RuyaTabirleri.com

Rüyada Cumhurbaşkanını Görmek

Rüyada cumhurbaşkanı görmek, kişinin devlet kapısında bir meslek sahibi olmasına yorulmaktadır. Bu tarz rüyalar genellikle iş ve çalışma hayatı ile ilgilidir. Rüyasında cumhurbaşkanı gören kişi, yakın zamanda terfii alır, yüksek bir makama çıkar. Bu rüya oldukça hayırlıdır. Herkesin imreneceği nadir kimseye nasip olan bir mülke, makama ve mevkiye sahip olmaktır. Atanmayı bekleyen bir kişi bu rüyayı görse yakın zamanda atanarak devlet işine sahip olur. Bazen de bu rüya tüm dileklerin gerçekleşmesine ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Sohbet Etmek

Rüyasında cumhurbaşkanı ile sohbet eden kimse, toplum içinde meşhur, çok güçlü ve yüksek bir makama sahip bir adamın yanında yer alır ve ondan yardım görür. Aynı zamanda bu rüya işinde ilerlemeye, oldukça parlak ve güzel bir geleceğe sahip olmaya, iş yaşamında hiç zorluk çekmeden yükselmeye ve başarılı olmaya yorulmaktadır.

Rüyada Cumhurbaşkanı Olduğunu Görmek

Rüyada cumhurbaşkanı olduğunu gören kişi, eğer bu iş için ehil bir adam ise çok büyük bir mala konar veya saltanata erişir. Bu rüya bazen herkese ilmiyle yardım eden ve çoğu kimsenin sıkıntılarının geçmesine neden olan, toplumun daima hayır gördüğü kudretli bir adama işarettir. Cumhurbaşkanı olduğunu gören kimse eğer iş arıyorsa çok hayırlı ve kazançlı bir işi olur. Dilekleri ve muratları varsa yakın zamanda hepsine birden kavuşur. Makamı artar ve insanlar arasındaki derecesi yükselir.

Rüyada Cumhurbaşkanının Bir Şehre Geldiğini Görmek

Rüyasında cumhurbaşkanı bulunduğu şehre gelse, o yıl o şehir halkı için sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin olacağına işarettir. Bu rüya nimetlerin pahalılığına, kuraklığa veya toplum içinde nifak çıkaran kişilerin türemesiyle beraber huzurun ve asayişin bozulmasına yorulmaktadır. Bazı elimler içinde böyle bir rüya, o topluma inecek nimetlerin ve bereketin habercisidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cumhurbaşkanını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. aysegul (27 Ekim 2014 saat: 09:00)

  Merhabalar.Rüyada çok kalabalık etkinliklerin olduğu bir yerdeydim tanıdıklarım arkadaşlarım da bulunuyordu.Sonra cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan geldi.herkes ona hayranla bakarken o benim yanımda yer alıyordu hatta herkes onun fotoğrafını çekerken o benimle fotoğraf çekinmek istiyordu bende pek önemsemiyordum sonuçta oda bizim gibi bir insan diyordum.Sonuç olarak gördüğüm rüya güzeldi ama neye yorumlanır bilemiyorum şimdiden teşekkürler.


 2. Ayşen (04 Eylül 2015 saat: 02:18)

  Rüyamda cumhurbaşkanımızın evimize geldiğini ve bana sokularak sarılmak istediğini ve rahatsız olup uzaklaştırdığımı gördüm. Birkaç kez tekrarlandı bu durum ben kızgındım başkanımızda ısrarcı idi.öncesinde de pencereden dışarı bakıyorduk. Bir deniz ve karşı kıyı gözüküyordu. Deniz sakindi. Ve karşı kıyıda bir ev yıkılıyordu ama can kaybı olmadı


 3. uğur (03 Kasım 2015 saat: 19:34)

  Rüyamda babamın amcasının oğlu imam amcamla ben birde sayın cumhur başkanım nostaljik bir yerde oturmuşuz çay içiyoruz cumhur başkanımız bazen dalıyor bazen gülüyordu ne mana ya geliyor ama yerin cumhur başkanımızın kafa dinlemek için yaptırdığı bir yer buyuk bir oda nostalji tasarımı dikkatimi çekti rüyamda minderler ve divanlar vardı uçumuzde yan yana oturuyoruz.Kocatepede yapılan caminin misafir hanesi olduğunu amcan belirtti oda ise cumhur başkanımıza ait


 4. merzuka (10 Aralık 2015 saat: 11:07)

  Ruyamda cumhurbaşkanimiz abim ablam ben cumhurbaşkanın damadı bizler kurbanı tutuyoruz cumhurbaşkanı kurbanı kesiyor abim isimlerimizlen hitab ediyor cumhurbaşkanı da isimlermizi tekrarliyor kurbanı kemeden önce kurban yerde bizim elerimide kurbanın üstünde kesildiğini görmeden uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,