RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuk Emzirme

Rüyada çocuk emzirme, bayanlar için hayra ve güzel şeylere işarettir. Çocuk emziren kadın tüm sıkıntılarından kurtulur ve varsa hastalıklarına şifa bulur. Kendi çocuğunu emzirmek, onun gününü görmeye, o çocuğun ileride çok yüksek yerlere gelmesine, hem kendisini hem de ailesini maddi manevi kurtarmasına işaret eder. Rüyada tanımadığı bir çocuğu emziren dünyevi menfaatlere ulaşır. Bu rüya her anlamda mutluluk ve huzur anlamlarına gelir. Böyle bir rüya dilek ve isteklerin kabul olması, arzularınıza kavuşma ve rahatlığa erme anlamına da gelir. Rüyasında iki memesi ile çocuk emziren birden fazla mutluluğa ulaşır. Rüyada çocuk emzirirken sütün fışkırdığını görmek, herkesin gıpta edeceği bir şöhrete kavuşmaya, zenginleşmeye ve servet edinmeye yorumlanır.

Rüyada Memesinde Süt Görmek

Rüyasında memesinden beyaz süt gören kişi, parlak ve güzel bir geleceğe sahip olur. Rüyasında memesinden sütün fışkırdığını, taştığını ve etrafına da döküldüğünü görmek, büyük kazançlara, kişinin dünya hayatında elde edeceği büyük nimetlere, ferahlığa ve rahatlığa, her anlamda bereketli ve bollukla geçecek bir ömre işarettir. Rüyada memesinden siyah süt aktığını görmek, sıkıntı ve üzüntüye, elinize haram mal geçmesine yorumlanır. Memenizi sıktığınızı ama süt gelmediğini görmek ise, kısa süreli bir fakirlik yaşamaya, maddi anlamda zorluk ve meşakkate delalet eder.

Rüyada Bebeğe Süt Vermek

Rüyada bebeğe süt vermek, son zamanlarda yapacağınız tüm yeni girişimlerinizden hayırlı sonuçlar alacağınızın ve bu sayede büyü karlar elde edeceğinizin göstergesidir. Bu rüya kadınlar için güzel bir ömre, erkekler içinse hapse düşmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Erkek Çocuk Emzirme

Yapılan işle ilgili olarak düşülmüş olan herhangi bir sıkıntının azimli bir çalışma sayesinde ortadan kalkacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, yeni işlerin geleceğine, karın artacağına ve eşler arasındaki bağın daha da sağlamlaşacağına delalettir. Rüyada kız çocuk emzirme, haneye bolluk ve bereket dolacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, anne duasının açılacağına ve mutlu olunacağına işarettir.

Rüyada Bebek Emzirmek

Bol kazancın elde edileceği ve sonunda iş sahibi olunacağı bir çalışmaya girileceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine ve hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına alamettir. Rüyada yenidoğan bebek emzirmek, uzun bir süreden beri askıda bekleyen ve bir türlü çözüm bulunamayan bir projenin alınacak destek sayesinde kazançlı bir işe dönüştürüleceğine yorumlanır.

Rüyada Bebek Emzirmek Ve Süt Görmek

Kişinin, destek vereceği bir kişi ile kuracağı bir şirket sayesinde kendi maddi durumunu düzelteceği, kardeşi ile hayalini kurduğu bir seyahate çıkacağı, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceği ve canını sıkan ve moralini bozan ne kadar sorun varsa hepsinin üstesinden gelip ferahlığa çıkacağı anlamına gelir. Rüyada bebek emzirmek ve süt gelmemesi, büyük bir işe sahip olunacak, yüklü miktarda kazanç elde edilecek ancak karşılaşılacak bir sorun yüzünden işler kötüye gidecek ve beklenen haberler gelmeyecek demektir.

Rüyada Bekâr Kızın Bebek Emzirmesi

Eğitim hayatında bazı adımlar atılacağına, bu sayede beklentilerin boşa çıkmayacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine işarettir. Rüyada bekâr kızın bebek emzirmesi ve süt gelmesi, rüya sahibi, kısmetinin açılması ile hayırlı bir kişi ile tanışacak, bu kişi hayatını değiştirecek ve kendisine güzel bir yuva kuracak demektir.

Rüyada Yabancı Bebek Emzirmek                  

Hayırlı bir rüya değildir. Dert ve kederle geçecek bir döneme, maddi anlamda bir sıkıntıya düşmeye, eşler arasına girecek soğukluğa ve günden güne artacak tartışmalara delalettir. Yaşanan bazı talihsiz olaylar yüzünden kişinin kendisini suçladığı ve bu sebeple kendisiyle büyük bir vicdani hesaplaşma içine girdiği şeklinde yorulur. Rüyada yabancı bebek emzirip uyutmak, işle ilgili olarak uzun soluklu bir adım atılacağı, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceği ve hanedeki tartışmaların son bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Çocuğu Olmayan Bir Kadının Bebek Emzirmesi

Çok arzu ettiği halde bir türlü hayallerine kavuşamamış bir kişinin, kısa süre içinde istediği her şeye kavuşacağına, yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, verdiği bütün kararları uyguladığı takdirde istediği parasal olarak büyük güce kavuşacağına ve bereketli bir işe sahip olacağına yorumlanır. Rüyada çocuklu kadının bebek emzirmesi, rüyayı gören kişi bir kadınsa eğer, eşiyle arasındaki sorunların çözüm bulacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına ve kısa süre içinde nur topu gibi bir evlada sahip olacağına alamettir.

Rüyada İkiz Bebek Emzirmek

Hem iş konusunda hem aile hayatı konusunda çok güzel gelişmeler yaşanacağına, bu gelişmeler sayesinde ruhen çok iyi olunacağına, birçok konuda daha iyi kararlar verileceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına ve aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri istenen bir işe girileceğine delalettir. Rüyada ikiz bebek emzirip sallamak, alınan hayır duaları sayesinde hayal edilen her şeye kısa süre içinde sahip olmaya, sağlık sorunlarından kurtulmaya ve rahat bir hayata kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Başkasının Erkek Bebek Emzirdiğini Görmek

Kişinin, hanesine konuk ettiği ve sıkıntılarından kurtulması için yardım ettiği bir kişi ile ters düşeceği, daha sonra bu kişi ile bir araya gelip bazı konularda konuşacağı, aradaki buzları eritip sorunları çözeceği ve zahmetli bir şekilde başlayan bir işin altından bu sayede kolayca çıkacağı anlamına gelir. Rüyada kardeşinin erkek bebek emzirdiğini görmek, maddi kaynaklara işarettir. Sahip olunan bağ bahçeden bol miktarda verim alınacak ve ekonomik açıdan rahat ettirecek demektir.

Rüyada Ölünün Bebek Emzirmesi

Rüya sahibinin, yakın zaman içinde kendisine zarar verecek bir durumla karşılaşacağına, gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine ve haksızlığa uğrayacağına yorulur. Rüyada ölünün ölü bebek emzirmesi, aile bireylerinin ve iş konusunda tecrübeli kişilerin karşı çıkmalarına rağmen sonu kötü bitecek bir işe girileceğine, bu iş içinde birçok sorunla karşı karşıya kalınacağına ve zarar edileceğine alamettir.

Rüyada Bebek Emzirmek Ve Kusması

Güç bela bir araya getirilen bir sermaye ile kurulan bir işte çok iyi şekilde ilerleme kaydedilirken ardından gelecek olan bir krizle işlerin altüst olacağına, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına delalettir. Rüyada bebek emzirirken uyumak, evlatlarla ilgili hayırlı haberler alınacak, sıkıntılar ve sorunlar aile büyüklerinden birinin vereceği destek sayesinde ortadan kalkacak ve işlerde günden güne artış yaşanacak demektir.

Rüyada Babanın Bebek Emzirmesi

Rüyayı gören kişi, beklenmedik bir zamanda kötü bir durumla karşılaşmıştır ve kendisini bu duruma adapte etmeye çalışmaktadır. Ve uzun zamandan beri kendisini merak içinde bırakan bir konuda sevimsiz bir haber alacaktır. Rüyada annenin bebek emzirmesi, hayırlı bir konuda bir adım atmaya, zararlı bir alışkanlıktan kurtulmaya, verilen sözleri yerine getirmeye, borçları ödemeye, sorunları aşmaya, yeni bir haneye sahip olmaya ve mutlu bir haber almaya yorumlanır.

Rüyada Kimsesiz Bebek Emzirmek

Annesi babası olmayan çocuklara yardım edileceğine, hediyeler ve elbiseler alınacağına, hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına ve zorlukların onlardan alınacak güç sayesinde aşılacağına alamettir. Rüyada yetim bebek emzirmek, kişi, kendisini çok uzun bir süre boyunca rahata erdirecek ve bol kazanç sağlayacak bir işe girecek, büyük bir zenginliğe kavuşacak, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirecek ve bol bol hayır duası alacak demektir.

Rüyada Sol Göğsünden Bebek Emzirmek

Uzun zamandan beri uzaktan takip edilen ve platonik olarak bir aşk duyulan bir kişi ile konuşulacağına, bu kişinin olumlu bir cevap vermesi ile birlikte sevinçten havalara uçulacağına, aile kurma yolunda adım atılacağına ve kısa süre içinde hayırlı bir evlada sahip olunacağına işarettir. Rüyada sağ göğsünden bebek emzirmek, iş konusunda ve eğitim konusunda yeni kapılar açılacağı, yüksek bir mevkiye terfi alınacağı, zarar getirecek kişilerle ilişkilerin kesileceği ve akademik olarak büyük başarılar elde edileceği anlamına gelir.

Rüyada Camide Bebek Emzirmek

Edilen duaların Allah katında kabul görmesi ile birlikte istenen her şeye sahip olunacağına, ana baba duası alınacağına, bol kazançlı bir projeye girileceğine, sevinçli haberler alınacağına, yeni ev eşyaları alınacağına ve herkesin konuştuğu başarılı bir kişi olunacağına delalettir. Rüyada kilisede bebek emzirmek, zararlı bir kişi ile muhatap olmaya, ev halkı ile araya mesafe koymaya, eşle anlaşmazlığa düşmeye, parasal olarak büyük kayba uğramaya, önemli bir konuda kararsız kalmaya, sağlık sorunları ile boğuşmaya ve girilen bir yarışta çok geriye düşmeye yorumlanır.

Rüyada Çocuk Emzirmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada çocuk emzirme, kişinin içindeki analık duygusunun ve kadınsal özelliklerin göstergesidir. Bekarlar için bu rüya, iç dünyanızda büyük bir evlenme tutkusu olduğunun ve bebek sahibi olmak istediğinizin göstergesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.
Rüyada Çocuk Emzirme Hakkındaki Rüyalar;

 1. Tuba (25 Nisan 2015 saat: 12:08)

  Rüyamada elimde yeni doģmus bir bebek vardi onu emzirmeye çalisiyordum önce sag göksümden denedim bi kac defa baktim süt gelmediğini hissediyordum belkide emziriyordum bebeği farkinda değilìm nasil birşey bilmiorum çünki bebegim hic olmadiki benim henüz nişanliyim ve 1 hafta sonra dügünüm var sağ gösümden gelmediğini zanederek sol göğsümde denedim ordanada gelmediğini tahmin ediyorum bebek cok yorgun ve sakin gözüküyordu

  Rica etsem yorumlarmisiniz

  Hayirli günler


 2. Nuray (21 Ağustos 2015 saat: 12:43)

  Ben bi kac hafta önce hastane deydim. Hastaneden çıktım bi rüya gördüm. Rüyamda hastaneye gidiyordum ve elime bi cocuk veriyorlardi. Bu cocugun benim oldugunu ve beni beklediklerini söylüyorlardi. Bebek kucağımda uyuyordu. Eve getirdim, sevdim, öpdüm, ve sol göğsümden emzirdim. Sonradan ise sütüm çocuğun yüzüne sıçradı. Emzirdikden sonra bebeğin cinsiyetine bakmak istedim fekat uykumdan uyanmistim. Ama bisey varki benim gerçek hayatda artik cocuk sahibi olmam imkansiz.


 3. tulay (18 Kasım 2015 saat: 12:31)

  Ruyamda erkek bebegim olmus onu emziriyorum sutum fişkiriyo cocuk bogulmasin diye dinlene dinlene emzirip uyutuyorum.bi an disardayiz ben bebegi uyutup besigine koyup tuvalete gitmek istiyorum bebegin basinda babasi oldugu icin icim rahat kapidan gecerken tacize ugruyorum ayakkabimla kendimi savunurken topugum kiriliyo.arkami donup bebegime bakiyorum bi kac adam bebegime saldiriyo organlarini cikarmaya calisiyo bagiriyorum avazim ciktigi kadar bebegimi onlarin elinden aliyorum ama boynunu delmisler cok agliyodu bebegim.esim geliyo ona bagiriyorum neden cocugumuzu yanliz biraktin diye.bu arada 2 aylik bebegimi dusurdum ben bu hafta onun etkisi olabilirmi bu ruya


 4. tulay (19 Kasım 2015 saat: 02:00)

  Ruyamin tabiri hâla gelmedi acaba normalmi? Bir gun oldu nerdeyse yazali.ruyami yorumlanmadiktan sonra neden yayinlaniyor anlamiyorum.bu ikinci kezdir ruyami yayinliyorum ama hic yorum yok.en yakin zamanda sorularima cevap bekliyorum.eger ruyam yorumlanmayacaksa bana ait olan yayinin kaldirilmasini rica ediyorum


 5. Anonim (09 Ocak 2016 saat: 09:28)

  Rüyamda sütten kesilmiş kızımı emziriyodum o emiyodu ama ben onda sütüm az olduğu için ağzına gelip gelmediğini anlayamıyodum ama rüyamda süt geldiği için yutkunuyodu sonra çekildi ve sütümü sağdım gür bir şekilde geldi ve çeşmeden akar gibi aktı onu doldurduğum kaseden kızıma doymamıştır diye içirmek istedim ama içmedi şu andada dokuzuncu ayıma girdim tekrar hamileyim oğlum olcak hayırlısıyla eüyamdan bişey anlayamadım


 6. seher (28 Haziran 2016 saat: 02:12)

  Merhaba bn de ruyamda cok kucuk bi cocuk ama gerdanimdan emerken gordum diyorum burdan nie emiyo die ama kimse bisey demiyo bana gogsumden emmiyo o zmn hamileydim dusuk yaptim su an nee anlama geldigini bilen varmi lutfen yardmci olurmusunuz cok merak ediyorum


 7. Özlem gezgin (06 Ağustos 2016 saat: 15:34)

  Rüyamda bir düğündeyim çocukluğumda oturduğumuz evin orda sonra bebeğim varmış acıkmıştır die emzirmeye gidiyorum annemi görüyorum (vefaat etti) bebeğim var benm förmek istermisin diyorum kafa sallıyor be geliyor bebeği elime alıyorum önve sol göğsümğ emiyor süt çıktığını görüyorum bebek okadar acıkmışkı saldırıyo her iki göğsüme sonra sağ göğsümü emiyo onda da süt görüyorum snra bebeği kaybediyorum kapınon arkasında buluyorum… çok etkilendim çünkü yeni evliyim cocuğum yok lütfen yorumlarmısnz


 8. tülay (15 Kasım 2016 saat: 09:36)

  Rüyamda kimsenin haberi olmadan bir oglan dogurdum sadece annem biliyordu annem beni alip kactik bi otelde sut verdik biberonla her görende çok güzel kundaklamişsın sarmissin diyordu oglumun adini Azim koymuştuk esmer saçlı bir bebekti babasina nasil söyleyecegimi dusunuyordum biberonla sut icerken biberonu atip kendim emzirmek istedim fakat uyandim çok etkilendim bunu yorumlaya bilir misiniz ??


 9. Elif (26 Kasım 2016 saat: 11:50)

  Selamun aleykum, ruyam beni eykiledi cunki bekarim. Ruyamda heni dogmus bir bebek tasiyorum, aç oldugunu anliyorum ve emzirmek istiyorum. Sol gogsumle emzirmek istiyorum fakat ememiyor. Sikintiya giriyorum aceba ben mi emziremiyorum diye cocugu basta tutup bu sefer emmesi icin cok dikkat ediyorum ama yine ememiyor. Tekrar deniyorum ve bastirdigimda sutumun ciktigini goruyorum. Rahatliyorum cunki sutumunolmadigina inaniyordum ve cocugu emziriyorum o da emiyor.Bir sure sonra emmeyi biraktiginda sag gogsumu emmesi icin donderiyorum ama emmiyor doydunu anliyorum ve kalkip cocugun gazini cikariyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,