RuyaTabirleri.com

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Rüyada cüzdan kaybetmek, çok sevilen, saygı gösterilen ve çok güzel günler geçirilmiş olan bir arkadaş ya da bir ahbap ile tartışılacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin, çok büyük bir sırrının ortaya çıkmasına, bu sebeple insanlar arasında çok utanmasına ve ruhsal durumunun çok kötü bir hale gelmesine işaret eder. Ayrıca, çok sevilen bir kişinin zamansız bir şekilde vefat etmesi anlamına gelir.

Rüyada Cüzdan Bulmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük kazanç elde edeceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına ve tüm sıkıntılarının bu sayede son bulacağına delalet eder. Aynı zamanda, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşanacağına, çok güzel günler geçirileceğine ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine rivayet eder.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek ve Sonra Bulmak

Sıkıntılı bir dönemde yapılan bir hatadan ya da verilen kötü bir karardan ötürü çok sevilen bir kişi ile gereksiz yere tartışılacağına ancak daha sonra kısa süreli bir küslüğün ardından tekrar barışılacağına ve eski günlerdeki gibi çok iyi iki arkadaş olunacağına yorumlanır.

Rüyada Cüzdan Kaybettiğini Görmek

Rüya sahibinin, bir sorundan ötürü çok sevdiği birisi ile boş yere tartışacağına ve aralarının bozulacağına işaret eder.

Rüyada Nüfus Cüzdanını Kaybettiğini Görmek

Çok güzel bir şekilde giden işlerin bir anda hiçbir sebep yokken bozulacağına, tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine ve çok üzücü ve neredeyse yıkım denebilecek olaylar ile karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada Çanta Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin yaşadığı maddi ve manevi tüm sıkıntılarının son bulacağına, sorunlarının tamamen biteceğine ve dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına delalet eder. Aynı zamanda, uzun zamandan beri var olan bir hastalığın Allah’ın izni ile son bulmasına tabir eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Cüzdan Kaybetmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. semahat (08 Nisan 2014 saat: 12:05)

    rüyamda çok güzel bi yazlık evimiz oluyo denizi çok güzel bişey almak için dışarı çıkıyorum cüzdanımı ve araba anahtarımı kaybediyorum sonra bi adamla karşılaşıyorum engerek yılanları var heryerde beni evime götür diyorum oda traktörüyle yılanları ezerek beni sahil evine götürüyor eve gidince cüzdanımı ve anahtarımı buluyorum annem babam kayıp oluyo arabayı bulmaya çalışıyorum rüyada burda bitiyor ilginize teşekkür ederim

  2. sevda (19 Nisan 2014 saat: 11:43)

    Esim beni arabaya bindiriyor ben yol parasini vermek isterken bi anda cuzdanimin yanimda olmadigini goruyorum telefonum ve cuzdanim yok diye kendimi cok sıkıntıli hissediyorum ve tam sofere yaklasip durumu izah edeyim derken bi anda abimi arabada goruyorum ve cok seviniyorum yol parami abim veriyor beni eve birakiyor..ve minubuste tarti da vardi kendimi tartmak icin uzerine cikiyorum ilkinde 40 kilo gozukuyor yanlis oldugunu anliyorum ve tekrar tartiliyorum dog ru cikiyor..bu arada minubusteki herkesin gozu bende hatta kilon cok guzel ideal diyolar

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,