RuyaTabirleri.com

Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

Rüyada dalgalı deniz görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatta hayal edilen ve çok istenen başarılara uzun ve zorlu yollar aşıldıktan, rakiplere ve düşmanlara karşı çok büyük mücadeleler verildikten ve çok büyük yorgunluklar ve hastalıklar çekildikten sonra kavuşulacağına alamet edilir. Rüyayı gören kişi bekâr birisi ise, gönül ilişkileri ile ilgili sorunlar ile karşılaşacağına yorumlanır. Rüyada deniz görmek ile ilgili tüm bilgiler için buraya bakabilirsiniz.

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek

Rüyada dalgalı denizde yüzmek, iş hayatında çok iyi işlere imza atmaya ve çok büyük paralar kazanarak mal ve mülk sahibi olmaya delalet edilir.

Rüyada Dalga Görmek

Rüyada dalga gören kişinin, işi ya da eğitimi ile çok büyük bir değişime gideceğine ve çok istediği bir alanda eğitim alacağına ya da çalışacağına delalet edilir. Ayrıca, rüya sahibinin, dünyada çok büyük ve çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına ve çok yıpranacağına tabir edilir.

Rüyada Dalgadan Kaçmak

Rüyada dalgadan kaçmak, rüyayı gören kişinin, hayatında gerçekleştireceği atılımları ve yenilikleri yaparken bir ara sıkıntıya düşeceğine ve daha sonra düze çıkacağına ve başarıya ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Gemi Görmek

Rüyada gemi görmek, rüya sahibinin, sıkıntıdan, üzüntüden ve hastalıktan kurtulacağına, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine ve atılan hatalı adımların düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada Dalgalı Deniz İzlemek

Rüyada dalgalı deniz izlemek, hayal edilen ve çok istenen amaçlara ve hedeflere en ulaşmak için kısa süreli bir zorluk yaşanacağına, daha sonra hayalin gerçekleştirileceğine ve çok büyük bir ferahlama yaşanacağına tabir eder.

Rüyada Dalgaya Kapılmak

Rüyada dalgaya kapılmak, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında Allah yolundan çıktığına ve yeri geldiğinde yalan söyleyip hile yaptığına işaret edilir. Aynı zamanda, sosyal hayatta insanlara çok kötü davranmaya, yardım isteyen insanlara zarar vermeye ve kötü yola girmeye tabir edilir.

Rüyada Dalgalı Denizde Sörf Yapmak

Rüya sahibinin ne denli dirayetli biri olduğunu gösteren rüya, bugüne kadar çekilen onca sıkıntının kişide herhangi bir negatifliğe neden olmadığını, tam tersine yaşanan sorunların sadece daha da hırsla yapılan işe sarılmaya neden olduğuna alamet eder. Her işi hakkıyla yapmak isteyen rüya sahibinin önüne çıkan engeller karşısında moralini hep yüksek tuttuğuna, zaman zaman kadere karşı geldiğine ama sonuç ne olursa olsun asla moralini bozmadığına yorumlanır.

Rüyada Dalgalı Denizde Boğulmak

Evdeki hesabın çoğu zaman çarşıya uymadığını, kurulan hayallerin kişiyi ileri götürmek yerine, mevcut durumunu daha da kötüleştirdiğine, ayakları yere basan planlar kurulmadıkça daha fazla problemle uğraşmak zorunda kalınacağını tabir eder. Dalgalı denizde boğulup ölen kişi işini kapatır, iflas eder, dibe batar ama sonrasında yeniden başlamak için uygun fırsatlar bulur. Bir bitişin, daha iyi başlangıçlara neden olacağını tabir eder.

Rüyada Dalgalı Denizde Teknesi Batmak

Ekmeğini taştan kazanan rüya sahibinin, yaşadığı zorluklar, verdiği mücadelelerle her zaman ayakta kalmayı başardığına yorumlanır ve yılgınlığa kapılmadan, tembellik yapmadan çalışıldığına, kazancın da, nasibin de bollaşacağına alamettir.

Rüyada Dalgalı Denizde Gemiyle Yolculuk Yapmak

Doğru zamanda, doğru kimselerle tanışmanın sonucunda rüya sahibinin hayallerine ulaşacağına, önündeki yolun çok zor olacağını, fakat sağlam durarak her zorlukla kolayca mücadele edilebileceğini ifade eder. Şans kapılarının açıldığını bildiren rüya, aynı zamanda kişinin gönlü açık biri olduğunu da işaret eder.

Rüyada Dalgalı Denizde Kayık Kullanmak

Kendinden büyük insanlarla iş yapmak ve iş dünyasında dev rakiplere kafa tutmak anlamına gelen rüya, kişinin kalbindeki güce, kendine olan imanına güvenerek hareket edeceğine, bu şekilde devam etmesi halinde asla başarısızlığa kapılmayacağına yorumlanır.

Rüyada Dalgalı Denizde Kaybolmak

Duygu ve düşünceleri karmakarışık olan rüya sahibinin ne yapacağını bilmeden hareket ettiğini, bir türlü kendisine uygun bir yön çizemediğini, hayatını düzene sokamadığı için aile yaşantısında da istediği hale getiremediğini bildirir. Kişinin nereye giderse gitsin manevi anlamda kendini iyi hissetmediğine, sürekli eksikliğini duyduğu şeylerin varlığına yorumlandığı gibi, inancına dört elle sarılmasının ve Allah’a sığınmasının en iyi çözüm olacağını ifade eder.

Rüyada Dalgalı Denize Düşmek

Sakin ve huzurlu yaşayan, hayatında büyük problemler olmayan rüya sahibinin bir anda tüm düzeninin alt üst olmasıyla yaşayacağı sarsıntının ruh dünyasını da zora sokacağını ifade eder. Sonu iyi olacak diye düşünülen bir işe tüm birikimini yatıran kişinin ortak iş yaptığı insanlar tarafından dolandırılacağını, varlık içindeyken yokluğa düşeceğini ve fakir bir hayata yaşayacağını tabir eder.

Rüyada Dalgalı Denize Dalmak

Sorunlardan kaçmak yerine üstüne giderek çözmek isteyen rüya sahibinin büyük bir karmaşa içinde kalacağına, iyi niyetini suistimal edenlerle mücadele edeceği gibi, düşmanlarına da korkmadığını göstereceğini işaret eder. Kendine güvenen ve cesur davranan rüya sahibinin emeline ulaşacağını, asla inancını yitirmeden yaşayacağını tabir eder.

Rüyada Dalgalı Denizde Balık Tutmak

Ekmeğini taştan çıkaran rüya sahibinin kısmetli bir hayat süreceğine, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına yorumlanır. Hayat boyu derin mücadeleler verileceğine yorumlanan rüya, asla ümitsizliğe kapılmadan her işe devam edileceğine, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına yorumlanır.

Rüyada Dalgalı Denize Bakıp Resim Çizmek

İçine düştüğü durumdan, karmaşadan kurtulmak için çözüm bulmaya çalışan rüya sahibinin, geçmişiyle yüzleşeceğine, nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına tabir edilir. Doğru analizler yaparak işte başarıya ulaşmanın habercisi olan rüya, yanlışlardan uzak durmak suretiyle yaşandığı takdirde sorunları geride bırakacak olan rüya sahibinin mutluluğu bulacağına delalettir.

Rüyada Dalgalı Denize Ayaklarını Sokmak

Temkinli yaklaşılacak bir işe alamet eden rüya, bu dönemde gelecek iş tekliflerinde kişinin dikkatli olması gerektiğine, karşısına kötü niyetli insanların çıkabileceğine ve elindeki mallarda eksilme yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Hafif Dalgalı Deniz Görmek

İşleri bozuk olan rüya sahibinin nihayet güzel haberler alacağına, kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına alamet eder.

Rüyada Dalgalı Deniz ve Fırtına Görmek

İç huzurun sona ereceği, ruhsal bunalımlara girileceği kaotik bir durumu işaret eder ve kişinin hazırlıksız yakalanacağı olumsuzluklar nedeniyle hem işinde, hem de aile ortamında çok sayıda huzursuzluk yaşayacağına, problemlerle baş etmekte zorlanacağına alamet eder.

Rüyada Dalgalı Denizde Ölenler Görmek

Yaşama karşı her zaman dirayetli olmak, mala mülke değil, gönül zenginliğine heves etmek suretiyle mutlu olunacağına, kişinin elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına yorumlanır.

Rüyada Dalgalı Denizde İnsan Kurtarmak

Şerefiyle yaşayan rüya sahibinin kendisine yapılan kötü niyetli teklifleri geri çevireceğine, daha fazla para kazanma imkanı olsa dahi kanaatkar davranacağını bildirir. Asla kendine ait olmayan paraya, mala göz dikmeden yaşayacak olmanın, ekmeğini kazanırken alın teri dökmenin ifadesidir.

Rüyada Dalgalı Deniz Ve Yağmur Görmek

Berekete, hayal edilene ulaşmaya, en güzel mutlulukları yaşamaya, iyi bir evlilik yapmaya ve iş konusunda yükselişe geçmeye yorumlanır. Güç ve iktidar sahibi olmanın verdiği hazza yorumlanan rüya, ruh eşini bulmaya, bekarlar için aynı amaca hizmet eden biriyle evlilik gerçekleştirmeye de tabir edilir.

Rüyada Dalgalı Denizde Yolculuk Etmek

İstenmeden çıkılacak bir yolculuğun işaretidir. Zorla gidilen bu yolda kişi başına gelecek aksiliklerden dolayı çok mutsuz olacağı gibi, aile yaşantısında da işlerin yolunda gitmemesi yüzünden kasvet yaşayacağına, bu dönemi sükunet içinde geçirmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Uçakla Dalgalı Denize Düşmek

Ani kararların sadece zarara neden olacağını ifade eden rüya, bu dönemde borçların artacağı konusunda uyarı verir. İş yaşantısındaki riskleri görmenin, atılacak adımlarda fazla aceleci davranmamanın iyi olacağını bildirir.

Rüyada Denizin Kabardığını ve Dalgalandığını Görmek

Kişiyi gaza getiren, öfkesini artıran ve söylediği sözlerle rüya sahibini sürekli olarak olumsuz etkileyen bir tanıdığa alamet eder.

Rüyada Deprem Sonrası Dalgalı Deniz Görmek

Ölümler, hastalıklar ve mücadelelerle geçen zamanların sonunda tam olarak huzura erilmese de, hayatın normale dönmeye başlayacağını, kişiyi zorlayan olumsuzlukların daha da güçlü kılacağına tabir edilir.

Rüyada Arabayla Dalgalı Denize Uçmak

Yanlış bir hamlenin kişinin hayatında büyük bir olumsuzluğa neden olacağına delalet eder. Başa geçilen bir işi batırmak, maddi imkanların yönlendirildiği yatırımlardan istenen sonuçları alamamak demek olduğu gibi, hastalanmak, günlük hayat rutininin dışına çıkmak anlamına da gelir. Gereksiz kalabalıkların kişiyi dağıtacağını, motivasyonunu kaybedeceğini de işaret eder.

Rüyada Dalgalı Denize Atlamak

Gözü karalığı sayesinde iş dünyasında kendine önemli bir yer edinen rüya sahibinin korkusuzluğu sayesinde hiçbir sıkıntıda pes etmeyeceğini tabir eder. Aşık olup, yıldırım hızıyla evlenenlerin kısa süre sonra yaptıkları seçimin kendileri için hiç de uygun olmadığını anlayacaklarını ve hayal kırıklığı içine düşeceklerini de ifade eder.

Rüyada Dalga Görmek

Karışıklık, sağlık sorunları yaşamak, işlerde aksiliklerin çıkması, anlaşmaların bozulması, iflas gibi sorunlarla uğraşılacak bir dönemin işaretçisidir.

Rüyada Dalgalı Deniz Görmenin Psikolojik Yorumu

İç huzurun bozulduğu, kişinin yaşadığı hayattan memnun olmadığı, sürekli bir tedirginlik içinde kaldığını ifade eder. Ruh dünyalarında büyük çatışmalar yaşayan kimseleri tabir eden rüya, günlük hayata adapte olmakta çekilen güçlüğün de simgesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Dalgalı Deniz Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Müjgan (03 Mayıs 2014 saat: 09:24)

  Merhaba,

  Çok güzel bir ev havuz ve yeşil bahçeli yemekler yeniliyor. İnanılmaz güzel hazırlanmış bir kahvaltı reçeller farklı farklı. Kahvaltıyı hazırlayan kişi patronum ve evi deniz manzaralı evinden denizde ki dalgaları görüyoruz ve farklı bir şehirdeyiz kalabalık çocukları ve eşi de var evde bir de yaşlı bir kadın.Hatırladığım bu kadar. Şimdiden çok teşekkürler.


 2. Coskun (10 Mayıs 2014 saat: 09:13)

  Rüyamda deniz kıyısındaydım denizin içinden yuruyodum deniz kurumustu bi sonra deniz dolacak tekrar diye kıyıya çıkmaya çalıştım su dolmaya baslamıstı yavas yavas sırtımdaki çanta ağır olduğundan cıkamıyordum arkadaslarım bana halat atarak destek verdi ve karaya çıktım. Daha sonra dev dalgalar cıkmaya ve her dalga bikaç insanı götürmeye başladı çok hızlı bi şekilde kaçtım karada duran koskoca bi gemi vardı oraya tırmandım orda insanlar vardı oraya geldim ve orda annemle karşılaştım ikimizde güvende olduğumuzu gördük daha sonra dev dalgalar devam etti gemiden aşağıdaki insanları yutan dalgalara baktık çaresiz kaldık bir süre daha sonra uyandım.


 3. Anonim (18 Mayıs 2014 saat: 08:52)

  O kadar büyük dalgalar var ki kiz kulesinde mahsur kalmisiz.batan gemiler denizde cirpinan insanlar vardi.birbirlerine vuruyolardi senin yüzüne battik diye.ben de kız kulesinden onlari izliyordum.dalgLar git gide büyüyordu ama.dalgalar siyahti.kulenin sol tarafı güzel sağ tarafından geliyodu dalgalar.ayrica kulede bir diş dokturu onun küçük kızı ve annem vardı. Hepimiz mahsur kalmıştık


 4. sehr (06 Ekim 2014 saat: 11:18)

  Hayrolsun Ruyadamda bir arkadas ameliyat olacak diye hastaneye gidiyoruz başka bir şehire hastanenin önünde masmavi bir deniz var denizde sağdan sola doğru dalgalarin olduğu gordum arkadasi ameliyathane de sedyede gördüm benim çogu akrabalar oradaydilar aralarında ölmüs olanlarda var di .kalabalikti gurultuluydu ameliyathane cok genisti daha sonra herkes ameliyat haneden ayruldi. Ama arkadasin bizim aile ile ilgisi yok o başka bir sehirden


 5. uyuşuk (07 Ekim 2014 saat: 08:41)

  Rüyam soguk ve kapalı bir günde garip olaylar yaşayarak başlıyor.bi kuzenim bekar olduğu halde hamile kalıyor ve kürtaj oluyor.ailesini ben teseli ediyorum.sonra kuzenimin evindw baya kalabalık bir misafir grubu var.onları yolcu ederken denize bakıyorum bir an.yıdan denize ewen şiddetli bir rüzgar esiyor.denizin suyu geriye doğru cekiliyor gibi oluyor.daha.sonra kürtaj yaptıran.kuzenimu i yıkıyorrum.tüm vücudunu görüyorum.


 6. s.k (07 Ekim 2014 saat: 09:52)

  rüyamda deniz kıyısında yüksek bir tepenin üstündeki bir evde misafirlikteyim. oglum denizkiyisinda teyzesi ile beraber.oglum yorulmuş sahilde uyuyor
  birden dev dalgalar geliyor.bizim bulundugumuz tepeyi bile asacak kadar büyükler. hemen sahile iniyorum
  oglumu uyurken kucaklayip denizden cikariyorum. bu arada dalgalar bir kac kez ustumuzu örtüyor. tepedeki eve cikip camdan bakiyoruz .dev dalgalar cama çarpıp evin üstünden aşıyor. dalgalar cekilince denizde cirpinan insanlar ve kiyiya suruklenmis deniz kaplumbağalari görüyorum. Teşekkür ederim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,