RuyaTabirleri.com

Rüyada Çilek Yemek

Rüyada çilek yemek en çok da rüyayı gören kişinin özel hayatında yaşanacak hayırlı gelişmelere alamet eder. Rüyayı gören kişinin sevdiğine karşılık alması ya da karşısına âşık olacağı kimsenin çıkması suretiyle mutluluğu yakalayacağına, güzel günler yaşayacağına ve onunla bir ömür yanak yanağa, dudak dudağa olup, bir yastıkta kocayacağına işaret eder. Şansın ve kısmetin açılacağı anlamına gelir.

Rüyada Çilek Yediğini Görmek

Rüyasında çilek yediğini gören kişinin ağız tadı yerine gelecek demektir. Rüya sahibinin muradına ereceğine, hayallerindeki insanla karşılaşacağına ve ona kavuşarak istediği aile hayatını kuracağına rivayet edilir. Bu rüya ömür boyu sürecek saadete ve huzura delalet eder.

Rüyada Çilek Toplamak ve Yemek

Bir kişi rüyasında hem çilekleri topladığını hem de yediğini görürse o kişi sonsuz dünya nimetlerine kavuşacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibinin karlı işlere gireceğine bu işlerin kendisi için çok verimli olacağına aynı zamanda ilerlemesini ve kalkınmasını sağlayacağına alamet eder.

Rüyada Çilek Görmek ve Yemek

Büyük şanstır ve kısmet almaya işaret eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak zenginliğinin artacağı, çalışmasının ve inancının sayesinde istediği ve hayalini kurduğu hayatın da cenabı Allah tarafından kendisine nasip edileceği anlamına gelir.

Rüyada Çilek Yedirmek

Rüyasında başka birisine çilek yedirdiğini gören kişi kendisi için özel duygular besleyen bir kimsenin varlığının farkına varacak ve ona karşılık verecek demektir. Muradına ermeye ve mutlu olmaya yorulur.

Rüyada Çilek Reçeli Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin aile içinde hoş muhabbete olacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine bu sayede de hiçbir zaman rızıktan ve kazançtan yana yokluğa düşmeyeceğine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Çilek Yemek Hakkındaki Rüyalar;

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,