RuyaTabirleri.com

Rüyada Çöl Görmek

Rüyada çöl görmek, lüks ve rahatlık içinde geçecek olağanüstü bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin dünya hayatında, paradan, maldan ve nimetten yana fazlasıyla şanslı olacağına ve tüm bunlardan bolca istifade edeceğine işaret eder. Çok hayırlı bir rüyadır, rüya sahibi için sadece malda ve mülkte değil aynı zamanda huzur, neşe ve mutlulukta da kısmetli olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin hem maddi zenginliği hem de manevi zenginliği sayesinde hayatının dört dörtlük olacağı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Çöl Fırtınası Görmek

Rüyasında çöl fırtınası göre kişinin tatlı bir yorgunluğu olacağı tabir edilir. Rüya sahibinin yorulmasına neden olan her neyse kendisi için hayırlı olacak olan bir durumdur. Bu nedenle yorgunluğu kendisi için makbuldür. Bu rüyanın bir başka yorumu da rüya sahibi kaçtıkça, onu kovalayan bir kişinin varlığıdır.

Rüyada Çölde Yürümek

Rüya sahibinin artık hayatında daha ciddi adımlar atmaya karar vermesi ve bu nedenle yaşam şeklini tümünden değiştirmek için karar alması şeklinde tabir edilir. Kişi, artık nerede akşam orada sabah anlayışı ile yaşamaktan vazgeçip daha düzenli ve yerleşik bir hayat kurmaya başlayacaktır.

Rüyada Çölde Kaybolmak

Bu rüya, daha çok kişinin iç dünyası ve hisleri ile tabir edilir. Rüya sahibine zarar veren ama kendisinin de yoğun hisler beslediği bir kişiden ne kadar uzak durmaya çalışsa da her defasında daha çok yakınlaşmasına ve duygularının o kişiye karşı yoğunlaşmasına delalet eder. Rüya sahibi karmaşık bir ruh hali içerisinde olacak demektir.

Rüyada Çöle Yağmur Yağması

Rüya sahibinin hasretini çektiği kişi ile bir araya gelmesine ve özlem gidermesine tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibinin uzağında kaldığı zaman çok acı çektiği kimse olarak yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Çöl Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Aykut ÖZCAN (16 Ocak 2014 saat: 16:40)

    Öncelikle merhaba rüyamda arabaylayken başka araçlar tarafından kovalanıyordum kaçarken aynı esnada etrafta görebildiğim nadir insanlarıda arabama alarak kurtarmaya çalışıyordum. O esnada kaçarken çölde kum fırtınası çıktı yolumuzu kaybetmiş bir şekilde giderken yıkık dökük sanki savaştan çıkmış virane evlere sığındık herkes çok korkuyordu. Peşimizdekiler kim onlarıda bilmiyorduk ama bize zarar verecekleri kesindi. O esnafa uyandım .. Tekrar devam edip sonunu görmek istedim ama mümkün olmadı…
    Kolay gelsin teşekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,