RuyaTabirleri.com

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada çikolata görmek, yakın zamanda aşık olabileceğinize, bir kutlamaya ya da kendinizi ödüllendirmeye delalet eder. Kendinizi güzel, huzurlu ve mutlu hissettiğinize işarettir. Rüyanızda bir sürü çikolata gördüyseniz, gerçek hayattaki isteklerinizde aşırıya kaçtığınızı, biraz durulmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada Çikolata Yemek

Rüyada çikolata yemek, yaşamınızda aldığınız kararlarda mantıktan çok duyguya yer verdiğinizi gösterir. Duygularınıza hakim olmayı öğrenmeniz gerektiğine bir işarettir. Aynı zamanda insanların size güven duyduğu ve birçok insanla tanışıp, birçok dostluklar kazanacağınıza yeni arkadaşlıklar kuracağınıza işaret etmektedir. Rüyada çikolata yemek sağlıkla ilgili olarak da yorumlanır. Rüyada çikolata yediğini gören kimsenin yakın zamanda bir sağlık kontrolünden geçmesi gerektiğine, aksi takdirde ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına delalet eder. Rüyanızda çikolatayı yiyen siz değil de başka bir kişiyse, yani rüyada başka bir kişinin çikolata yediğini görmek hayatınızda bazı kısıtlamalar gerektiğine zira bazı şeylere olan aşırı düşkünlüğünüzün hayatınızda kötü sonuçlar doğurabileceğine işaret eder.

Rüyada Çikolata Aldığını Görmek

Rüyada çikolata aldığını gören kişi, hayatınızda güzel gelişmelerin olacağının habercisi olabilir. Yeni lezzetler, yeni arkadaşlıklar belki de yeni aşklar sizi beklemektedir.

Rüyada Çikolata Vermek

Rüyada bir kişiye çikolata verdiğini görmek, hayatta aldığınız kararların mantık ve duyguyla eşit seviyede olduğunun, duygularınızı dizginlemeye, onları yönetmeye başladığınıza işaret eder. Rüyada etrafınızdaki herkese çikolata dağıttığınızı gördüyseniz önünüzdeki dönemlerde herkese karşı biraz daha adil olacağınıza işaret eder.

Rüyada Sıcak Çikolata Yapmak

Rüyada sıcak çikolata yapmak ya da rüyada sıcak çikolata içmek, önünüzdeki zamanlarda sevgi dolu, mutlu ve huzurlu bir döneme gireceğinize işaret eder. Rüyada çikolatalı süt içmek, artık hayattan zevk alır hale geleceğinize, birçok şeyin sizin için daha güzel olacağına, hayat hakkında çok daha güzel duygular beslemenize işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Çikolata Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. yaprak (15 Mart 2014 saat: 11:01)

    Merhaba ben yaprak rüyamda bir sürü çikolata elime geçiyordu bende onları buzdolabında iki farklı yerde saklıyordum.Bir süre sakladıktan sonra kardeşim buluyordu ve çıkarıyordu.Bende çok sinirleniyordum onlara sakladığım çikolatalardan bir kısmını veriyordum.Sonra bir süre gectikten sonra diğer sakladığım çikolataları alıp bir arkadaşımla beraber yiyorduk ve bitiriyorduk. Teşekkürler :)

  2. aleyna (01 Mayıs 2014 saat: 15:36)

    merhaba ben aleyna .. rüyamda bir adam tüm tanıdıklarıma sırayla çikolata dağıtıyordu sonra o çikolata yiyen tüm arkadaşlarım zehirden ölüyorlardı ben annem ve abim bir yerde oturuyoruz annem ve abim uyuyakalıyorlar yanı başımızada o çikolata dağıtan adam geliyodu bende annemler yemesin diye uyumamaya çalışıyodum sonunda adam kapıya doğru ilerliyo tam çıkarken az kala unutuyordum diyo ve geri geliyo bana bir deri ceket veriyo deri ceket dağıttığı çikolatalarla aynı renkteydi deri ceketi yememi istiyo :o bende yiyomuş gibi yapıyorum adam çıktıktan sonra yere atıyorum sonrada uyandım …

  3. bihter (09 Mayıs 2014 saat: 11:06)

    merhaba rüyamda ayrıldığım eşim ve kayınvalidem bize geliyorlar yani annemin evine kayınvalidemin elinde çiçek ve çikolata var kapıyı kardeşim açıyor diyor ki ; biz ablanı istemeye geldik eşyalarını hazırlasın almaya geldik diyor ve içeri geçiyorlar. ben onları görür görmez banyoya girip güzelce yıkanıp çıkıyorum ve üstüme kısa kollu yeşil badi giyip kahve yapıyorum onlara fakat kahveyi sadece kardeşim alıyor. eski eşim o anda bilgisayarla uğraştığı için veremiyorum kayınvalidem de benim yatağımda uyumuş olduğunu görüyorum oda içemiyor kahve. rüyam bu şekilde yorumlayabilirmisiniz lütfen

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , ,