RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuğun Olduğunu Görmek

Rüyada çocuğun olduğunu görmek, iyi haber olarak yorumlanır ve anı zamanda hem manevi açıdan zenginleşmeye, hem de gelirin ciddi anlamda yükseleceğine işaret eder. Arzu edilen bir evlilik yapılacağına yorulur. Rüyada yeni doğmuş bir bebek sahibi olduğunun görülmesi ise önce zorluklarla dolu bir süreçten geçileceğine, sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine delalettir. Sahip olunan çocuk kız ise, üzüntü verici, elem dolu bir habere yorulurken, çocuk erkek ise aksi söz konusu olur. Çok çocuk sahibi olmak ise zengin bir hayat sürüleceğine tabir edilir. Olumsuz olarak size düşmanlık besleyen biri tarafından zarara uğrayacağınıza ve geçiminizin de beklenmedik şekilde bozulacağına işarettir.

Rüyada Çocuğu Olmayan Bir Kadının Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüyada çocuksuz bir kadının evladı olduğunu görmesi, her açıdan izzet dolu, bereketli bir yaşama kavuşacağına işarettir. Huzur içinde geçen bir yaşama ve her türlü parasal konularda rahatlama olacağına da yorulur. Rüyayı gören kişi, yakınlarından ve akrabalarından her zaman destek görür ve sıkıntılarından tamamen uzaklaşır. Olumsuz olarak ise, kişinin çok kötü eziyetler çekeceğine ve kötülükler göreceğine, düşmanlar ile mücadele edeceğine delalet olur.

Rüyada Çocuğu Olmayan Birinin Erkek Çocuğu Olduğunu Görmek

Çocuğunuz olmadığı halde bir erkek evlat sahibi olduğunuzu görürseniz kazancınız ummadığınız kadar çok artar ve her zaman güven içinde, huzur dolu bir hayatınız olur. Yakınlarınızda bulunan yaşlı bir kimsenin size destek olacağına ve sıklıkla sevdiğiniz kişilerle bir araya geleceğinize yorulur. Bazı ulemalara göre ise, sıhhatinizde bozukluk hasıl olur, mevcut düzeniniz bozulur ve huzursuz biri olursunuz. İş konusunda da başarısız bir döneme girilir.

Rüyada Evlenmeden Çocuk Sahibi Olmak

Rüyanızda bekar olduğunuz halde çocuğunuzun olduğunu gördüyseniz, gerçek yaşamınızda çok salih, vicdanlı ve vefalı çocuklara sahip olursunuz. Sahip olduğunuz tüm mallar helal olduğu gibi, dostluklarınız da ömür boyu sürer. Güvenli bir yaşam içinde olur, aileniz ile iyi ilişkiler kurarsınız. Çevrenizdeki kişiler de eli açık ve dürüst kimseler olur. Diğer açıdan ise, sağlıkta endişe verici durumlar yaşanacağına, size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine yorumlanır.

Rüyada Erkek Çocuğun Olduğunu Görmek

Yaşam mücadelenizde yalnız kalmayacağınızı ve ailenizden her zaman destek göreceğinizi, alacağınız kararlarda hata yapsanız dahi kısa sürede yanlıştan döneceğinizi bildiren rüya, güç ve itibar sahibi olacağınızı da müjdeler. Erkek çocuk sahibi olmak kişilere gelecek iyi haberlere, iş hayatını düzene sokacak, büyümeyi sağlayacak ve gelirin yükselmesine neden olacak gelişmelere de işaretidir. Kişi bekarsa evleneceği kimsenin üzerine titreyeceğini, her isteğini yerine getirmek için elinden geleni yapacağını ve kişiyi el üstünde tutacağını ifade eder. Evli kimseler için çocuklarının eğitim hayatında pek çok başarı sağlayacaklarını, meslekli anlamda seçkin kişiler olacaklarını haber verir.

Rüyada Kız Çocuğun Olduğunu Görmek

Evli kimseler için kızgın bir haber demektir. Kız çocuğunuzun olduğunu görmeniz içinizde yanan bir ateşin hala dinmediğini, size karşı haksızlık yapan kişileri mahcup duruma düşürecek fırsatlar bulacağınızı da tabir eder. Her koşulda dik durmanın, aşırı gururlu davranmanın alameti olan rüya, bekar kişiler için erken yaşta evlenerek çocuk sahibi olacaklarını, ağır bir sorumluluğun altına girseler bile asla şikayet etmeyeceklerini ifade eder.

Rüyada İkiz Çocuğun Olduğunu Görmek

Her zaman şansınızın yaver gideceğini müjdeler. Düşmanlık edenlerin gücünüzden çekineceklerini ve sizden uzak duracaklarını, kendinizi iş yaşantısında daha iyi ifade edeceğinizi ve yeteneklerinizi geliştireceğinizi, birden fazla ev sahibi olarak mülk zengini bir yaşam süreceğinizi delalet eder. Para konusunda sıkıntıya düşmeden, her isteği yerine getirecek kadar konforlu bir yaşama da yorumlanır.

Rüyada Engelli Çocuğun Olduğunu Görmek

Zor bir durumunuzda size el uzatacak iyi niyetli, geniş düşünen bir arkadaşın varlığına, anne ve baba desteği alarak yaşamaya, inancına sıkı sıkıya sarılarak yaşayacağınıza yorumlanır. Borçları olanlar için ödeme kolaylığı bulacaklarına, bir anda açılan kısmete ve gelecek kaygılarının tamamen ortadan kalkacağına, iyi geliri olan, sık sık seyahate gitmeye neden olacak keyifli bir işe girmeye alamet eder.

Rüyada Tanımadığın Birinden Çocuğun Olduğunu Görmek

Tanımadığınız birinden kız çocuk sahibi olduğunuzu görmeniz duyacağınız bir dedikodu yüzünden canınızın sıkılacağına, yakın bir arkadaşınızla ters düşeceğinize ve küskünlük yaşayacağınıza yorumlanır. Tanımadığınız birinden erkek çocuk sahibi olmanız ise, iş yaşantınızda amirlerinizden göreceğiniz önemli desteğe, alacağınız maaş zammı dışında, yeni bir makama kavuşacağınızı da bildirir.

Rüyada Evlatlık Çocuğun Olduğunu Görmek

Çevrenizdeki yoksul, hasta veya yaşlı birine yapacağınız bir iyilikten kazanacağınız büyük sevaba, Allah’ın hoşuna giden işler yapmanıza, doğu yoldan ayrılmadığınız sürece paranızın bereketinin de her daim artacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Çocuğun Olduğunu Görmek

Yetişkin yaşta çocuğu olduğunu görenlerin hayatında her şey yerli yerinde olur ve düzenleri asla bozulmaz. İş yaşantısında verimli bir döneme girildiğini, ufukta pek çok başarının olduğunu ve zenginleşmeyi alamet eden rüya, murada ermek, sağlıklı bir hayat sürmek, uzun yıllar yaşamak ve sevilen insanlarla yakın olmak manasındadır.

Rüyada Yaşlı Birinin Çocuğu Olduğunu Görmek

Hasta insanlar için mucize gibi bir iyileşme yaşanmasından ötürü hanede mutluluk gözyaşı döküleceğini bildirir. Yoksulluktan kurtulmak ve kötü günleri geride bırakmak anlamına gelir.

Rüyada Sakallı Çocuğun Olduğunu Görmek

Kişinin karşısına çıkacak kısmetlerin bereketine ve zenginliğine, alınacak malların değer kazanmasına, kısa sürede kâr getirecek anlaşmalara imza atmaya alamet eder.

Rüyada Sarı Saçlı Çocuğun Olduğunu Görmek

Aydınlık günlerin yakında olduğunu bildiren rüya, nihayete erecek olan sorunlardan sonra kişinin ihtiyaç duyduğu manevi huzuru da bulacağına yorumlanır.

Rüyada Esmer Çocuğun Olduğunu Görmek

Bekarlar için hayat görüşü, duruşu, yaptığı işteki saygınlığı ile göz dolduran biriyle evlenmek, kısa sürede yuva kurmak manasındadır. Evli kimselerin güçlü aile bağları içinde büyüyen çocuklarıyla mutlu bir geleceğe sahip olacaklarını müjdeler.

Rüyada Kızıl Saçlı Çocuğun Olduğunu Görmek

İzzetli bir erkeğe, kişiye arka çıkacak, kariyerinde yükselmesine yardımcı olacak yöneticiye yorumlanır. Kızıl saçlı erkek bebek zenginlik ve itibar, kızıl saçlı kız çocuk ise yıllarca sürecek bir aşka tabir edilir.

Rüyada Mavi Gözlü Çocuğun Olduğunu Görmek

Memleket değişikliğine yorumlanan rüya, geçici görevle veya iş nedeniyle gidilen bir ülkeye yerleşme kararı alınacağını ve kişinin yaşamının bütünüyle değişeceğine alamettir.

Rüyada Zenci Çocuğun Olduğunu Görmek

Yıllarca çalışan, iş kuran, kendi bilek gücüyle kazancını sağlayan kişilerin nihayet emeklerinin karşılığını almaya başlayacaklarını, borçlarından kurtulacakları gibi, güzel bir eşe sahip olacaklarını, huzurlu bir hayata kavuşacaklarını ifade eder.

Rüyada Çocuğun Olduğunu Görüp Sevinmek

İyi haber alarak günü neşe içinde geçirecek olduğunuzu gösterir ve küçük mutlulukların peş peşe geleceğinin müjdesini verir. Ruhsal sıkıntılardan kurtulmak manasında olan rüya, hedeflerinize ulaşmanızda yakın bir arkadaşınızdan alacağınız desteğe de yorumlanır.

Rüyada Okula Giden Çocuğun Olduğunu Görmek

İş bulmak veya bir tanıdığın yanında işe başlamak, daha geniş bir eve çıkmak, iş açmak anlamındadır. Okula giden kız çocuk çalışma hayatı boyuna akademik çalışmaların devam edeceğine, okula giden erkek çocuk da mal sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Çocuğu Olmayan Birinin Kız Çocuğu Olduğunu Görmek

Size yapılacak bir iyiliğin karşısında duygulanacağınızı ve o kimseyle aranızdaki bağın çok daha fazla güçleneceğine, yoksul kimseler için kendilerine el uzatan devlet büyükleri sayesinde rahata ermeye tabir edilir.

Rüyada Evlenmeden İkiz Çocuk Doğurmak

Doğru hedefler koyduğunuzu fakat aceleci davranmanız yüzünden bazı fırsatları kaçıracağınızı bildirir. Başa gelen olumsuzluklardan ders çıkararak hareket etmeniz halinde tüm hayallerinizin gerçek olacağını, ufak tefek aksilikler çıksa da yolunuzda başınız dik bir şekilde yürüyeceğiniz manasına gelir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Sanatla uğraşan kimseler için topluluklara ulaşacak eserler meydana getirmek, yurt dışında çalışmalara katılmak, ismini camiada duyurmak manasına gelir. Hamile olmak aynı zamanda kendine yapılan haksızlıklardan dolayı bunalmış olan kimselerin çevre değiştirerek rahatlayacaklarına da yorumlanır.

Rüyada Düşük Yapmak

Bir hevesinizin, önemli bir isteğinizin kursağınızda kalmasına yorumlanır ancak bu olumsuzluk bir yandan da içinde iyilik barındırır. Kişi için hayırlı olmayan bir işin daha başında bozulacağına alamet eder.

Rüyada Doğum Yapmak

Ferahlamak ve nihayet her türlü sorundan uzaklaşmak, huzur içinde bir süreç geçirmek demektir. Kişiyi sıkan her türlü olumsuzluğun hızla uzaklaşacağına, moral açıdan yüksek bir noktada olunacağına, sağlık sorunlarını halletmeye tabir edilir.

Rüyada Hastane Görmek

Çaresizliğe düşülecek bir dönemi bildiren rüya, yanış insanlara güvenmek suretiyle kaybedilen paraların kişinin tüm yaşam düzenini bozacağına, moralsizlik dışında hayata karşı isteksiz olunacağına da işaret eder. Hastane gören kimseler önemli kararlar almak, kendilerine zarar veren insanlardan uzaklaşmak için önemli kararlar verirler.

Rüyada Çocuk Emzirmek

Uzakta yaşayan ve çok sevilen birine kavuşarak mutlu olmak, ani bir seyahate çıkmak, akrabalarla bir araya gelmek demektir. Kız çocuk emzirmek rahatlamak, borçlardan kurtulmak, ruhsal sıkıntılardan kurtulmak, erkek çocuk emzirmek geçmişten çok daha konforlu bir hayata kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada Çocuk Aldırmak

Nişanlı kişiler için son anda fikir değiştirerek evlenmekten vazgeçeceklerine, ilişkilerindeki sorunları daha net görüp, değerlendirdikleri için farklı bir tercihte bulunacaklarına, kötü giden bir işi kapatmaya ve zararlı ortaklıklardan dönecek olmaya tabir edilir.

Rüyada Çocuğun Olduğunu Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşırı şefkatli biri olan rüya sahibinin, çevresindeki olumsuzluklara duyarsız kalmadığını, elindeki her imkanı yoksullarla, çaresiz insan ve hayvanlara yönlendirdiğine yorumlanır. Sevgi dolu bir kalbe sahip kimselerin yaşamlarını her zaman pozitif düşündüğüne ifade edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çocuğun Olduğunu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. mehmet esmeray (11 Ocak 2015 saat: 11:14)

  Ruyamda tanimadigim bilmedigim bir kizla yataga oyle uzanmis konisuyoduk sonra birden farkli bi zamana girdik sanki bbir tane erkek bebek dogmus ve bu benim oglum mus saclari da olan bjr bebek bende diyorum ki ne zaman yaptik biz bu cocugu falan ama sanki dunden hazirmisim gibi her dedigine kaniyorum ve kabulleniyorum cunku kizi seviyorum ve cok guzel bir kiz tabi bu arada oyle garip ki bi an bakiyorum cocugum annemin kucaginda annem seviyor kardeslerim de ayni abim diyorlar benim fotokopim mis gibi benzetiyolar ben seviniyorum ama sokta gibi de durgun ve dusunceliyim cunku bekarim bu nasil olabilir ki. Ve bana bizim cocugumuz diyen kiz yani sozde o bebegin annesi bunu diyen kisi kiz sevgilim karim falan degil onu tanimiyorum bile ama uyurken onaa sariliuorum ve sohbet ediyoruz hosuma gidiyor guzel bir kiz ve sanki seviyorum yani sira cok guzel anlasiyoruz kizlada…. lutfen acil yorumlarmisiniz


 2. adsız (21 Ocak 2015 saat: 08:11)

  Rüyamda küçük bir kız bebeğim vardı onu seviyordum bana guluyordu yanımdan ayrılmiyordu çok güzeldi…başını göğsüme dayayıp tatlı tatlı uyuyordu…gerçek hayatta ..evli biri değilim..ama rüyaya evli mıyım degilmiyim bilmiyorum..ama bebek. çok şekerli…


 3. gul (21 Ocak 2015 saat: 11:42)

  Rüyamda evimizin orada abimle romork yıkıyoruz boruyla ve daha sonra abimin sırtını yıkadığımı görüyorum bu arada akan sular çamur oluşturuyor. Daha sonra küçük bir dere oluşturarak ve berraklaşarak ayaklarıma doğru akmaya başlıyor. Ben de çıplak ayaklarıma bakıyorum. Daha sonra yemyeşil bşr yere geziye gitmişim arkadaşımla ( tanımadığım bir kız). Orada beyaz bir araba içinde ayrıldığım sevgilimin annesini gördüm bana uzaktan el salladı ve beni almaya geleceğini söyledi o arads ayrıldığım sevgilim yanımda şelaleye doğru yürüyoruz onun annesini bekliyoruz beraber. O sarılıyor ben onu itiyorum biri görür diye ve böyle mutlu şekilde uyandım.


 4. elanur (05 Şubat 2015 saat: 18:16)

  Ruyamda bir bebegim oluyor ve ben o bebek kucagimdayken Allah’im bana bebek verdigin icin sana sukurler olsun diyorum.bebegi kokluyorum.benim gercekte de bir kizim var ve uzun zamandir ikinci cocuk icin uğraşıyorum.ruyam ne anlama geliyor acaba?bu konuda yardimci olursani cok sevinirim.


 5. tuğçe (07 Şubat 2015 saat: 10:06)

  Rüyamda elimde bir çocukla oraya buraya koşuşturuyorum ve depo gibi bire yerde halamlar geliyor bu çocuk kimden diyorlar bende şirket gibi bir yere giriyorum orda 2 tane adam var biri genç biri daha yaşlı. yaşlı olan benim diyor çocugumuz diyor .Sonra bende bişeyler hatırlamaya çalışıyorum.Çocuga bakıyorum sarışın bir bebek.Bana bakıp bakıp gülüyor.sonra bir kapıdan odama giriyorum ve yatagımı görüyorum.sonra rüyamda uyuyorum ve tekrar kalkıyorum yanımda annem var anneme bebeğim nerde diye soruyorum o da herhalde üstüne yattım diyor bi bakıyorum bebek orda ayak ucumda beyaz bir örtüye sarılmış bana bakıp bakıp kahkaha atıyor.


 6. şeyma (14 Şubat 2015 saat: 11:24)

  Rüyamda doğum yaptığımı görüyorum ve oğlum oluyor cok seviyorum onu ama öpüyorum kokluyorum ailem bile cocugu cok seviyor hic yanlız birakmiyrm kimsenin haberi yokmuş cocugumdan sakliyrz herkezden sadece ailem biliyr cocugum oldugunu babama diyorum diyorum adıni koymadm kimlik cikarcam ama çocuğun babası kim bilmiyorum hicte düşünmüyorum merak etmiyorum bebek surekli uyuyordu ve gülüyordu cok tatliydi normaldede bekarım ama


 7. duygu (15 Şubat 2015 saat: 04:20)

  Rüyamda küçük kaynımın daha düğünü olmadan cocuk sahibi olduğunu görüyorum ve bunu bir tesadüf olarak öğreniyorum aslında gizli tztuluyormus. . Erkek çocuğu ve benim evladım ın bebekligine çok benziyor..oda da ama bir kaç tane bebek var


 8. duygu (18 Mart 2015 saat: 17:43)

  rüyamda yeni çok temiz bir eve taşınmışım.eşyalar eski ama çok temiz ve bakımlı.salonun ortasında kocaman bir maraş usulü bir tahta sandık var bu sandık nerden çıktı diyorum .komşularım duvalara tablo takıyor.artık bu evde yaşayacakmışım


 9. murat (20 Mart 2015 saat: 18:58)

  bizim çok yakın bir aile dostumuz var ve bunlar çok çocuk sahibi olmak istemelerine rağmen çocukları olmuyor dün gece rüyamda çok güzel bir kız bebekleri oluyordu acaba hayırlı bir haber mi var yoksa kötü bir rüyamıydı yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler ederim


 10. Yunus selim (04 Nisan 2015 saat: 12:29)

  Rüyamda suan beraber olduğum sevgilimden bir çocuğum olmuş cinsiyetini bilmiyorum fakat pembe bi besikteydi ve bn sevgilimle evleniyorum çocuğum olduğu için fakat rüyada bekar iken böyle bişi yapmadigimin da farkındayım ve rüyanın bazı yerlerinde gerçek olmadığını fark ediyorum rüyanın devamında suan okuduğum okulun son katında bi eve yerlesiyoruz sevgilimle fakat akrabaları bize kötülük yapmaya çalışıyorlar okul müdürüme şikayet ediyorum çok farklı bi rüya lütfen hemen tabir edermisiniz bu arada suan ki sevgilimle ayrılma saffasindayiz rüyamda onla beraber yıllarca yaşayacağımi düşününce sıkıntıdan ne yapacağımı bilemiyordum


 11. ali (07 Nisan 2015 saat: 00:22)

  Ruyamda annem bana mujde veriyor.cocugun oldu diyor ama ruya buya cocuk buzim evde ve baska bir kadindan esimden degil.annem beni çocuğu görmeye götürüyor. Odaya girdigimde kenarda buyuk kazan sebzeli pilav var.icindede bi tane olmus tüyleriyle kafasiyla bir serçe kuşu vardı. Annemm bu arada diyor ki saclari cok guzel diyor. BBebegincinsiyetini bilmiyorum ana ruyamda erkekmis gibi davraniyorum…


 12. umut (17 Mayıs 2015 saat: 23:25)

  Söyle bi rüya gördüm 2 erkek çocuğum vardı.biri daha büyüktü yani benimle konuşa biliyordu ona babası olduğumu söylüyodum ilk söylediğim de ağlıcak gibi oldu ama ben susturuyordum ikinsi ise biraz daha küçüktü ve öylece bi yerde oturuyodu.daha sonra bir adam gelip büyük olan çocuğu almak istiyordu kendi çocuğu olduğunu söylüyordu ama ben almasına izin vermiyordum.


 13. Derya (04 Haziran 2015 saat: 11:55)

  Ben bekar birisiyim ve rüyamda benim bir bebegim vardı. Bebegin disleri var. Onu emziriyorum. Ama biraz emdikten sonra bebek kendini geri cekiyor. Ben ne oldu süt gelmiyor mu diye soruyorum o sırada. Bebekte hayır diyor sütü begenmiyor. Ve süt mememden dısarı dogru fırlayarak akıyor. Bende mememin ucunu kapatıyorum. Bu sekilde.


 14. filiz (12 Haziran 2015 saat: 14:20)

  Slm benim bir cocugum var ruyamda yeni dogmus bir kiz cocugum oldugunu gordum adini kurdum irmak,ada ve onu emzirdigimi gördüm cok mutluydum sonra sahipsiz bir bebek daha gördüm annesi babasi yokmus onuda emzirdim cinsiyetini hatirlamiyorum ama ona hatta kendim bakacagim oda benim cocugum olacak diyodum ruyamda
  Bunu yorumlarmisinz tsk edrim


 15. ahmet (24 Haziran 2015 saat: 09:34)

  Rüyada bir eve giriyoruz esimle ev bizim deyil uturup televizyon izliyoruz gece yarisi sonra ev sahibi iceriye gitiyor bizi fark ediyor ama gormemezlikten geliyor ve buz bunu far ediyoruxuz evden cikiyoruz ve oda pesimizden geliyor ve bizi görüp pilise teslim ediyor hirziz diye ama o evde birsey de almadik son bizin akrabalardan biri bize cocuk getiriyor çocuğu nuz agliyor esime veriyor gercek hayat ta cocugumuz yok cevap istiyorum


 16. hande (07 Temmuz 2015 saat: 10:42)

  Ruyamda bilmedigim bi evdeydim erkek cocugum olmus cok mutlu oluyodum ne guzel bu tane kizim vardi birde oglum oldu diye yanimda tanimadigim bi kadin vardi bana dediki dogdugu iki saat oldu bebegin acikmistir emzir hadi deyunce bende kucagima aldim uzerinde kiyafeti yoktu sadece battaniye ye sarilirdi bu cok ince usur diye agliyodum sıkı sıkı sarilip emziriyodum bu kadar


 17. oxana (18 Temmuz 2015 saat: 22:48)

  Ruyamda cocuk dogudumu goruyorum cinsiyetini bilmiyorum ama ve cocugu kucagimda aliyorum ama sanki cocuk sanki hani 4 5 aylik bir cocuk dogudum ve tam olmamis gibi dikkatle kucagimda tutarken sanki bir kulaginda kan fiskiriyor ve bagirarak yardim cagiriyorum.ne anlamda geliyor acaba butun gun kendime gelemedim.yorum yazin lutfen


 18. Irmak (09 Eylül 2015 saat: 08:08)

  Rüyamda eşim yok ama yanımda böyle bir kız çoçuğu var yeni yeni dişleri çıkmış anne diyo falan sonra karnımda da bir bebek var işte karnımda elini hissediyorum böyle oyun oynuyor gibi erkek olduğunu düşünüyorum kız çoçuğu sürekli gülüyo böyle oyun oynuyor ama rüyamda evli falan değildim bekardım


 19. Anonim (12 Eylül 2015 saat: 14:08)

  Rüyada bebek arabasıyla geziyordum önümde bir çanta varsı yokuş aşağı giderken düştü ve içinde bebek var ve o bebek benimmiş kız bebeği ağlıyor ve niye ağladığını bilmeden arkadaşıma veriyorum sussun diye arkadaşımda s3nin bebeğin sen sustur diyor öyle derken yüzüne bakıyorum her yeri bara içinde yüzü açılmış amcam bildiğimiz iğne iplikle dikiş atıyor ve bebek susuyor iki gündür aç kalıyor benden emzirmemi isteniyor ve öyle derken uyandım


 20. Kicanc alp (15 Eylül 2015 saat: 11:08)

  Benim normalde bir kız bir erkek iki çocuğum var rüyamda bir erkek çocuğum daha oluyor ve adını burak koyuyorum tekrar baba olduğuma sevinsemmi uzulsemmi kararsizken çocuğu kucağıma alıyorum ve daha yeni doğmuş bebek bana merhaba diyor ve mutlu oluyorum. Ruyami yorumlamanizi rica ederim.


 21. gülay (17 Ekim 2015 saat: 14:17)

  rüyamda bir bebğim olmuş cinsiyetini hatırlamıyorum ama çok tatlı bebeğe bakarken aynı babası diye içimdende konuşuyorum sonra ailemden yengem geliyo bana çocuk açtır emzir onu diyor bende emzirmeye çalışıyorum ama çocuğu bir türlü gögsüme yaklaştıramıyorum sanki bişey engel oluyo aç bebek agzını açıyo ama bn onu emziremedm lütfen yorumlar mısınız


 22. sevcan (20 Ekim 2015 saat: 07:41)

  Ilk önce ölen dedemin bize kızgın bir şekilde namaza yöneldiğini görüyorum yapmayın diyor Allaha yönelin diyor sonra araya bir bakıyoruz eşimle çocuğumuz var aniden doğmuş şaşırıyoruz seviniyoruz falan daha sonra tekrar diğer rüyaya dönüyorum ve dedem karşıda otururken hayvanlar ve insanlar benden yardım istiyor bende kimden yardım alabileceklerini söylüyorum onlar beni dedeme overken huzurlu bir şekilde uzaklaşıp dedemin yıllar önceki yatağına yatıyorum bi bakıyorum ki dedemin kokusu var yatakta.ruyadan çok etkilendim acil yorumlar mısınız?


 23. Gunes (11 Kasım 2015 saat: 08:54)

  Oncelikle sunu bilmenizi istoyorum benim on aylik bi erkek bebegim var ve yedi yasinda da oglum var. Simdi ruyamda hamileligim cok kkisa suruyo ve dogum yapiyorum ama gormuyorum ve agliyorum benim kucuk bi bebegim var ben nasil bakicam ikisine diye sizlaniyorum ama yeni dogan bebegimide gormuyorum


 24. Anonim (24 Kasım 2015 saat: 05:33)

  Ruyamda ewlenmeden bi kiz cocugumn oldugunu goruyordm ama kiz cocugu bi bebek deildi 5-6yasinda bi kiz cocuguydu o kadar korktum ki suan şoklar icindym.ondan bizde okul gibi bi yerdeydik arkadaslarmn hepsi kizmla fotorsf cekiyorlardi onu sewiyordular ondan sonra ewe geliyordm ewde bisuru misafir vardi annmi bi yemek telasi sarmsti mutfakta tencere tencere yemk yapiodu sonra hayirdr bunlar kimdir niye gelmisler diyordm senn icin geldiklerni soyluyordular ama cok karisk bi ruyaydi yaaa


 25. İsim yok (24 Kasım 2015 saat: 09:13)

  Eşim ruyasında bekarken bir aylık bi kızımız oldugunu onu kızın diyerek sevdigini evlenmeyi düşündügümüzü ve bu cocugu etrafa nasıl iza edecegiz ne diyecegiz hamile olsaydın erke dogum derdik ama cocuk 1 aylık olmuş diye düşündügümüzü görmüş. Gercekte biz 1 aylık evliyiz


 26. ismail (10 Aralık 2015 saat: 06:24)

  Ruyamda is yerinden bikac arkads sehir merkezinde geziyorduk yanimiza mahalleden tanidigim bi kiz geldi elinde bebek arabasi icindede okadar guzel mavi gozlu bi erkek bebek vardi kizla konuşurken bebege bak baban oglum dedi bende şaşırdım kemal sunalin filimde gecen bi sozu dedim her ceketi attigimiz hamile kalırsa isimz var defim gulduk sonra kiz baban istemiyor bizi dedi snra kabullendim elele tutusarak gittik bi ama bebek cok guzel di Rabbim insAlkah nasip eder


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,