RuyaTabirleri.com

Rüyada Dalga Geçmek

Rüyada dalga geçmek, herkesi aşağılayan, hor gören, kendisini sürekli dev aynasında gören rüya sahibinin yaşayacağı bir sıkıntıyla aşağıladığı insanlardan da berbat bir hale düşeceğine işaret eder. Büyük konuşmanın kişinin geleceğine olumsuz etkilerde bulunacağına, kendini beğenmiş tavırlar nedeniyle iş yerinde kimse tarafından sevilmeyen kişinin bir süre sonra işinden atılması ya da ihtar almasıyla moralsiz bir hale geleceğine işarettir. Dalga geçtiğini gören kişiler elde ettiklerinden daha fazlasını istedikleri için yanlış ilişkilerin veya yanlış ortamların da içinde bulunurlar. Yanılgılarla yaşanacak bir hayatın olumsuz etkilerinin yakın zamanda başlayacağına, kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine, pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına alamettir.

Rüyada Kendisiyle Dalga Geçildiğini Görmek

Aşağılık kompleksine sahip olan kişilerin sürekli olarak daha iyi bir hayat istemelerinden dolayı içinde bulundukları durumun güzelliğini kaçıracaklarını, gösteriş yapmak istemeleri yüzünden ellerindeki paranın kıymetini bilmeden aşırı harcama yaparak sıkışık bir duruma düşeceklerini bildirir. Aile içinde özellikle aile büyüklerinin kişinin tasvip etmedikleri hareketlerine karşı yoğun bir eleştiri yapacaklarına, bu durumun rüya sahibinin sinirlerini bozarak sert kavgaların yaşanacağına da alamet eder.

Rüyada Dalga Geçilen Birini Görmek

Haksızlıklara karşı her koşulda mücadele veren rüya sahibinin temiz kalpli ve adil davranışlarının pek çok kişi tarafından takdir toplayacağına, özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına işarettir. Kendisini çekemeyen düşmanlarına ders verecek olan rüya sahibinin bulunduğu koşulları en ince ayrıntısına kadar değerlendireceğini ve yakınlarındaki kişiler hakkında duyduğu yalan yanlış sözleri de söyleyenlerin yüzüne vuracağını alamet eder.

Rüyada Dalga Geçmenin Psikolojik Yorumu

Küçümseyen bir bakış açısına, başkalarında kusur aramaya, açığını bulduğu insanların üzerine gitmeye meyilli olan kimselerin böbürlenici davranışlar sergilemelerine, kendilerini herkesten üstün zannetmeleri ve bu şekilde davranarak aşırı antipatik biri haline geldiklerini ifade eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dalga Geçmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. mehmet orhan (22 Ekim 2015 saat: 22:37)

  iyi günler. ben rüyamda daha önce evlenmek istediğim kişiyi rüyamda şöyle gördüm. ben belediyeye su faturası yatırmaya gitmişi ve makbuzu ona vermişim o ise elinde puding benle dalga geçer gibi makbuzuda atmış sanırım masa altında ki çöpe sonra ben ver makbuzu sen napıyorsun diyip sinirleniyorum o buraya kaydetmiştim not almıştım deyip dalga geçiyor bende çıkıyorum bunun ne işi var burda diyorum o imarda çalışıyor emin olmak için bakınıyorum etrafa sonra bi bakıyom mesai bitmiş uyandım.. yorumlarsanız sevinirim.


 2. elif (10 Ocak 2016 saat: 07:39)

  Merhaba rüyamda ben, annem, ananem ve dayım ile bir mağazadaydık annem bi çalışanla (kız) muhabbet etmeye başlamıştı sonra kilodan bahsettiler annem benim kilomu söylemişti bende annemin ağzını elimle kapatarak neden söyledin demiştim annemde umursamaz tavırlar sergilemişti sonra güldü falan ben sinirlenip dışarı dayımın yanına çıktım ama orda yoktu sonra bi kaldırıma oturup beklemeye başlarken annem birden geldi beni aradı bağırmaya başladı kilom hakkında aşağılamaya başladı sonra yanıma gelip yine aynı şeyi yaptı biraz sonra dayım geldi ananemde dışarı çıktı hava kararmıştı dayım annemi aldı önden götürmeye başladı biz de arkalarındaydık ama annem beni aşağılamaya devam ediyordu bende ağlıyordum dayım en sonunda onu bi kuyu gibi biyere götürdü alta birini yerleştirdi kim olduğunu hatırlamıyorum annemide üstüne yerleştirdi sonra uzun ince bir demirle ikisini birbirine çivilermiş gibi demiri ikisinin üstüne çaktı ben hala ağlıyordum uyandığımda direk size yazdım yorumlarsanız sevinirim


 3. hacer Cankurt (20 Haziran 2016 saat: 13:46)

  kardeşim eskiden şişmandı dalga gecerdim kilo verdi zamanla. Bende rüyamda kardeşimin benimle dalga geçtiğini kocan seni beğenmeyecek kapıdan gecemeyeceksin kiloda veremiyorsun öküz gbi oldun dediğini duyuyorum. Gülüyor şişman olfuğum için diyete başlayacağım size göstereceğim diyorum. Sonra uyandım diyete başlayacağım diye. Yorumlarsanız çok mutlu olurum Teşekkürler.


 4. songül çınar (13 Ekim 2016 saat: 10:56)

  merhaba
  Ben rüyamda gerçek hayatta bana dost olamayan bir bayan ve bir erkek arkadaşın bana küçümseyici bir bakışla gülümsediklerini gördüm tam olarak. sanki yaptığım bir şey için dalga geçip gittiler.
  Anlamı ne acaba o insanlar zaten iyi birileri değiller benim hayatımda


 5. Merve (20 Kasım 2016 saat: 20:42)

  Rüyamda çevremdeki herkes kanlar içinde yerde yatıyordu ve ben ağlarken onların ölmemesi için yalvarırken birisi bana gülüyor benimle dalga geçiyordu. Anlamı ne olabilir. Ve ayrıca o tip rüyaları son zamanlarda da sık görüyordum. Uyandığımda ise çok sinirli oluyorum


 6. Aylimer (05 Aralık 2016 saat: 22:47)

  Rüyamda bir arkadaşımın servisine bindiğimi gördüm serviste gülerek giderken birden şöför beni indirmedi gördüm ona sorunu nazikçe anlatmama rağmen indirmedi birkaç dakka sonra çok kötü oldum gördüğüm bir rüya gözümün önüne gelmişti geceydi ve ay baya parlaktı Bulgaristan’da bir ormanda çok az sevdiğim bir erkek ve onun annesi vardı biz yürüyüşe çıkmıştık sonra birden kaybolduğumu fark ettim bir Ağca yaslanıp kısık sesle inleyip gözlerim dolmuştu birden o çocuk geldi ve iyi misin dedi annesi de hemen arkasından gelmişti annesi de hemşire olduğu için beni kontrol etmişti hiçbir problemim yoktu sonra birden gözlerimi servis beni beklerken açtım rüyam hayla devam ediyordu sonra servisten inip çöktüm ve çok alçak sesle yine inlemeye başladım yine gözlerim doldu ama ağlayamadım öncekindeki gibi sonra birden dalga geçilme sesleri duydum benimle Alay ediyorlardı Keman Hocam benimle gülerek baya baya dalga geçiyordu ben de koşarak evime doğru yönelince rüyamdan kalktım lütfen bu rüyayı yorumlayın bundan daha heycanlı ve gizemli rüyalar gördüm bunu yorumlarsanız başka rüyalarımı da yazabilirim iyi akşamlar


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,