RuyaTabirleri.com

Rüyada Dağ Görmek

Rüyada dağ görmek çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada dağ gören kişi ülke yönetiminde söz hakkı bulunan üstün yetkilerle donatılır, işinde bulunabilecek en üst mevkie erişir, toplum içinde otorite, söz ve saygınlık sahibi olur. Rüyada bir dağın zirvesinde Allah’a el açıp ona şükreden kişi hayatı boyunca adaletli ve vicdanlı bir kişi olacak demektir.

Eğer bir kimse rüyasında bir dağın yamacında dini vecibesini yerine getiriyorsa devletin üst kademelerinde resmi bir görevde, geniş yetkilerle bir memurluk işine atanır. Bir kişi eğer rüyasında dağdan indiğini görürse maddi zarara ve kayıplara uğrar. Bir kişi dağda rampa bir yoldan çıktığını görürse bu onun yaşayacağı vicdan azabına delalet eder.

Rüyada Dağa Tırmanmak

Rüyasında dağa tırmandığını gören kişi, dişiyle tırnağıyla kazıyarak, kazancına haram bulaştırmadan iyi bir yerlere gelecek ve işinde başarılı olacak demektir.

Rüyada Dağ Yolu Görmek

Rüyada dağ yolu gören kişi, mecburi olarak vatanından ayrılacak demektir. Dağ yolu aynı zamanda keder, üzüntü ve zorluk anlamına gelir.

Rüyada Dağ Taş Görmek

Rüyada dağda taş görmek iyi değildir. İnsanların bir türlü üzerinde görüş birliğine varamadığı için bir birini yedip durduğu bir konuya delalet eder.

Rüyada Dağda Yürümek

Rüyada dağda yürüdüğünü gören kişi dünya malından ve nimetlerinden payına düşeni alacak demektir.

Rüyada Dağda Kar Görmek

Rüyada dağda kar olduğunu ya da dağa yağmur yağdığını görmek çok iyidir, güzel ve mutluluk verici, hayırlı şeylerin olacağına delalet eder.

Rüyada Dağdan Yuvarlanmak

Rüyada dağdan yuvarlanmak ya da düştüğünü görmek kişinin yaptığı hatalar nedeni ile işini, kazancını ve koltuğunu kaybetmesi anlamına gelir.

Rüyada Dağın Yandığını Görmek

Rüyada dağın yandığını görmek herkesin tanıdığı birinin öleceğine ya da ülke başkanın hezimete uğramasına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dağ Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. özlem (17 Ocak 2014 saat: 10:58)

    rüyamda çok aydınlık hol gibi bir yerdeydim bi iki tane köpek vardı biri çok güzel heybetli ne açık ne koyu kahve renkli ve tüyleri parlayan bi köpekti idi diğride siyah kahverenkli olan yanıma usulca geldi kolumdan çok hafif ısırdı senin tüm sıkıntılarından kurtulman için iz bırakmam lazım dedi 4 tane tırnak izi şeklinde uzun çizikler yaptı bana bu senin sıkıntılarını çözücek dedi.köpekle birlikte konuşarak koridorda yürüdük banyoya girmek için ışı yakıcam ışığın olduğu yerde şefaf salya gibi bişey düğmeye yapışmış ne kadar pis diyorum elimle orayı temizliyorum banyoya gidip elimi suyla yıkıyorum banyada kocam bi ayna kendimi görüyorum banyonun için çok temiz her yer beyaz.banyodan çıkıyorum tekrar köpekle birlikte dışarı çıkıyorum karşımda deniz ve deniz önünde öbek öbek yeşillikler var yeşilliklerin üzerinde insanlar oturuyor çok kalabalık şileyide burayamı taşıdılar diyorum ne kadar kalabalık ve güzel diyorum denizi görüyorum içi çok berrak.biraz yürüyorum beyazlar giymiş bi kadın ağlıyodu onunla konuşmaya çalışıyorum ama o benden uzaklaşıyordu.sonra uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,