RuyaTabirleri.com

Rüyada Cüce Görmek

Rüyada cüce görmek, hoşluk anlamına gelir. Rüya sahibinin göreceği iyi günlere ve sevindirici gelişmelere işaret eder. Hayallerin gerçekleşmesi, mutluluğun ve aşkın kapıyı çalması, gönlün şen, keyfinde yerinde olması anlamına gelir. Rüya sahibi, hayatında hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacak, hayatının en güzel, en parlak ve en kısmetli günlerini yaşayacak demektir. Rüyasında cüce gören kişinin gözyaşları artık duracak, huzurdan gözlerinin içi parlamaya başlayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Cüce Olmak

Rüyasında cüce olduğunu gören kişinin çalışkanlığı, tez canlılığı ve inancı sayesinde hayatta gerçekleştiremeyeceği hiçbir hayali olmayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatı başarılar ve zaferler içinde geçecektir.

Rüyada Cüce Dövmek

Rüyasında cüce dövdüğünü gören kişinin çok iyi ve temiz kalpli kişi olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi, çevresindeki herkes için faydalı bir kişidir ve elinin değebileceği herkese yardım edecek kadar, geniş yüreklidir. Kişi imkânları el verdiği doğrultuda herkese yetişmeye çalışır.

Rüyada Cüce Kadın Görmek

Rüyada cüce kadın görmek çok hayırlıdır. Rüya sahibi için iyi giden hayatının devamlılığı anlamına gelir. Bu rüya sahibi için, mutluluk da, şans da, kısmet de sürekli olacak demektir. Rüya sahibinin önünde başarılarla geçecek bir hayat vardır.

Rüyada Cüce Adam Görmek

Rüya sahibinin kendi emeği, sermayesi ve inancı sayesinde kuracağı bir iş anlamına gelir. Kişi, hayatı boyunca hayalini kurduğu işi, bin bir zorlukla biriktirdiği sermayesi sayesinde, aslanlar gibi gerçekleştirecek ve işinden hayır görecektir.

Rüyada Cüce İnsan Görmek

Hem ticarette hem de evlilik hayatında muvaffak olmaya ve hayır görmeye işaret eder. Rüya sahibi, sabırla ve kararlılıkla çalışmasının karşılığını alacak, bu sayede de yüzü gülecek, mutluluğu ve huzuru evine taşınacaktır. Bu rüyanın anlamı aynı zamanda da bereketli günler geleceği şeklindedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cüce Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sema aksunger (17 Mart 2014 saat: 11:10)

    rüyamda ıkı gun once ayrıldıgım erkek arkadasımla gorusuyorum. atmden para cekıyor .sonra onun evıne gıdıyoruz bı bakıyorum cüce olmus elinde bilgisayarla koltuga oturuyo. nasıl olur az once boyu uzundu dıyorum sasırıyorum .sozde dısarı cıktıgında takma bacakla uzun oluyo dıye dusunuyorum .ve ruyamda cok alakasaız bır bıcımde annemın bır arkadası fıdan teyzeyı gordum kendısı cok ıyı bı kadındır olanları sessızce ızlıyo dıyorum kı sen benı tanıdıgını soyle ercanın aılesıne benı sevsınler sadece gulumsuyo hıc sesını cıkartmıyo buraya geldıgım aramızda kalsın babamların haberı olmasın dıyorum sesını cıkartmıyo .sonra ben evden ayrılıyorum kendı evıme gelıyorum . ılk gorusmemız bır mesaj beklıyorum ama ercan atmıyo bu ıyıyemı ısarettır barısacakmıyız ?


  2. hatice kübra (07 Nisan 2014 saat: 16:30)

    Rüyamda annemin anneannesini gördüm.80 li yaşlarda kendisi.Ve ben onu çok ince,boyu kısalmış,çelimsiz,güçsüz ve hasta bir şekilde gördüm.Niye bu kadına bakmadız diye kızdım sonra ona sarıldım saçlarını falan okşadım.Ama rüyada da olsa hissetim o berbat umutsuzluk duygusunu.Zor yaşar gibi duruyordu anneannem,ölümü yakınmış gibi.Boyutlarıda çok küçüktü 10 aylık bebekler gibiydi.Neye delalet ediyor?


  3. abdullah koç (06 Ekim 2014 saat: 07:10)

    Rüyada cüceydim kralın oğlu oluyom ve kocaman bi kalede yaşıyoz.Kral bana türlü türlü yiyecekler gösteriyo hepsının adını kodluyolar yani karpuza ax550 gibı bana soruyo karpuzu ne koylaım adını diye ben karpuz diyom. Onları depoda saklıyolar sakladıkları yer mabedin içinde sonradan mabedlerini gösteriyo kutsal cisimlerini gosteriyorlar kutsa cisimleride resim , resmin biri ınancı simgeliyo digerlerinı hatırlayamadım. Sonrada kaleyi sağlamlaştırma çalabaları var devlere karşı sonradan devler bizi buluyo kalenın üstünde demir ağlar var oradan iceri atlıyolar .Ben birinın ellerinin arasından kaçıyorum mabede giriyorum depoya kapısına vardım uyandım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,