RuyaTabirleri.com

Rüyada Dalga Görmek

Rüyada dalga görmek sabırlı olmak ve beklemeyi bilmek anlamına gelir. Çünkü rüyada dalga görmek kişinin hedeflerine, ideallerine ve isteklerine ulaşması için bazı sınavlardan geçmesi, bazı badireleri atlatması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibinin böyle bir rüya görmesi eğer benzetme uygun olursa, atalarımızın da söyledikleri gibi armut piş ağzıma düş kafasıyla hiçbir şeyin gerçekleşmeyeceğinin, hayattaki bazı şeylere ancak çok çalışıp, sebat edilerek ulaşılacağının bir işaretidir.

Rüyada dalga görmek aynı zamanda rüya sahibinin kalbinin coşup coşup durulması şeklinde tabir edilir. Yani rüya sahibi duyguları konusunda kararsız olabilir, bir iş için çok heveslenip pır pır atan kalbi, kısa bir süre sonra bu heyecanı ve işe olan inancını kolayca yitirebilir diye yorumlanır.

Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

Dalgalı deniz, Fırtınalı günlerin geldiğinin habercisidir. Rüya sahibinin zor ama sonunda aydınlık ve güneşli günler geçireceğine, mutluluk için dişlerini sıkarak dayanması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Dalga Geçmek

Tabiri rüyadaki anlamına yakındır. Rüya sahibinin bir kişiye eşek şakası yaparak, onu üzeceğine ve kıracağına işaret eder. Rüya sahibinin, birini olmayacak bir şey için çok heveslendirip sonra da onun hayal kırıklığı yaşamasına neden olacağı anlamına gelir.

Rüyada Dalga Geçilmek

Rüya sahibinin, güvendiği birileri tarafından aptal yerine konmasına delalet eder. Hiç olmayacak bir şey için rüya sahibini ümitlendirilmesi, sonrasında da acı gerçekle yüzleşmesine ve yıkılmasına neden olacak kişilere işarettir.

Rüyada Dalga Altında Kalmak

Hiç iyi değildir, hayatın noktalanacağına işaret eder.

Rüyada Dalga Sesi Duymak

Dalga sesi, çaresizliğin ortasında görünen çareler olarak yorumlanır. Rüya sahibinin ümidini kestiği bir anda karşısına çıkan temiz yol anlamına gelir. Geç de olsa çözüm yoluna kavuşmaya ve istediğini başarmaya ya da elde etmeye delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dalga Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. tuğçe uzun (02 Mayıs 2014 saat: 12:18)

    rüyamda deniz vardı. oldukça maviydi. ben ve iki arkadaşım oradaydık bizden başka farklı kişilerde vardı ama o dalga yüzen çok kişi yoktu arkadaşım Fatma ve Büşra denizin içindeydi bense kıyıdaydım. dalgalardan korkuyordum çünkü dalgalar vurunca beyaz köpükler ortaya çıkıyordu. Yanımda biri vardı bana dalgaların arasına girsem bana bir şey etmeyeceklerini söylüyordu ama beni zorlamıyordu da sonra bir anda bir dalga bize vurdu baştan aşağıya o an altında kaldığımızı sandım ama geçti olduğumuz yerde duruyorduk. Sonra denizin dalgaları yavaşladı ve normal haline geldi Fatma denizden çıktı. bu arada Fdenizdeyken bende kıyıya duruyorken elimde bir can simidi onunla onların yanına gitme isteği duyuyordum ama korkudan gidemiyordum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,