RuyaTabirleri.com

Rüyada Dabbe Görmek

Rüyada dabbe görmek, hayırlarla karşılaşmaya işaret eder ve çok makbul olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kurtuluşu bulacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine işaret eder.

Rüyada Dabbetülarz Görmek

Rüyada dabbetülarz görmekle, dabbe görmek esasen farklı değildir ve her iki rüya da aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin dünya üzerinde yaşayacağı büyük saadete yorulur. Rüya sahibi maddi güçten, manevi huzurdan da ömrü boyunca mahrum kalmayacak, şükür ve secde etmeyi ihmal etmeyecek ve kendini dinine adayacak demektir.

Rüyada Dabbe Yazısı Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisinde hem şaşkınlık, hem de mutluluk uyandıracak bazı olumlu ve güzel olaylarla karşılaşacağına, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, bu sayede hayatının çok daha iyi duruma geleceğine, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına işaret eder.

Rüyada Hayalet Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçekten de doğaüstü güçlere karşı ilgisi olduğuna ve ilgi duyduğu kadar onlardan korktuğuna bu durumun da bilinçaltını etkilediğine delalet eder. Rüya sahibinin hem çok merak edip hem de cesaretinin kırıldığı bir konu olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Peri Görmek

Rüyayı gören kişinin mutlu olacağı ve çok sevineceği bir haber alacağına ya da yüzünün gülmesine ve sönmüş umutlarının canlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibi ettiği duaların karşılığında hayallerine, amaçlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacak demektir.

Rüyada Cin Görmek

İyi değildir ve rüyayı gören kişiyi sömürmek için onu kandırmaya çalışan uğursuz bir kişinin varlığına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dabbe Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ismail (13 Nisan 2014 saat: 21:06)

    bulunduğum şehirde kulakları sağır edecek kadar kuvvetli ,boruya üfleniyormuş gibi metalik bir ses her tarafı kaplar.herkez korkuya kapılır.bulunduğum şehirdeki dağın yamacına giderim ve burada ses iyice şiddetlenir.dahada yaklaşırım ve sesin kaynağını bulurum.ses bir kuyudan çıkmaktadır.ordaki bir ihtiyara bu neyin sesi derim.oda bana dabbetülarzın sesi der.kuyunun içine bakarım ama bişey göremem ama ses hala gelmektedir ve bütün gökyüzünü kaplamaktadır.bundan sonrasını fazla hatırlamıyorum ama rüyanın sonunda büyük bir karmaşa vardır herkes kaçışmaktadır.sanki bir istila yaşanmaktadır kim olduklarını anlayamadığım kişiler tarafından.


  2. Deniz (10 Aralık 2014 saat: 10:17)

    Rüyamı sabah ezanından sonra sabah dokuz ile dokuz buçuk arasında gördüm rüyamda dabbe vardı izlediğim filmlerden dolayı ben dabbe benzettim tam emin değilim dabbeyi okulda la ilahe illallah hak Muhammeden Resurıllah diyerek yaktım ve neredeyse yüz defa söylemişimdir başta normal söyledim daha sonra ellerimi yukarıya kaldırarak söylemeye başladım yandı yanarkende içinden insan çıktı yanmaya başkadığı an bir sınıfa girdi o sınıfta diyer yananlar ve yandıktan sonra insana dönüşenler vardı ve uyandım uyandıktan sonrada söylemeye devam ettim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,