Rüyada Civciv Görmek


Rüyada civciv görmek hayırlara delalet eder. Sağlık, kazanç, mutluluk ve başarı anlamına gelir. Rüya sahibi için helal ve temiz paradır. Rüyasında civciv gören kişi kazancına, ağır işlerde çalışmadan, çok zahmete girmeden, sıkıntıya düşmeden ve ecel terleri dökmeden sahip olabileceği bir işte çalışıyordur. Bu iş masa başında oturmak suretiyle yapılan rahat bir iş de olabilir, birilerini himaye edip, yönlendirmek yani emir vermek suretiyle de olabilir.

Rüyada civciv görmek rüya sahibi, çevresinden kendisini yüceltecek ve gururlandıracak övgüler alacak ve çok mutlu olacaktır. Aynı zamanda hayırlı ve güzel haberler duymak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Civciv Sevmek

Rüyada civciv sevmek rüya sahibi için çok hayırlıdır. Rüya sahibinin dileğine kavuşacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder. Darda olanlar bolluğa kavuşacak, hastalar ilaç bulacak, ayrı olanlar barışacak diye tabir edilir.

Rüyada Civciv Öldürmek

Aksiliklerle ve sorunlarla karşılaşmak şeklinde yorumlanırken aile içinde de fesat çıkmasına ve bu nedenle aile bireyleri arasında şiddetli ve önüne geçilemez sorunlar yaşanmasına delalet eder. Aile içindeki fırtına kolay kolay dinmeyecek gibidir.

Rüyada Civciv Ölüsü Görmek

Kısmetin ele geçmeden kaçmasına delalet eder. Rüyasında civciv ölüsü gören kişinin, umutları boşa çıkacak, hayalleri de suya düşecek demektir. Rüya sahibi için şansızlık, uğursuzluk ve mutsuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyada Sarı Civciv Görmek

Bu rüyada keramet ve hayır vardır. Rüya sahibinin çok istediği ve yıllardır özlediği bir şeye kavuşmasına ve bahtiyar olmasına delalet eder. Bir de güzel bir gönül ilişkisi şeklinde yorulur.

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek her zaman için bir kadın ile tabir edilir. Bu kadın güzel ama akıllı olmayan, her işi yapmak isteyen ama yüzüne gözüne bulaştıran kadın olarak tasvir edilir.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Civciv Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. mustafa (02 Ocak 2014 saat: 16:54)

    rüyamda kahverengi civciv gördüm yumurtaya kuluçka yapmaya çalışıyordu kanatlarıyla açık kalan yerleri örtmeye çalışıyordu şaşırdım gerçek gibiydi civciv yumurtayla aynı boydaydı karnını yumurtaya dayamış kuluçga yapıyordu kanatlarıyla açıkda kalan yumurtanın kısımlarını örtmeye çalışıyordu yumurta beyaz deyildi koyu renkli sarımsı mı desem açık deve tüyü rengimi desem acaba nedir

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.