RuyaTabirleri.com

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada cinsel ilişkiye girmek kişinin tüm ideallerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine delalet eder. Fakat kişi tanımadığı ve bilmediği biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görürse, üzüntü ve sıkıntı verecek olaylar yaşayacaktır. Rüyada cinsel ilişki aynı zamanda kişinin hayatta kazanacağı başarılara, zaferlere ve kazanımlara işaret eder.

Bir rakibi ya da hasmı ile cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi ona karşı ezici bir galibiyet elde eder. Bir kişi eğer rüyasında ters olarak ilişkiye girdiğini görürse hayal kırıklığı yaşayacak, üzülecek ve hedeflerine ulaşamayacak aynı zamanda bu kişinin maddi kayıpları olacak, malı ya da mülki eksilecektir. Rüyada cinsel ilişki gören kişi eğer bir erkekse gerçekleştirmek istediği işlerini gerçekleştireceği eğer rüyayı gören kadınsa o halde kötü bir dönem geçireceği fakat sağduyulu olduğu takdirde bu dönemi en hafif şekilde atlatabileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini gören kişinin hayatı yolunda gider, mesleğinde gösterdiği başarılı çalışmaları sayesinde makamı yükselir, zorluklarından ve sorunlarından da kurtulur.

Rüyada Cinsel İlişki Yaşamak

Bir kişi rüyasında kendi karısı, kocası, kız arkadaşı ya da erkek arkadaşı ile cinsel ilişki yaşadığını görürse güzel olaylar yaşayacak ve keyfinin yerine gelecek başka biriyle cinsel ilişki yaşadığını görürse yapacağı bir hata nedeni ile insanların kafasındaki iyi olan yerini kaybedecek ve sıkıntıya düşecek demektir.

Rüyada Cinsel Organ Görmek

Rüyada erkek cinsel organı mal, mülk ve zenginlik olarak tabir edilir. Erkeğin rüyasında cinsel organını çıkardığını görmesi erkek evlat sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Sevişmek

Rüyada kişinin kendi eşiyle sevişmesi hayatında her şeyin yolunda gideceğine, işlerinin açılıp kazancının artacağına, başka biriyle sevişmesi nahoş şeyler yaşayacağına ve bir süre sıkıntı çekeceği şeklinde tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. isimsiz (05 Şubat 2014 saat: 11:27)

  rüyamda bir tane kız arkadaşım alkol kullanıp sarhoş oluyordu onu yatırıyorduk sonra bende yatıyordum yatağıma sonra bir tane oğlan gelip arkadaşımla ilişkiye giriyordu kızın uyandığında hiç bişeyden haberi olmuyordu kız böyle şeylere asla gelemez asil bir kız olduğu için ve herkes ondan korktuğu için kimse ona bir şey diyemiyordu sonra bir bakıyorum benim bakireliğim gitmiş anlayamadım nolur yardım edin :(


 2. kara kaya (06 Şubat 2014 saat: 11:13)

  Ben 26 yaşında únüverste ögrencisi bir erkeğim. Ev arkadaşlarım memleketlerine gidince evde tek kaldım.. Rüyamda ev arkadaşım olan bir erkekle önce telefonda konusuyordum sonqa birden yanimda oldu ben yatağımdaodım oda ordaydı bu arkadasimld cinsel ilişkiye girdim. Rüyamda bu erkek, organımı arkasına sokmamı istedi ve yaptım bunu, canı yanıyordu ama hoşlanırda gibiydi, çığlık atıyordu. Acaip bir rúyaydı, kendimi çok kötü hissediyorum.


 3. isimsiz (20 Nisan 2014 saat: 01:00)

  Ruyamda ilk defa iliskiye girdigimi arti tanimadigim bir kisiyle iliskiye girdigimi gordum. Igrenc bi ruyaydi zaten kadin hem cirkin hemde biraz yasliydi. Ve kendimi tecavuze ugramis gibi hissettiriyordu. Hem istiyodum hem istemiyodum. Beni olumsuz yonde etkiledi ama normalde ruyayi hatirlamam ama bu salak ruya cikmiyor. Sanki bisey olcakmis gibi bi hic var icimde yorumlarmisiniz lutfen. Cildiricam yoksa.


 4. emre (22 Mayıs 2014 saat: 19:42)

  rüyamda evdeyim uzanıyordum sonra kapı caldı adını vermim bi kız yakınlardan nese evde kimse varmı yok dedim rüyamda bide alkolluyum amk nese içerde oturuyoruz bidn bi hoş olmaya basladım sonra o bana ben ona bakıştık iyice aklından gecenleri okumaya calışıyodum sonra ben yatak odasına gittim oa geldi sonra yapıştım dudagına soyundauk tm sokcam babası geldi amk rüya bitti :D


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,