RuyaTabirleri.com

Rüyada Cüzdan Bulmak

Rüyada cüzdan bulmak, iki şekilde yorumlanır. Eğer cüzdanın içi para ile dolu ise rahat bir şekilde yaşayacağınıza, maddi sıkıntı ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize, bereket ve bolluk içerisinde geçireceğiniz bir döneme işarettir. Rüyada boş cüzdan bulmak ise, fakirlik, maddi anlamda meşakkat içinde olma ve iş hayatındaki başarısızlıklardır. Boş cüzdan bulan kişinin işleri bozulur ve bazı kederlere maruz kalır. Bazen de bu rüya hayırsız kısmetlere veya kendisine faydası olmayan kazançlara işarettir.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Rüyada cüzdan kaybetmek sırların ifşa edilmesine yorulur. Bu nedenle bu rüyayı gören kimse kendisine emanet edilen bir sırrı başkalarını söyler ve o sözün yayılmasını sağlar. Bazen de bu rüya gören kişinin para sıkıntısı çekmesine ve iş hayatında bazı aksaklıklar yaşayarak mallarından bir kısmını kaybetmesine yorulmaktadır.

Rüyada Cüzdandan Para Döküldüğünü Görmek

Rüyada cüzdandan dökülen para bazen mal mülke, bereket ve bolluğa bazen de kişinin elinden çıkacak mala işaret eder. Bazı âlimlere göre ise bu rüya düşmana galip gelmeye, size husumet duyan bir adamın bu düşüncelerini değiştirecek hareketlerde bulunmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Cüzdan Çaldığını Görmek

Rüyasında bir başkasının cüzdanını çalan kişi başka bir kimsenin hakkını yer veya ona haksızlık yapar. Cüzdan çalmak bir topluluk hakkında kötü niyet beslemeye, suizanda bulunmaya, onların kötülüğünü istemeye ya da rüya sahibinin dedikodusunu yapan ve ona zarar vermek isteyen hilekâr adamlara yorulur.

Rüyada Yırtık Cüzdan Görmek

Rüyasında yırtık cüzdan gören kişinin tüm sırları ortalığa dökülür ve o insan hakkında herkes dedikodu yapıp konuşur. Yırtık cüzdan, toplum içinde rezil olacak bir duruma düşmeye, yanlış hareketler sonucunda zarar görmeye, bazen de maddi sıkıntılara, elinizden çıkacak paraya ve mala da yorulabilmektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Cüzdan Bulmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. serkan (04 Ağustos 2014 saat: 11:40)

  rüyamda çok param varmış, bir bakkala girip kaliteli bir sigara alıyorum. o sigaradan içerken bir piyango bayisine giriyorum. ordan bir tomar piyango bileti almışım( kalın bir deste halinde) piyango bileti almışım. ama bunları çalmışım gibi bir his var içimde hatta acaba çaldım mı diyerek cüzdanımı kontol ediyorum. cüzdanımı çıkartıp içine bakıyorum. cüzdanımın içinde tahmin ettiğimden daha çok bir para var. sanki piyango bayine girmişim biletleri bedava almakla kalmamış üstüne para almışım. cüzdanımda 200 tllik banknotlar var. ordan yürürken bir adam bir otobüs kiralamış bir yakını sanırım annesi vefat etmiş, kilolu sakallı bir adam bu, mahalleden geçerken adama başsağlığı diliyorlar. biz de aynı otobüse biniyoruz. iki tane uzun boylu kapalı hanımla beraber bir durakta iniyoruz. sonra ben akrabalarımın çalıştırdığı bir börekçeye giriyorum. kuzenlerimin eşleri böreklere taze çökelek koyuyorlar kaşıklarla. taze peynir kokusu burnuma geliyor. sonra içine çökelek yerleştirdikleri börekleri bana veriyorlar. ben börekleri yemeye başlayınca bunlar alt kata iniyorlar. yanıma köyden uzak bir akraba gelip benimle tokalaşıp öpüşüyor. sonra ben merdivenleri iniyorum bir avlu burası tahta bir kapı var kapıyı açıp sigara içiyorum. sonra dayımlarla beraberiz kapının dışında orda futboldan bahsediyorz dayımlarla. bir futbol stadyumun yanında bir yokuş çıkıyorum. stadın yanındaki eski bir ev tadilattan sonra zengin birisine kiraya verilmiş, “hem stadın yanında ya ondan para ediyor” diye düşünerek, dayımları ardımda bırakarak yokuşu çıkmaya başlıyorum.


 2. Fatma (11 Aralık 2014 saat: 20:37)

  Rüyamda çok sevdiğim bır abimin cüzdanını eşimin eski kız arkadaşı çalıyor ve bir taksiye binip kaçıyor fakat kaçarken ben görüyorum ve cüzdanıda görüyorum içindeki kagitlari banka kartlarını ve sahibine ben onu kaçarken gördüm diyorum bukadar teşekkür ederim.


 3. ebru (22 Mart 2015 saat: 10:45)

  rüyamda sahil çevresinde yim yanımda tanıdıklarım var biri kumlarin içinse yüzük görüyor altın yüzük bu sonra bir adım sonra ben altın erkek yüzüğü görüyorum yanında birde yüzük kutusu var.cebime koyuyorum kimse görmüyor gördüğümu ve aldığımı. eve gidiyoruz evde sevdiğim bir arkadaşım ailesiyle yaşıyor oda ya giriyorum pencere den içeri bi cüzdan geliyor uçarak bizi bulmuş perdeyi kaldırın vizirvizir uçakları görüyorum. cüzdanı açınca para ve çek kimlik var bunu arkadasin eşine götürüyor um adamı bulabilirmisin yazık aramasın diyorum oda bankayı arıyor adamın ismini söylüyor ama adını hatırlamıyorum sadece iyi tarım hamiline yazıyor. ellerimi yıkmaya gidiyorum lavaboya bozuk para düşürmusler onları toplayıp yıkayıp cebime koyuyorum ve uyandim


 4. Serkan eses (02 Mart 2016 saat: 08:22)

  Cüzdanımı 3 çocuk çalıyor fark edip birini yakalıyorum cüzdanımı getirmelerini söylüyorum ve yakaladığım çocuk içi para dolu cüzdan getiriyor cüzdana çok para olduğu için şaşırıyorum paraları ve cüzdanı alıyorum çocuğuna 200 tl veriyorum rüya bitiyor.teşekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,