Rüyada Çiçek Almak


Rüyada çiçek almak, esenliğe ve ferahlığa kavuşmaya, dertleri unutturacak kadar güzel günler yaşamaya, sıkıntıların verdiği huzursuzluktan ve ağırlıktan kurtulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağına, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine işaret eder. Gerek maddi, gerekse manevi anlamda kısmet almaya, mutluluk için güzel fırsatlar ve olanaklar elde etmeye tabir edilir.

Rüyada Çiçek Hediye Almak

Sevinç almaya işaret eder ve rüyayı gören kişi için hayır olarak kabul edilir. Olumlu ve güzel olayların yaşanacağı, rüya sahibinin hayatının yolunda gideceği, kişinin hayallerine de adım adım yaklaşacağı anlamına gelir. Sürpriz ve müjde almaya işaret eder.

Rüyada Beyaz Çiçek Almak

İyi niyetlere, temiz kalpliliğe ve güzel düşüncelere alamet eder. Rüya sahibinin çok hayırlı niyetleri olduğuna ve içinde kimseye karşı zerre kadar kötülük olmadığına rivayet edilir. İyi şekilde anılacak ve dua alacak işler yapmaya yorulur.

Rüyada Kırmızı Çiçek Almak

Rüyayı gören kişiyi mutlu edecek, kadrini kıymetini bilecek, onu el üstünde tutacak ve onu hayatının sonuna kadar aynı tutkuyla sevecek bir insanın varlığına delalet eder. Rüya sahibinin yakın zamanda bu insanla karşılaşacağına ya da o kimsenin farkına varacağına yorulur.

Rüyada Buket Çiçek Almak

Rüyayı gören kişinin dileklerinin gerçekleşmesi sayesinde arka arkaya çok güzel günler geçireceğine tabir edilir. Mutluluğun ardı arkasının kesilmeyeceği, hayallerin sırası ve zamanı geldikçe de bir bir gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Canlı Çiçek Almak

Rüyasında canlı çiçek aldığını gören kişinin rüyası ayaklarının yerden kesilmesine, kalbinin de adeta bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak kadar güzel bir haber alacağı ve sevinçten ne yapacağını bilemez olacağı anlamına gelir. Mutluluktan gözyaşı dökülecek demektir.

Rüyada Çiçek Almak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Zeynep (04 Mayıs 2014 saat: 09:21)

    Bu rüyayı gelinimiz görmüş. Biz 9 katlı bir binada oturuyoruz. annem 9 gelin 6 ben 4. katta belki bi faydası olur diye belirtmek istedim. Rüya şöyle ; ben anneme kızıyorum bizim gelinle beraber annemden çıkıyoruz asansöre binip 4 ve 6 ya basıyoruz. ama asansör asağı değil yukarı çıkmaya başlıyor önce 10 11 20 30 90 100 oluyormuş ve asansör binadan fırlıyormuş gökyüzüne uzaya doğru fırlamış .biz içindeyiz tabi hala. sonrada düşmeye başlamış düşmüş düşmüş çok korkmuşuz en sonunda toprağa düşmüşüz bize bişey olmamış sağsaim çikmişiz ama çok korkmuşuz

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,