RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocuk Sevmek

Rüyada çocuk sevmek, rüya sahibinin merhametli ve iyi kalpli birisi olduğunu ve tüm hayatını güzel amellerle geçireceğini göstermektedir. Rüyada tanıdığı bir çocuğu seven kişi, o çocuğun ailesinden bir iyilik görür veya kendisi zor durumlarında olanlara yardım eder. Tanımadığınız bir çocuğu sevmeniz ise, sizin de bir çocuğunuz olacağına veya çocukları ilgilendiren bir konuda başarılı birtakım işler yapacağınıza işaret eder. Rüyada, bebek sevmek, çevrenizde bulunan bir kadının hamile kalacağına veya hamile birisi varsa erkek çocuğu sahibi olmasına işaret eder. Rüyada çocuğun saçını okşamak, güzel ve müjdeli haberler alacağınızın, bir bebeği kucağa almak ise muhtaç bir insana yardım edeceğinizin habercisidir.

Rüyada Çocukla Oyun Oynamak

Rüyada çocuklarla oyun oynamak, temiz bir kalbe sahip olmaya veya kişinin tanımadığı bazı kimselere yakınlık göstereceğine işaret eder. Rüyada çocuklarla saklambaç oynadığını gören kişi, bir sırra vakıf olur ve o sırdan kimseye bahsetmez. Sek sek oynamak, inişli çıkışlı olaylar yaşayacağınıza, kovalamaca oynamak ise, hareketli bir dönem geçireceğinize işarettir. Rüyada çocuklar olmadan oyun oynamak ise, insanlarla alay eden ve kibri yüzünden kimsenin sevmediği, kötü bir adamın göstergesidir.

Rüyada Sevgilisini Sevmek

Rüyasında sevgilisini seven kimse, dünyada ona kavuşur ve ilişkileri ciddi bir boyut kazanır. Aşık olduğu kişiyi seven kimse, bir rahmete kavuşur. Bekârlar için bu rüya evliliktir. Rüyasında tanımadığı bir kişiye aşık olan ve onu seven kişinin muradı hasıl olur. Bu rüya kısmetinizin açılacağına delalet eder. Tanımadığı bir kimseyi sevmek ise, toplum içinde yükselmeye ve güzel bir adla anılmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Çocuk Sevmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada çocuk sevmek, rüya sahibinin içindeki merhameti ve insan sevgisini göstermektedir. Bu rüya her işini barışçıl yollardan halletmeye çalışan, toplum içinde bozgunculuk yapmaktan hoşlanmayan, iyi niyetli bir kimsenin yansımasıdır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.
Rüyada Çocuk Sevmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. eyup (30 Mart 2015 saat: 22:11)

  bekarım ruyamda evli oldugumu esimle beraber 1 kız 1 erkek cocugumuzu okuldan aldığımızı servise binip eve dogru giderken erkek cocugumu sevdiğimi bana baba seni göremiyorum uzun zamandır dediğini gördum tabiri ne oldugunu merak ediyorum en kısa zamanda mailime atarsanız sevinirim tesekkurler


 2. Deniz (29 Nisan 2015 saat: 06:49)

  Rüyamda görmeğim akrabalarımı gördüm ve tıpatıp babasıyla ikiz gibi ikisininde genc halinii sonrasısında sarışın bi kız cocuguyla oyun oynadım cocuk giderken ilgilenmiyorum diye prizi cekip telefonumud düşürdü yanagını sıktım yanlışlıkla yere düştü alnı kanadı


 3. Mehtap (03 Temmuz 2015 saat: 05:33)

  Erkek arkadasimin ruyasi
  biz yeni bi birlikteliğe basliyoruz ve ruyasinda ikimizin bi salonda gösteri aldığımizi ve gosteride alkis almadigimizi, sonra orada gorevli bir kizin yanimiza gelip “alkis almalisiniz yoksa basarili olamazsiniz” dedigini en sonunda bizim insanlara selam verdigimizi görmüş ve ruya icinde ayni yerde o gidip bir cocugun şapkasıni çıkarıp saçını oksamis bense yanina gitmemisim..
  size gore bi ruya nasil yorumlanir cevabınızı bekliyorum


 4. denz (05 Aralık 2015 saat: 12:26)

  Ruyamda babamin bi arkadasi ve esi 6 7 tane evlatlik aliyo cocuklari olmadigi icin ama cocuklari bi gorseniz birbirinden asiri tatli masallah en buyukleri 7 8 yaslarinda .Baska ulkelerden cocuklar yurtta ozel yetistirilio buyutulmus.Cocukkari asiri seviyorum ruyamda sonra babama banada sqtin alalim nolur diyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,