RuyaTabirleri.com

Rüyada Cinsel Organ Görmek

Rüyada eteğin açılması ya da pantolonun sökülmesi nedeni ile kişinin cinsel organın görünmesi toplumca ayıplanacağı bir iş yapmasına işaret eder. Rüyada kişi cinsel organın göründüğünü ve bundan kızarıp bozarıp, yerin dibine girmek istercesine büyük bir utanç duyduğunu hissederse eğer, onu çekemeyen ve kıskanan kişileri çok memnun edecek bir olayla karşılaşmasına delalet eder.

Kişi rüyasında bir topluluk içinde cinsel organının açığa çıktığını ama bunu o topluluktan hiç kimsenin fark etmediğini görürse yani kişinin cinsel organının açılmış olmasına rağmen kimse tarafından görülmemiş olması kişiyi endişeye ve kuruntuya düşüren şeyin nedensiz olmadığına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin bazı zorlukları kısa süre sonra atlatarak düze çıkacağına delalet eder.

Rüyada cinsel organ, zengin olmaya, geniş rızık elde etmeye, bolluk ve bereket içinde yaşamaya, mutluluğa, huzura ve kurulu düzene işaret eder. Rüyayı gören kişinin istediği yaşama kavuşacağına ve kalabalık bir ailesi olacağına alamet eder. Rüya sahibinin Allah’ın pek çok lütfu ile mükâfatlandırılacağı ve bunun için de her gün şükredip, secde edeceğine rivayet edilir.

Rüyayı gören kişinin işinde çok başarılı olacağına, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına işaret eder. Mesleki anlamda rüyayı gören kişinin muradına ereceği bunun da aile saadetini olumlu yönde etkileyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada erkek cinsel organı görmek çok hayırlıdır. Rüyasında erkek cinsel organı gören kişi bolluk ve berekete kavuşacak ve hayırlı evlat sahibi olacak demektir.

Rüyada Cinsel Organ Ellemek

Bir kadın eğer rüyasında bir erkeğin cinsel organına dokunduğunu görürse bu, kadında değişecek ruh, düşünce ve duygu durumuna işaret eder.

Rüyada Cinsel Organın Uzaması

Rüyada cinsel organın uzaması zenginliğe, servete, mirasa ve çocuk sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Cinsel Organın Kesildiğini Görmek

Rüyada cinsel organın kesildiğini görmek birkaç şekilde tabir edilir. Rüyada cinsel organı kesilen kişi vefat edecek demektir ya da erkek evlat sahibi olamayacaktır veya yaşadığı yerden ayrılmak zorunda kalacaktır. Bir başka tabire göre de maddi zarara uğrayacağı şeklinde yorulur.

Rüyada Cinsel Organ Tutmak

Rüyada cinsel organ tuttuğunu görmek iyidir. Kişi için esenlik bulmaya, feraha ve düze çıkmaya işaret eder. Rüya sahibi borcundan ve hastalığından kurtulacak ve sonunda rahat bir nefes alacak demektir. Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin kazancının da, mutluluğunun da geçici olmayacağına, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Cinsel Organ Kesmek

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı şanssızlığa ve bu nedenle de kısmetinin kapanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin eline geçecek bir fırsatı iyi değerlendiremeyeceğine ya da bir ihmali nedeniyle o fırsatı kaçıracağına sonra da çok pişman olup oturup ağlayacağına ve dövüneceğine tabir edilir.

Rüyada Cinsel Organ Kopması

Rüya sahibinin üzülmesine, sıkıntıya düşmesine, huzurunun kaçmasına ve sağlığının bozulmasına neden olacak kötü bir olayla karşılaşacağı ya da hoş olmayan durumlara düşeceği ile tabir edilir. Rüyayı gören kişiyi mutsuzluğa sürükleyecek ve huzurunun da kaçmasına neden olacak olayların baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada Cinsel Organdan Kan Geldiğini Görmek

Kan ile ilgili olan rüyalar genellikle kabul edilmez. Çünkü rüya sahibinin uykusunda kan görmesi o rüyanın bozulmuş olduğu şeklinde kabul edilir. Fakat bir diğer yandan da yokluğa düşmeye ve zor günler yaşamaya işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cinsel Organ Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. safiye (25 Aralık 2013 saat: 21:00)

  Merhabalar rüyamda tanımadığım bir erkek çocugu siyah ve cok uzun cinsel organıyla gülerek koşarak oynuyordu.. etraftaki diger cocuklarda gülüyordu..boş bir arazideydik..ben merakla izliyordum Sonra cocuk cinsel organının ucunu makas gibi bişeyle kesip attı.. Ama hala gülüyordu. Bende yerden aldım yardım etmeye çalıştım çok korkmuştum. Sonra hepsi kaçtı gitti.. Çok etkilendiğim bir rüyaydı lütfen yorumlarmısınız..


 2. Sara (22 Ocak 2014 saat: 16:27)

  Ruyamda cocuklarimla denizin ortasinda ve beyaz kopuklu cok buyuk dalgali idi kizlarim ayri arkamda ama ben iki oglumla sirtima sarilmislar dusmemej icin cabaliyorlar ve ben eski esimden yardim istedim karsindan bizi izliyordu zaten elimi uzattigim halde bende duserim dedi ayagiya kalkip erkeklik organi simsiyah olmus al buna tutun dedi ve uzun du organi ama yuksek bir dalga gelip kiyiya atti bizi
  Tesekkurler


 3. yusuf (22 Ocak 2014 saat: 17:19)

  Rüyamda bir kadınla cinsel ilişki de bulundum.
  Sonra bir baktım cinsel organımda sivilceler oluştu.
  O bölge üstünde birkaç kılın döküldüğünü gördüm.
  Daha sonra o bölgeye kıl ekilerek düzelebilme ihtimalinin olduğunu öğrendim.
  Sonra uyandım ihtilam olarak.
  Rüya da cinsel organ üstünde sivilce gibi alerjik hastalıkların çıkması ile ilgili bir bilgi bulamadım.
  Bu rüya bir anlam ifade eder mi, yoksa bilinçaltımın bana bir yansıması mıdır?


 4. Gonca (23 Ocak 2014 saat: 12:29)

  Rüyamda tanıdıgım bir kadının kızının kaçırıldıgını ögreniyorum onla ilgili bilgi almak için bir kafeye giriyorum sanat evine ama ordaki kadın falcu kılıpına bürünmüş ve bana götürdüler artık batakta çıkamaz dedi ve o tanıdıgım kadınla denk geldik kadın aglıyordu kızının satıldıgını oda ögrenmişti gece karanlık kuyru vir yol köşesindeydik tepemizde sokak lambası vardı


 5. mehmet (05 Şubat 2014 saat: 11:03)

  merhaba
  rüyamda evlenmeyi düşündüğüm kızı gördüm.çıplak vaziyette sedyede yatıyor.doğumhane gibi bir yerdeyiz loş bir ortam.bir erkek bir kadın daha var yardımcı olmaya çalışıyorlar ama onları görmüyorum.kız arkadaşım doğum yapacakmış güya ama karnı hamile gibi değil normal.birde acı çekmekten çok zevk alıyor gibiydi.ben belki yardımı olur maksadıyla cinsel organına masaj yapıyorum.o sırada içinden sertleşmiş vaziyette erkek organı çıkıyor.ilk başta şaşırıyorum sonra tutup okşuyorum kız sakinleşiyor.


 6. Gizem (11 Nisan 2014 saat: 11:44)

  merhaba, rüyamda esmer yakışıklı ve uzun saçlı bir erkek gördüm. Uzun zamandır beni izliyormuş ve sanki daha önce rüyamda bu kişiyi görmüştüm. Gerçekte karşılaştığım biri değil. Çocuk çingeneymiş, bunu bana söylüyor ve bende sorun olmadığını söylüyorum birbirimizden hoşlanıyoruz. Sonra bir evi ve arabası olduğunu söylüyor ama rahatsız etmeden laf arasında. Ardından dışarı çıkacak gibi oluyoruz. Hayal meyal annemi görüyorum. Üstümü değişmek için odadan çıkmasını rica ediyorum ama odada koridora bakan aydınlık bir pencere var bana bakıyor mu diye ordan bakıyorum ve siyah bir dönen koltuk üstünde bana dönüyor penisini açmış bir şekilde hınzır hınzır gülüyor. Bende utanıp kafamı çeviriyorum ama bir yandan hoşuma da gidiyor. penisi uzun ve sağlıklı gözüküyordu. Rüyamda beni rahatsız edecek ya da korkutacak hiçbir şey olmadı. Absürt bir rüya olmasına rağmen duygularım hep iyi yöndeydi. Şimdiden tabir için teşekkürler.


 7. necmettin (30 Nisan 2014 saat: 11:18)

  rüyamda acık bi yerde wc de oturuyordum karşımdada sözlü olduğum kız gizlice cinsel organıma bakıyordu.ben sol elimle örtmeye çalışıyodum,, örterken elime bir kaç damla necaset damladı ve yıkadım elimi sonra elimi çektiğimde cinsel organım büyümeye başlamıştı ve kalktığımda sözlüm daha dikkatlı bakıyodu ne anlama geliyo…..daha öceki günlerdede aynı şekilde yerde oturmuş küçük su dökerken kız kardeşim cinsel organıma bakıyordu


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,