RuyaTabirleri.com

Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada çeyrek altın görmek, rüyayı gören kişinin çok yakın bir zaman içinde iş hayatında ters giden durumların düzeleceğine ya da uzun zamandır çok sıkıntı çektiği hastalığına dair güzel ve sevindirici haberler alacağına ve bu sayede çok güzel ve hayırlı işler için adım atacağına işaret edilir.

Rüyada çeyrek altın görmek, iş hayatında yaşanan bir karışıklıktan ötürü bir anda çok büyük bir borç ile karşı karşıya kalmaya ve bu borçtan kurtulmak için çok büyük çaba sarfetmeye yorumlanır.

Rüyada Çeyrek Altın Bulmak

Rüyada çeyrek atın bulmak, rüya sahibini iş hayatında yapacağı ve büyük bir sermaye gerektiren bir işe gireceğine ve işi sağlayan kişinin çekilmesi ile alınan malzemeler ve harcanan para yüzünden çok büyük ve uzun süreli bir rahatsızlık duyulacağına işaret edilir.

Rüyada Altın Görmek

Rüyada altın görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yardıma ihtiyaç duyduğu bir döneme girdiğine ve etrafındaki insanlardan yani eş, dost ve akrabalarından çok büyük bir yardım göreceğine ve sağlığında uzun zamandır canını sıkan sorunların son bulacağına delalet edilir.

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para görmek, günlük hayattaki anlamının tam tersi olarak yorumlanır. Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi bir insan olmasına ve sevdiği insanın her sözünü yerine getiren biri olmasına rağmen etraftan çekemeyen insanların dedikoduları yüzünden çok büyük sıkıntı ve üzüntü yaşayacağına ve adını temize çıkarmak için çok büyük bir çaba göstereceğine alamet edilir.

Rüyada Birisinden Altın Almak

Rüyada birisinden altın almak, iş hayatında usta ya da uzman sayılan birisinin örnek alındığına delalet edilir.

Rüyada Birisine Altın Vermek

Rüyada birisine altın vermek, iş hayatında çok iyi para kazanmaya işaret edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Altın ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Altın Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Çeyrek Altın Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. mustafa (09 Ocak 2014 saat: 10:15)

  merhabalar ben rüyamda bir arkadaşımın elindeki 1 tl olan parayı bana uzattığını gördüm elindeki paraya vurarak şaka mahiyetinde havada yakalamaya çalıştım ama yakalayamayınca yere düştü ve yerdeki parayı alçakken toprak üzerinde 1,2 tane başka bozuk paralarında olduğunu farkederek toprağı eşeledikçe çok çıktı azımsanmayacak kadar bayağı çok tu ve arkasından altın yığınını gördüm ve altınların üzerine oturduğumu gördüm.teşekkürler


 2. bahar (11 Ekim 2014 saat: 10:18)

  Mehraba
  Rüyamda cocuklarimla oturma odasinda oturuyorduk beyim eve geldi bize mehraba diyip uykum cok var yatmaya gidiyorum dedi bende ceketisinin cebinden bi kuttu buldum icini acar acmaz bi sürü ceyrek aktin vardi.kirmizi.kurdeleleriylen birlikte. Kendi kendimede söyleniyordum bu adam niye.ceyrek altin.almis bilmiyormu haberciler diyor altin almayin bu aralar sonra uyandim.

  Biz bide.dükkan.actik.daha yeni onla alakasi varmidir.
  Lütfen cevap verin cok sevinirim.
  Saygilarimla


 3. Esra (12 Ekim 2014 saat: 15:51)

  Rüyamda teyzem bana bi çeyrek altın verdi çok güzeldi bide yanında kalp şeklinde bi altın verdi bi tarafı paslıydı bu nasıl altın dedim altın paslanmazkı diyordum gerçek hayatta onunla konuşmuyorum kusum ama onun elini öpüp sarıldık birbirimize hafiften bi kar yağdığını gördüm onun kızı da yanında annem çok hasta diyordu o sana bunları verdiyse bi bildiği var herkese dağıttı sende al diyordu


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,