RuyaTabirleri.com

Rüyada Cuma Namazı Görmek

Rüyada cuma namazı görmek, rüyayı gören kişinin, gerçekleştirdiği işlerde ve çalışmalarda kul hakkını gözettiğine, içinde her zaman Allah korkusu taşıdığına ve yaptığı bütün ibadetlerin, iyiliklerin ve aldığı sevapların Allah katında kabul edildiğine tabir edilir.  Aynı zamanda, rüya sahibinin hayal ettiği ve yapmayı çok istediği şeyleri yapacağına ve elde etmek istediği şeyleri rahatlıkla elde edeceğine delalet edilir.

Rüyada Camide Cuma Namazı Kıldığını Görmek

Rüyada camide Cuma namazı kıldığını görmek, cuma namazı kıldığını görmekle aynı anlama yorulur. Gerçekleştirilen ibadetlerin Allah rızası gözetilerek yapıldığına ve Allah katında karşılık bulduğuna delalet edilir.

Rüyada Abdestsiz Cuma Namazı Kıldığını Görmek

Rüyada abdestsiz Cuma namazı kıldığını görmek, rüya sahibini çok üzüp hasta olmasına sebep olacak ve sonu çok büyük sıkıntılara sokan bir olayla ya da bir durumla karşı karşıya kalacağına yorulur.

Rüyada Cuma Günü Cenaze Namazı Kıldığını Görmek

Rüyada Cuma günü cenaze namazı kıldığını görmek, rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve değer verdiği birisinden alacağı ve büyük bir yıkıma uğrayacağı ölüm haberine işaret edilir.

Rüyada Cumada Okunan Duayı Ezberlediğini Görmek

Rüyada cumada okunan duayı ezberlediğini gören kişinin, Allah’ın tüm iyiliklerinden ve nimetlerinden yararlanacağına yorumlanır.

Rüyada Cuma Namazını Herhangi Bir Yerde Kıldığını Görmek

Rüyada Cuma namazını herhangi bir yerde kıldığını görmek, dini kurallara önem verilmediğine ve gidilen her yerde ve tanışılan herkese bu yönde bilgi verildiğine ve yönlendirme yapılıp büyük bir günah işlendiğine işaret edilir.

Rüyada Sabah Namazını Cemaatle Kıldığını Görmek

Rüyada sabah namazını cemaatle kıldığını görmek, rüyayı gören kişinin, uzun bir yolculuğa çıkacağına, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine ve işlediği güzel ameller sayesinde cenneti kazandığına delalettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cuma Namazı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. murat (12 Mayıs 2015 saat: 07:44)

    Namaz kılmak icin camiye gittim yalniz herkes cuma namazına durmustu bende namaza durmak icin yer aradim o kadar doluydu ki kaldırımda oturarak kilan dahi varrdi orada bile yer yoktu cuma namazini kilamadim yer bulana kadar hoca selamladi eve geldim peşinden babam da ve aynı koylu babam yasimdaki abi de üstüme degistirirken geldiginden oncelikle babam diger odada agirladi daha sonra daha giyinmeden benim oldugum odaya geldi bende hasta gibi gorunerek beni oyle gormesin diye yataga girdim sohbet ettik gitti bende giyindim ruyayi sabah namazindan sonra gördüm


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,