RuyaTabirleri.com

Rüyada Çocukluğunu Görmek

Rüyada çocukluğunu görmek, rüyayı gören kişinin anılarına, geçmişine ve yaşadıklarına çok bağlı olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin her daim çocukluğunu yâd ederek yaşadığına, iyi niyetlerini, çocuk saflığını, neşesini ve geleceğe olan umutlarını hiç kaybetmeyeceğine delalet eder. Kişi, ne kadar yıl geçerse geçsin içindeki küçük çocuğa inanmaktan ve onu sevmekten vazgeçmeyecek demektir.

Rüyada Kendi Çocukluğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin kendini bazen bir çocuk kadar savunmasız hissettiğine bazen de yine bir çocuk kadar şen şakrak, gamsız, dertsiz ve tasasızmış gibi görmek ve yaşamın verdiği sıkıntılardan kaçmak istediğine alamet eder. Rüya sahibi bunu bir kaçış yolu olarak görüyor demektir.

Rüyada Bebekliğini Görmek

Rüyayı gören kişinin kırılgan, naif, yumuşak başlı, sevimli, iyi kalpli ve yüce gönüllü bir kişi olduğu, kimseye karşı zerre kadar art niyet taşımadığı, kötülük nedir bilmediği, küçük şeylerle dahi mutlu olmayı bilecek kadar da alçakgönüllü kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Küçüklüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin herkes tarafından sevilen, sayılan, korunup kollanan bir olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin şefkate ve sevgiye ihtiyaç duyduğuna bu nedenle yalnız kalmaktan çekindiğine ve sevdiklerinin hep etrafında olmasını istediğine tabir edilir. Kişi, onların varlığından güç alıyor diye kabul edilir.

Rüyada Büyük Birinin Bebekliğini Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda bebekliğini gördüğü yetişkin kişinin çaresiz ve aciz kalacağı durumlara düşeceğine tanıklık edeceğine işaret eder ve bu rüya o kimse üzerinden değerlendirilerek tabir edilir.

Rüyada Peygamber Efendimizin Bebekliğini Görmek

Rüyayı gören kişinin uzun yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin sağlık, huzur ve mutluluk içinde yaşayacağına, karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine ve kendisine lütfedilenler konusunda tamahkâr olmasını bileceğine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.
Rüyada Çocukluğunu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. gamze (30 Ocak 2014 saat: 10:34)

  rüyamda kendi küçüklüğümü gördüm. hayata bağlı olmayan bir çocukmuşum birgün köyde annemler çay toplarken 2 bocekle konuşmaya baslamisım ve o günden sonra bi nevi hayata dönmüşüm. daha sonra buyuyorum ve bunları bana teyzem anlatiyor bendeaşlıyorum o böcekleri aramaya düşüyorum kalkıyorşeylerum ama hâlâ arıyorum. daha sonra teyzemler bizim binan alt katina tasiniyolar ama oyleki o daire çok kötü berbat bi daireyken onlar tasininca birden güzelleşiyor herkes imreniyor fakat bir türlü eşyaları yerli yerine yerlestiremiyolar. sadece perdeler yerleşmiş bunca zaman.


 2. Halenur (27 Aralık 2014 saat: 15:42)

  Çift kişilik bi yatakta uyandım. Yorganın altında bir şey debeleniyordu. Yorganı kaldırdım ve küçük sarı, bukle bukle saçları olan kahverengi gözlü 3 4 yaşlarında bi kız gördüm. Her tarafa gülücük sesleri yayıyordu. Biraz oynadık. Sonra salona gittik. Halının üstünde oturuyordu birden bebekliğine döndü. Emeklemeye başladı. Saçları kısaldı, gözleri daha ışıltılı bakmaya başladı. Birazda öyle oynadıktan sonra tamamen bebekliğine döndü agu bugu diye sesler çıkarmaya başladı ve sonra uyandım


 3. Jale (07 Ocak 2015 saat: 08:54)

  ruyamda bir kina gecesine gitmisim daha once oldugum bir kina gecesi. Annem Halasi ruyamda bana diyorki Jale neyle baslasak? Birden muzikler konuyor ve cocuklugumdaki Jale geliyo yani ben karsimda dans ediyo hem de.cok neseli bi sekilde dans ediyo o kadar guzel oynuyo ki seyr ediyom oylece bana dil cikayo bazen


 4. kezban (12 Ocak 2015 saat: 12:22)

  teyzem benim için rüya ya yatmış. gördüğü rüyada ikiz kardeşim(erkek) ben ve teyzem düzgün ama eski model bir arabaya biniyoruz .ama kardeşimle ben 8-9 yaşındaymışız.arabayı kullanan kim bilmiyoruz yani bir yabancı.ben arka koltuktan ön koltuğa geçiyormuşum.teyzem emniyet kemerini bağlamamı söylüyormuş ama ben bağlamıyormuşum.41 yaiında bir bayanım.rüyamı yorumlarsanaız çok sevinirim.

  sevgiler saygılar.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,