RuyaTabirleri.com

Rüyada Dal Görmek

Rüyada dal görmek aslında dalın bağlı olduğu ağaçla birlikte yorumlanmalıdır. Dallarda yapraklar açmışsa bu işlerinizin yolunda gideceğine, amaçlarınızın gerçekleşeceğine işarettir. Eğer gönlünüzde bir arzunuz varsa bunun olması yakındır.

Rüyada dal görmek iyi şans, gelişme ve yeni bir hayatı simgeler. Alternatif olarak, dallar siz ve aileniz ya da akrabalarınız arasındaki ilişkileri ve iletişimi temsil eder.

Kırık dal

Rüyada  kırık dallar görmek kişisel veya işle ilgili bir sorun oluşacağını gösterir.

Yeşil dal

Gördüğünüz dalın rengi yeşilse, amacınıza ulaşmak için emek vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Kuru dal

Yapraksız ve kuru bir dal amacınızın gerçekleşmesinin çok zor olduğuna işaret eder. Bu aslında hayallerinizin daha ulaşılabilir olması gerektiğinin işaretidir ve bir uyarı niteliğindedir.

Çiçeklenmiş dal

Eğer gördüğünüz dalda çiçekler açmışsa veya dal meyveler vermişse; amaçladığınız iş veya manevi arzularınız gerçekleşecektir. Fakat bunların zamanı vardır. Bu konuda sabır göstermeli ve pes etmemelisiniz. Ümit etmeye devam edin. Bir gün arzularınız gerçekleşecek ve siz bunların mutluluğunu doyasıya yaşayacaksınız.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dal Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. yasemin (17 Şubat 2014 saat: 23:36)

    Merhabalar, rüyamda bir arkadaşımın ölmüş kardeşini görüyorum. Ve bu arkadaşım şuan cezaevinde tutuklu.Kardeşi önce kendini tanıtıyor.Ben melik diye sen ne arıyorsun burda diyorum, yeter artık abimi almaya geldim diyor.Sonra gövdesini görmediğim belki bi ağaç ya da kısa boylu ama bir çok dali olan bir fidan görüyorum. Dallarda hiç çiçek ya da yaprak yok ve bir dalı kırılmış. Kırılmış olan o dalın tam ordasından bir fidan yeşeriyor ve yükseliyor.Kırık dal kalıyor ama sanki içinden bir fidan çıkarıyor.Tomurcuk ve kısmi çiçek olarak gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.Tşklr


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,