RuyaTabirleri.com

Rüyada Ceset Görmek

Rüyada ceset görmek hayra değil şerre delalet eder. Rüyasında ceset gören kişi büyük üzüntüler yaşayacak, alacağı bir haber nedeni ile kedere boğulacak ve kalbinde ömür boyu acısı hiç dinmeyecek kayıplar yaşayacak demektir. Rüyada ceset görmek çok zor durumda olduğu için desteğe ihtiyacı olan bir kimseye de işaret eder. Bazen de evdeki hesabın çarşıya uymamasına yani rüya sahibinin hayatının ve işlerinin planladığı yönde gitmemesine bu nedenle de zor duruma düşmesine delalet eder. Rüyada ceset gören kişi için hayatının en zor günlerinin yaklaştığı yorumu yapılır.

Rüyada Ceset Saklamak

Rüya sahibinin gerçeklerle yüzleşmekten kaçtığına, acılarını hafifletmek ya da bastırmak için onları yok saymasına ve içine atmasına tabir edilir. Rüya sahibi acısını yaşamadığı ve içinde tuttuğu için daha çok yıpranacaktır.

Rüyada Ceset Taşıdığını Görmek

Rüyasından ceset taşıdığını gören kişinin meslek hayatındaki sorumluluk çok ağırdır. Yaptığı iş hatayı kabullenmeyecek kadar büyük ve önemlidir. Rüya sahibi ciddi işler yaptığı için çok dikkatli ve özenli olmak zorundadır.

Rüyada Ceset Gömmek

Fayda anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisi için hayra vesile olacak şeyler yaşaması ya da birinden fayda görmesi şeklinde tabir edilir. Bu rüya bazen miras sahibi olmak şeklinde de ifade edilir.

Rüyada Ceset Kokusu Duymak

Kötü haberler almak anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm hayatını alt üste edeceği ve büyük bir hayal kırıklığı yaşamasına neden olacağı bir şey öğreneceği ve uzun süre kendini toparlayamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ceset Yıkamak

Rüya sahibinin o kişi için bir hayır işlemesine ya da ona en zor anında destek olmasına işaret eder. Rüya sahibi, rüyasında kimin cesedini yıkadığını görürse, o kişinin hayır duasını alacak bir şey yapacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ceset Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. selver (07 Ocak 2014 saat: 10:50)

  Ruyamda bir binaya iple asili bir suru ceset gordum. İnsanlar kendi kendilerini binanin ust demirlerine baglayip intihar ediyolar. Uzerleridede hicbir kiyafet yok . Daha sonra butun bunlari yapanin bir katil oldugunu ogreniyorum tam benide oldurecekken polisler geliyo ve ben kurtuluyorum. Ama cesetler turjiyeden kimseye ait olmadigi icin bir gemiyle hindistana gonderiyolar ama katil o gemideki herkesi de olduruyo diger insanlar gibi iple asiyor.


 2. neslihan (26 Mart 2014 saat: 09:44)

  Rüyamda erkek arkadaşımla birlikte bir meyhaneye gittik. Orada açık saçık elbise giymiş bir bayan şarkı söylüyor ve erkek arkadaşıma kaş göz işareti yapıyordu. Haliyle kıskanıyordum. daha sonra oradan çıktık ve bir anda battaniyeye sarılmış bir cesedi taşırken buldum kendimizi. Cesedi taşırken hem korkuyor hemde zorlanıyordum ama bırakamıyordum da cesedi.Daha sonra cesedi bir arabanın arka koltuğuna yerleştirdik. o anda cesedin yüzü biraz açıldı ve ben korkarak baktım ki erkek cesedi. sonra yüzünü kapattım tekrar. erkek arkadaşımın üzerinde beyaz çarşafa benzer bir şey vardı. onun o haline hem şaşırıyordum hemde korkudan ona sarılıyordum.


 3. aveste (26 Mart 2014 saat: 09:51)

  rüyamda erkek arkadaşımla odamda yatıyorduk. sonra yerde bir şeyin dolaştığını hissettim. bir baktım yerde sansar geziniyor. odanın kapısı açıldı bir anda ve erkek arkadaşım arkası dönük kapının orada öylece duruyordu. sesleniyordum fakat cevap vermiyordu bana bakmıyordu da. sonra bir baktım ben yatakta erkek arkadaşımın göğsünde yatıyorum ama o aynı zamanda kapının önünde duruyor. sonra arkamda bir atın sürekli olarak hızlı hızlı nefes alıp verdiğini hissediyordum.erkek arkadaşımı uyandırmaya çalışıyordum fakat o beni duymuyordu bile. bağırmak istiyordum sesim çıkmıyordu.gözlerimi zorlukla açabildim ve erkek arkadaşıma baktım gözleri açık tavanı seyrediyordu ama beni duymuyordu. kalkmak istiyordum fakat sanki bir şey beni kollarımdan tutuyordu.


 4. dilara (03 Nisan 2014 saat: 20:09)

  hafif paslanmış bir yatak var.altında da iğne vurunurken bastığımız basamak var.küçük küçük insanlar var böyle. hepsinin saçı var.aralarından bir tanesi erkek.alıyorum peçeteye sarıyorum anneme, anne bak içine diyorum.annem de,saçmalama kızım,benim onları eve aldığıma,saklattığıma şükret diyor…çok korkunçdu arada bi de garip garip laflar söylüyorum..sanki büyü yapanlar gibi.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,