Rüyada Çıplak Kadın Görmek


Rüyada çıplak kadın görmek, tek şekilde tabir edilmez ve genel olarak rüyanın görülme şekline bağlı olarak açıklanır. Örneğin bir kadının rüyasında insanların ortasında, sokakta ya da herkesin gözünün önünde çıplak olması demek, onun mahcup olacağı, yüzünün kızarıp, başının yere eğileceği bir hata yapacağı anlamına gelir. Fakat rüya sahibinin sadece üst kısmının çıplak olması iyidir ve şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada Çıplak Kadınlar Görmek

Rüyada çıplak kadınlar da çıplak kadın görmek gibi kabul edilir. Rüyayı gören kişinin ayıplı bir iş yapması nedeni ile başının ağrıyacağına, canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine rivayet edilir. Eğer kadınlar tamamen çıplak değillerse ve avret yerleri görünmüyorsa bu olumlu bir gelişmenin olacağı anlamına gelir.

Rüyada Çıplak Kadın ve Erkek Görmek

Hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin kendisini iyi, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissetmesi için gerekli olan her yolun ve kapının önüne çıkacağına, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, yüzüne kan geleceğine delalet eder.

Rüyada Kadının Tenasül Uzvunu Görmek

Kötü günlerin geride kalacağına, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına rivayet edilir. Maddi sorunların biteceği, kazancın artacağı, bolluğun ve bereketin yaşanacağı, rüya sahibinin hayalini kurduğu hayata kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Zenginlik içinde olmaya işaret eder. Rüya sahibinin hazırdan ve kolay yoldan gelir elde edeceğine, bu sayede hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, ekmeğinin artacağına, her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Vajina Görmek

Rüyayı gören kişinin mutlu ve huzurlu olması için gereken çarelere ve çözümlere kavuşacağına alamet eder. Mal mülk edinmeye ve rahat yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Çıplak Kadın Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Yasemin (22 Ocak 2014 saat: 13:24)

    Rüyamda bi kadına tecavüz ediliyo yardım etmek istiyorum ama yetişemiyorum tecavüz ettikleri anda koşup bağırıyorum kadına tecavüz etmiş oluyolar birde başına büyük taş atıp kaciyolar kadının vajinasini görüyorum yaralanmış sonra bianda eski tasindigim evde görüyorum kendimi perdede sarı muhabbet kuşları 3 4 tane birde sarı papağan ne anlama geliyor rüyam çok etkilendim bu rüyamda yorumlarsaniz sevinirim

  2. damla (31 Mart 2014 saat: 10:32)

    Rüyamda önce okulda olduğumu gördüm okuldayken elimde tebeşir vardı ve gül çiziyordum rengarenk ve çok güzeldi mikail (as) öğretmen olarak sınıfa geldi gülleri gördü ve bir erkeğin kini çok beğendi birden elimde dört tane gül oldu 3ü beyaz 1i pembeydi ona rdim çok sevindi sonra koridorda gezdim birsürü öğretmenlerimi gördüm ve konu dışarı Cıktım ve bir kişinin araba sürdüğünü gördüm arkadada bir kişi vardı kaza oldu çok kötüydü arkadaki kişi yaralandı ama hiçbirşeyi yoktu bir ormanlıkta oldu ben hemen ambulansı aradım sonra bir ağaç gördüm meyvesi cok taze ve güzeldi ahududuydu ardından o kızın çıplak vede iki erkeğin arasında gördüm bana baktılar gülümsediler ve gel kurtar dediler ben koştum bir odun aldım sonra bir baktım kız orda tek başına hemen aldım sonra vajina gördüm ve ezan okundu rica etsem rüyamı yorumlayabilir misiniz..??

  3. Ahmet (05 Mayıs 2014 saat: 20:16)

    Ruyamda bi kiz arkadas vardi onunla once baya sohbeslestik birden soyunmusuz cinsel iliskiye girmisiz kiz ile baya isi ilerlestirdim artik orgazm oldum icine bosaldim ama hala da devam ediyordum ama cinsel organimi yaladi yine orgazm oldu bu sefer masturbasyon yaparak agzina bosaltim bir legende oturmusuz atkadaslar geliyor kizin saclari dòl olmustu ruyamin yuzunden arkadasimdan sogudum yardimci olursaniz sevinirim.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,