RuyaTabirleri.com

Rüyada Dağınıklık Görmek

Rüyada dağınıklık görmek, rüyayı gören kişinin, girmek için fırsat kolladığı bir iş için işe girip girmeme konusunda ikileme düştüğüne ve bu ikilem yüzünden hem parasal olarak hem de ruhen çok büyük sıkıntılara düşüp çok derin bir şekilde üzüldüğüne işaret edilir. ,

Rüyada dağınıklık görmek, rüya sahibinin, gönül ilişkilerinde, kafa karışıklığı ve çektiği sıkıntılardan ötürü bir kararsızlık yaşadığına ve en kısa zamanda bir çözüme ulaşması ve bir karar vermesi gerektiğine de delalet edilir.

Rüyada Dağınıklık Toplamak

Rüyada dağınıklık toplamak, iş hayatında ve aile hayatında yapılan, çok kötü sonuçlara ve çok büyük kırgınlıklara sebep olan hataların düzeltilmesine ve ortaya çıkan sorunların ve küslüklerin son bulmasına yorulur.

Rüyada Dağınık Ev Görmek

Rüyada dağınık ev görmek, rüya sahibinin, ailesi içinde yaşanacak ve uzun sürecek kırgınlıklara sebep olacak tartışmalara delalet edilir.

Rüyada Dağınık Oda Görmek

Rüyada dağınık oda gören kişinin, hanesi içinde çok büyük ve aile bireylerinin hayatını değiştirecek bir sırrın gizli olduğuna tabir edilir.

Rüyada Dağınık Saç Görmek

Rüyada dağınık saç görmek, rüya sahibinin, birden çok işe koşturup durmasından ötürü sürekli kafa karışıklığı ve unutkanlık yaşayacağına ve bu durumun yavaş yavaş yaklaşmakta olan bir hastalığın habercisi olacağına yorumlanır.

Rüyada Dağınık Evde Olduğunu Görmek

Rüyada dağınık evde olduğunu görmek, yaşanan gönül kırgınlıkları, çekilen stres ve yaşanan sıkıntılardan ötürü duygusal olarak yıpranıldığına ve ruhsal sorunların ortaya çıkabileceğine delalet edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, kendisindeki yetenekleri kullanamadığı için çok büyük sıkıntılara girdiğine işaret edilir.

Rüyada Dağınık Yatak Görmek

Rüyada dağınık yatak görmek, rüya sahibinin, son zamanlarda eşi ile arasında fikir ayrılıklarından ötürü yaşanan ve sonu tartışmayla biten sorunlara tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dağınıklık Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Aysel (23 Şubat 2014 saat: 00:35)

    Rüyamda erkek kardeşimin evinin çok dağınık ve pis olduğunu gördüm kardeşimin küçük oğlunun altını değiştirdim, kucağıma aldım üstüme kakası sürüldü. Eve dönmek istiyorum ama otobüs birtürlü gelmiyor. Karanlık ve şehrin dışında bir yolda otobüs bekledik. Kardeşimin evini temizlemeye çalışıyorum ama okadar dağınıkki bir türklü temizlenmiyor. Kırgın olduğum gelinimizide çok güler yüzlü görüyorum


  2. Ayşe Korutürk (16 Nisan 2014 saat: 09:06)

    Dün akşam rüyamda annemin evini çok dağınık ve koltukları falan kirli gördüm. Benim işyerinden isnanlar gelecekti ve ben telaş içinde toparlamaya çalışıyordum. Ama bu mümkün görünmüyordu çünkü hema dağınıktı hem temiz değildi. Ve gelenlere yetecek koltuk sandalye yoktu. Ben onlar gelince mahcup olacağımı düşünüyordum. Onlar gelmeden uyandım ve “oh rüyaymış” dedim. Bana rüyamın anlamını yazar ve gönderirseniz çok memnun olacağım. İlginize şimdiden teşekürler….


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,