RuyaTabirleri.com

Rüyada Cuma Namazı Kılmak

Rüyada cuma namazı kılmak, hak yolundan ayrılmayan, az olsa da helal para kazanan, başkalarının namusuna yan gözle bakmayan, başkalarının rızkına göz dikmeyen, herkes için iyi şeyler düşünüp, iyi dileklerde bulunan, temiz kalpli, iyi niyetli, namuslu ve dindar kimseye tabir edilir. Rüya sahibinin bugüne kadar Allah katında yaptığı her hayrın amacına ulaştığı ve onu Allah katında makbul kullardan eylediği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi, kazandığı kısıtlı paranın dahi sadakasını veren, sağlığı, ekmeği, evlatları ve kafasını koyduğu çatısı için rabbine şükrü eda eden kişi olarak tasvir edilir. Rüya sahibi hayatta en çok kul hakkı yemekten korkar.

Rüyada Camide Cuma Namazı Kılmak

Rüyasında cuma namazını camide kıldığını gören kişinin, sadece bu dünyayı düşünerek değil, her iki dünyayı düşünerek yaşadığına ve attığı her adımda iki cihanda da günahkâr olmamaya özen gösterdiğine delalet eder. Rüya sahibi namazını, niyazını da hiçbir zaman ihmal etmez.

Rüyada Cuma Namazı Kaçırmak

Rüyada cuma namazı kaçırmak, rüya sahibi için çok üzücü bir olayın yaşanmasına ve bu olaydan çok etkilenip, uzun süre etkisinden kurtulamamasına delalet eder. Rüyada cuma namazını kaçırdığını gören kişi evliyse dul kalabilir.

Rüyada Cami Görmek

Rüyada cami görmek, rüya sahibinin helal süt emmiş kimse olduğuna ve toplumda da böyle bilindiğine ve herkes tarafından çok sevildiğine delalet eder.

Rüyada Abdest Almak

Rüyasında abdest aldığını gören kişi, tüm sıkıntılarından ve huzursuzluğundan kurtulacak, esenliğe kavuşacak, sakin ve mutlu günler geçirecek demektir. Rüyada abdest almak aynı zamanda mutluluğa ve sevince vesile olacak haberlerin duyulması anlamına gelir.

Rüyada Namaz Kılmak

Dindar bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibinin Allah’ın buyruklarına da yasaklarına da uyduğuna ve sadık kaldığına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cuma Namazı Kılmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. vehbi (13 Şubat 2014 saat: 10:58)

    ruyamda salı gunu oruc tutmusum bugun gunlerden cuma ve dını gunlerden bırı cuma oldugu aklıma gelıyo camıye gıdıyorum ınsanlar namaza baslamıs abdestım var ama yınede abdest almak ıstıyorum yer ararken bırı bana nııye beklıyorsun dıye alaylı bır sekılde soruyo bende abdest alma yerıne ne gıdıyorum asıl sen nıye beklıyorsun dıye ben oına kızıyorum(bu kısı semavenlerın gıydıgı gıbı beyaz uzun elbıse gıymıs elınde cay vardı)


  2. hasan uyan (26 Şubat 2014 saat: 11:38)

    selamun aleykum
    rüyamda ben cuma namazı hazırlıkları yapıyorum. ezan okunuyor yanımda 3 yaşlarında bir cocuğum ve yıne aynı yaşlarda akrabamızın cocuğu var. ben hızlı hızlı gidiyorum bir ara baktımkı yanımdaki çocuklar geri kaldı. döndüm onları almaya gittim . biraz geriden geliyorlardı birazdaha hızlı hareket ettim. o ara bir dükkan gibi şeyin içindeyim hala namaza yetişebileceğimi düşünüyorum. o ara cuma namazından insanların dağıldığını göruyorum. üzüldüm. biraz sonrada müezzinin tesbih için sesini minareden duydum.cuma namazını kaçırmiştım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,