire gitmem lazımdı ama bi türlü gidemedim adımımı atdım oyoldan altı uçurum uçurumdan çocuk düşdü çocuğu uyardım adımını atar atmaz düşdü annemde tekrar gidelim çabuk diyo gidemedim


 8. ebrumsu (21 Şubat 2014 saat: 13:11)

  Rüyamda baska hee yerı su bbırı kardes stı bı taskın yada sel gıbı kırlı bı suydu o suya uzun sure maruz kalanlar yada yurumeye calısanların ayakları bilekleri morarıyo ve kullanılmaz hale gelıyordu organları evimde uyuyorum o esnada annem gelıyo bı kac parca eeta alıyo hadı gıdıyoruz burdan dıyodu ınmek ıstedım suya bastım basma suya gerı cık yukarı dedı uzerımıze koruyucu bı seyler gıyıp cıktık telefonum egılmıstı suda duzelmek ıstedım kırıldı Sonra yıllardır tanıdıgım bırı kardes gıbı oldugumuz bırı bana asık olmustu bende ona ama ben evlıydım fakat esım umrumda degıldı ancak o genc bana yaklasmıyordu aramızda 10 yas var dıyerek gıtmıstı esımde bı gorunuyo bı kayboluyodu acıklarsanız cok sevınırım ruyamı


 9. ayse (06 Nisan 2014 saat: 09:32)

  Merhaba ruyami yayinlamadan yorum gonderirseniz sevinirim.dogma buyume manisaliyim.ancak yozgata gelin geldim.bsuan yozgatta yasiyorum.ruyam manisada geciyordu.liseden uzun boylu iri bir arkadasimla isten ogle yemegine ciktik onun arabasiyla gidicez araba kucuk bisey kendisi zor sigiyo.benide bi yere birakacakmis kafani obur pencereden çıkar da bende bineyim diorum.yolculuk kisa suruo 100m anca gidioruz.bana soyle dio: seni surda birakayimda sen su kisinin evine git dio ama yine kendini tarif edio bi baskasiymis gibi.karsida 3 4 tane 3 katli binalar var oraya gidicekmisim.arada pis bir dere var.mezar falan varmis yaninda.beni uyariyor dikkatli ol diye.ama ben korkmuyorum.orda mezari olan genc bir erkegin hikayesini anlatio bana.cok etkileniyorum.sevgilisine kavusamamis ya kaza yapmis yada intihar etmis tam emin degilim.derenin kenarindan gecerken kayiyorum.derenin kenarinda da teller var.duserken gozlerimi kapatip dua okuyorum ve tellerden tutunup cikiorum cok zorlanmadan.sonra cocukluk arkadasimin kiz kardeşi beliriyor yanimda.sonra bir duvar varmis mezarmis.o duvarda sari cizgilerden daire seklinde isik yanio.sevgilisine kavusamayan gencin mezariymis orasi.arkadasimin kardesiyle bi bagi varmis kavusamadigi kiz oymus heralde. Kizin adi meryem bu arada.meryem ben hikayeyi biliyorum diyorum.genc bizimle konusuyo.once olumsuz seyler söylüyor. Sonra ben onu ikna edoyorum hikayesini anlatmasi için. Seni anliyorum olaylari biliyorum cok uzuldum diyorm.oda tekrar anlatmaya basliyo ama cok kisik sesle ben duyamiorum.bu arada ortada genc yok sadece sesi var.neyse ben hikayeyi biliyorum diyom icimden.sonra o genc icin ve ölüler icin dua ediyorum aglayarak cok duyguluyum ama yurekten ediyorum. Önce tepki gosterio bana inanmio samimiyetime.birine anlatirim diyede guvenmiomus.bende soz veriorum ben zaten biliodum hikayeni anlatmadimki anlatmamda diyorum.sonra dua ediorum aglayarak.sonra kucagimda bir aey beliriyo kolye gibi bisey ucunda saat gorunumlu ama telefonmus.o cocugun telefonuymus kaza aninda parcalanmis.icinde cocugun fotolari falan varmis msjlari varmis.once sapsari oluo rengi paril paril parlio altin gibi oluo.meryeme meryem bak diyorum gösteriyorum. Sonra kolye gorunumlu telefon bembeyaz oluyo ve bende kalio.ben aglayark dua ederken cocuk yumusamis bana guvenmis.sonra meryemle ayrilioz ordan meryem suan evli 1 cocugu var.esimin yanina gidicem dio ayrilio yanimdan.bende annemin yanına gideyim diye dusunuyorum.annem komsuya gitmis gorunuo gozume oraya gideyim diyorum.onlarda bekliomus beni zaten.sonra uyaniyorum.ruyamin yorumunu yorumlayip yollarsaniz cok memnun olurum.simdiden tesekkur ederim.kolay gelsin.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,