RuyaTabirleri.com

Rüyada Çilek Görmek

Rüyada çilek görmek çoğunlukla özel hayatla tabir edilir. Özel hayatta ağız tadına ve huzura işaret ederken, sıkıntılı günlerin ardından gelecek olan esenliğe ve güzel günlere de delalet eder. Rüyada görülen çilek şık ve zarif olmak anlamına gelir. Zamanında görülen olgun, kırmızı ve tatlı bir çilek müjdeli bir haber almaya işaret eder.

Bir kadın çileği dalından toplayıp yerse o kadının evlatları hayırlı ve güzel olur. Evli olmayan bir kişinin dalından çilek toplaması ise karşısına hayırlı kısmetler çıkacağına delalet eder. Rüyasında çilek gören ve yiyen kişinin evlilik hayatı da aşk hayatı da huzur ve aşk içinde geçer, ağız tadı bozulmaz.

Rüyada Çilek Yemek

Rüyada çilek yediğini gören kişinin aşk hayatında her şey yolunda gidecek ve kişi gerçek mutluluğu, gerçek aşkı bulacak demektir.

Rüyada Çilek Reçeli Görmek

Kişinin rüyasında ev yapımı bir çilek reçeli görmesi onu çok sevindirecek bir gelişme olacağına işaret eder. Çilek reçeli aile hayatında huzura, mutluluğa, sevince ve her anlamda güzelliklere yorulur. Bu rüyayı gören kişi, iyi huyu ve tatlı dili ile herkesin sevgisini ve takdirini kazanır.

Rüyada Çilek Ağacı Görmek

Rüyada çilek ağacı görmek ağız tadına, esenliğe ve ferahlığa işaret ederken aynı zamanda kişinin rahat edeceği tiril tiril kumaşlarla yapılmış olan giysiler alması ya da giymesi anlamına gelir.

Rüyada Çilek Almak

Rüyada çilek aldığını gören kişi sağlık sorunlarıyla baş edecek, hastalığının ilacını bulacak dolayısıyla da şifa görecek demektir.

Rüyada Birine Çilek Vermek

Rüyada birine çilek vermek hayırlı bir iş yaparak Allah katından makbul olmaya ve sevap işlemeye delalet eder. Örneğin sadaka ya da zekât vermek şeklinde olabilir.

Rüyada Çilek Bahçesi Görmek

Rüyasında çilek bahçesi görmek kişinin hayallerine, iç dünyasına, hedeflerine ve dileklerine delalet eder. Rüya sahibinin bir çilek bahçesi görmesi ise önünde sonunda hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Altın Çilek Görmek

Rüyada altın çilek görmek hane içiyle tabir edilir. Mutlu bir aile hayatına ve aile bireylerinin konuk sever olduğuna işarettir.

Rüyada Çilek Suyu Görmek

Rüyada görülen çilek suyu ailevi sorunların bitip, eşler arasında ortaya çıkacak huzur, bereket ve sevinçtir. Çilek suyu içen kimse, eğer eşi ile arasında bir problem olmuşsa en yakın zamanda bu problemleri tatlıya bağlar ve birlikte huzurlu, güzel bir ömür geçirirler.

Rüyada Çilek Çiçeği Görmek

Eğer bu rüya zamanında yani çilek çiçeğinin çıkması gereken bir dönemde görülmüşse tamamen hayırlı ve güzel bir rüyadır. Kişinin umut ettiği her şeye kavuşacağının ve isteklerinin en kısa zamanda gerçekleşeceğinin göstergesidir. Eğer zamanında olmadan çilek çiçeği görülmüşse, bu rüya arzu edilen birtakım şeylerin hemen değil de bir zaman sonra gerçekleşeceğine ve bu dileklerin de kişi için hayırlı olmasına delalet eder.

Rüyada Ham Çilek Yemek

Rüyada ham çilek yiyen kişi, karakter anlamında gelişmemiş veya bazı eksiklikleri olan bir kimsedir. Bu rüya yaptığınız bazı hareketlerin çocukça olduğuna ve bu hareketler sonucunda çevrenizden de saygı görmediğinize işaret eder.

Rüyada Yeşil Çilek Görmek

Rüyada görülen yeşil çilek kişinin ahiret hayatına işaret eder. Bu rüya sizin iyi bir insan olmak istediğinizin ve bunun için de çalıştığınızın göstergesidir. Rüyada yeşil çilek, dünya hayatından elini eteğini çekip yalnız ahiret hayatı için yaşamaya; işlenen günahlara tövbe edip, bu günahları tekrarlamamaya ve takva sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Kırmızı Çilek Görmek

Rüyada olgunlaşmış kıpkırmızı bir çilek gören kimse, büyük bir aşk yaşar. Bu rüya genellikle gönül ilişkilerine yorulur. Eğer bekar bir kimse bu rüyayı görse uzun süreli bir aşk ilişkisine girer. Karşınıza çıkacak ve çok seveceğiniz bir kişiye, onunla geçireceğiniz mutlu zamanlara ve sonunda evliliğe de yorulabilmektedir. Bazen de kırmızı çilek, iş hayatında mutlu ve huzurlu bir döneme girip, tüm çalışmalarınızdan beklediğiniz sonuçları alacağınızın göstergesidir.

Rüyada Çilek Satın Almak

Rüyada çilek satın alan kişinin hayatında her şey yolunda gider ve daima birçok başarı elde eder. Bu rüya özellikle çileğin çıktığı yaz aylarında görülürse, her anlamda berekete, talihin, şansın artmasına, sizin başarılı olacağınız bir döneme girdiğinize, özel hayatınızda da güzel rastlantılara ve yeni başlangıçlara işaret eder.

Rüyada Çilek Koklamak

Rüyada çilek koklayan kişinin bir çocuğu olur. Eğer hamile bir kimse bu rüyayı görse kız çocuğuna eğer erkek görse eşinin hamile kalmasına işarettir. Bazen de bu rüya hamilikte ortaya çıkacak olan belirtilere, bazı sıkıntılara da yorulabilir. Rüyada çilek koklayan kimse, dünya nimetlerini tadar ve bu nimetlerden yararlanır.

Rüyada Çürük Çilek Görmek

Rüyada görülen çürük çilek mala karışacak haramdır. Bu rüya çalışmalarınız sonucunda elde ettiğiniz malın bir kısmını haram yollardan kazanacağınızın göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi, hayırla beraber şer de elde eder. Geçimini gayri meşru yollardan kazanır. Helal paranın yanında servetine haram da karışır. Bu nedenle de günaha girer. Çürük çilek bazen de dışı güzel olmasına rağmen içi fitne, fesat olan bir kadındır.

Rüyada Çilek Tarlası Görmek

Rüyada görülen çilek tarlası, kısa zamanda elde edeceğiniz birden fazla hayra ve nimete işarettir. Rüyasında çilek tarlasında bulunan kimse, arzu ve isteklerine kavuşur. Bu rüya bekar için kuracağı huzurlu ve sıcak bir yuvadır. Sabretmeniz gerektiğine ve bu sabrınız sonucunda birçok hayır elde edeceğinize işarete eder.

Rüyada Çilek Fidesi Görmek

Rüyada çilek fidesi gören kişi yeni bir ilişkiye başlar. Bu rüya genellikle yeni başlayacak bir aşk ilişkisine yorulmaktadır. Uzun soluklu olacak bu ilişkide sizi bekleyen birçok güzel şeye, birlikte güzel vakit geçirmeye ve her anlamda mutlu olmaya işaret eder. Çilek fidesi bazen de bebektir. Yakında çok güzel ve tatlı bir kız çocuğunuz olacağına delalet eder.

Rüyada Dalında Çilek Görmek

Rüyada dalında çilek gören kişi, bazı isteklerine çok yaklaşmasına rağmen onlara ulaşamaz. Bazen de bu rüya arzularınızın sizin için hayırlı olmadığına ve bu isteklerinizden vazgeçip başka alanlara yönelmeniz gerektiğine işaret eder. Dalında çiçek kısa süre başlayacak bir aşk ilişkisidir. Bazen de platonik sevgiye ya da aşk acısı çekmeye yorulur.

Rüyada Çilek Dikmek

Rüyada çilek diken kimse hayır işler. Bu rüya sizin hayırssever ve iyi bir insan olduğunuzun ve bu özelliğiniz sayesinde tüm herkes tarafından sevilip sayıldığınızın göstergesidir. Rüyada çilek diken kişinin arkasından hep iyi konuşulur. Bu rüya bir grup insanın hayatına etki edecek bazı sevaplar işleyeceğinize ve bu sevaplar sayesinde de derecenizin yükseleceğine işarettir.

Rüyada Çilek Sulamak

Rüyada çilek sulayan dünya hayatında içinde bulunduğu halkın büyük bir bölümünü etkileyecek bir sevapta bulunur. Bu rüya içinizden gelen iyilik ve sizde bulunan yüksek ahlak sayesinde daima doğru yolu bulduğunuza ve insanlara iyilik etmek için daima yollar aradığınıza işaret eder.

Rüyada Çilek Tohumu Görmek

Rüyada görülen çilek tohumu çoğu tabirci için kız çocuğudur. Eğer dünyada kızı olan bir kimse bu rüyayı görse, kızı büyüdüğünde anne ve babasına hayırlı ve iyi bir evlat olur. bu rüya bekar kimseler için evlenip çocuk edinmedir. Yine bazı alimlere göre ise çilek tohumu yeni başlanacak bir iştir.

Rüyada Çilek Yedirmek

Rüyasında çileği bir başkasına yediren kimse, eğer yedirdiği kişiyi tanıyorsa ona bir iyilikte bulunur. Bu rüya kişinin makam ve mevki sahibi olmasına veya işinde terfi edip yüksek bir dereceye gelmesine de yorulabilmektedir.

Rüyada Çilek İkram Etmek

Rüyada çilek ikram eden kişi, dünya izzet ve kudreti çok olan, saygı duyulan bir kişilik olur. bu rüya herkes tarafından sevilen ve takdir gören bir adamdır. Bu rüyayı gören kişi, yakın zamanda gerçekten ihtiyacı olan bazı insanlara maddi manevi yardım ederek büyük bir sevap kazanır. Rüyada çilek ikram etmek güleryüz, insanlarla iyi ilişkiler kurmaya ve sevilmeye işarettir.

Rüyada Tabakta Çilek Görmek

Rüyada tabakta olgun, kırmızı çilekler görmek, size ulaşacak nimetler ve elde edeceğiniz mükafatlardır. Her alanda başarılı olmaya, tüm arzu ve isteklerinizin gerçekleşmesine, mutlu ve huzurlu olmaya, aile hayatında eşinile birlikte uyumlu yaşamaya, hayırlı ve güzel çocuklara da yorulabilmektedir.

Rüyada Donmuş Çilek Görmek

Rüyada görülen donmuş çilek hemen olmasa bile zamanla bazı isteklerinizin gerçekleşeceğine, bunun için sabırlı olmanız gerektiğine işarettir. Donmuş çilek bazen de sizin için hayırlı olmayan istekleriniz olduğunun göstergesidir. Bu nedenle herhangi bir konu üzerinde ısrar etmeden sadece hayırlısını istemeniz gerekir.

Rüyada Kurtlu Çilek Görmek

Rüyada kurtlu çilek gören veya yiyen kişi, hiç beklemediği bir zamanda çok güzel nimetlere nail olur. Bu rüya kişiye ulaşacak hayırlı haberlere veya müjdeli hadiselere de yorulabilmektedir. Âlimlerin çoğuna göre kurtlu meyve genellikle güzel bir sürprizdir. Bu rüyayı gören kişi, bir sürprizle karşılaşır ve bunun sonucunda da hayatı değişir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çilek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ayse (16 Şubat 2014 saat: 16:54)

  Oturma odamda uzanmış tv izliyorum.burnuma kötü bir koku geliyor.basta ne olduğunu anlamıyorum sonra evde bir kuş olabileceğini düşünüyorum ve aramaya başlıyorum. Ortam loş olduğundan kanepeye üzerine tünemis olan guvercini farkediyorum.ama ona yaklaşıp peşinden gittiğimde ucamayan ve benden kaçmaya çalışan bir karga oldugunu anlıyorum.yakalayamadan acık olan pencereden gidiyor.sonra gündüz oluyor ve ben kendimi bir bahçede cilek fidesi alırken buluyorum.hatta ucundan yeni çıkmış cilek bitkisini alıp başka saksiya dikiyorum.


 2. hacer torlak (10 Nisan 2014 saat: 22:59)

  Ruyada hastane merdivenlerini cikiyorum yuzumde kendinden emin bi ifade var esimde yanmda kendisi saglik gorevlisi arkadaslarina meraba demek icin yanlarina gidiyoruz normalde esimi cok kiskanirim onumuzde yukari cikan acik giymis bi kadin var ama umursamiyorum kadini icimden diyorum bu kimki ben bunu kiskaniyim kendimden emin bi sekilde merdivenleri esimle cikiyoruz esimle arkadaslari bizi karsilayip guleryuzlu bi sekilde konusuyorduz onlarla onlara cilek almisim yikamasi icin arkadasina veriyorum o cilegi yikarken bende cilegin uzerine koymak icin cevizleri kirip cileklerin ustune serpiyordum busekilde gordum


 3. merve (20 Nisan 2014 saat: 11:40)

  Rüyamda bir köye gidiyoruz annemle ve kardeslerimle geziyoruz gezerken bi ev görüyorum bahçesinde çilek ağacı var ama ağacın boyu 1mt bile değil cilekler büyük kıpkırmızı ama yamuk yumuk en güzelini düzgün ve en kirmizisini alıp yiyorum sonra hak geçmesin anne parasını verelim hatta biraz daha aliriz diyorum evin camına vuruyoruz 3 kadın karşılıyorlar bizi konusuyoruz tam gidecekken gidip bi tane daha çilek yiyorum böyle bi ruyaydi


 4. gülcan (20 Mayıs 2014 saat: 18:50)

  rüyamda annem babam komşularımız ve ben köyümüzde herhangi bir bahçeye giriyoruz ve bir çok çilek var ben çilekleri ağız dolusu yiyorum ben yedikçe tekrar çoğalıyor anneme babama komşularımıza da yemesi için ısrar ediyorum tadı bir o kadar da güzel ve tatlı arada bir ekşilerde rast geliyor küçük köy çilekleri idi bahçenin ucu bucağı görünmüyordu her yer çilek kaynıyordu ben sürekli yer değiştiriyordum çileklerin yoğun olarak çok olduğu bölgelere gidiyordum ama yanımdaki hiç kimse onca çilekten hiç yemedi işte tam olarak böyle bir rüyaydı.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,