RuyaTabirleri.com

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek

Rüyada dalgalı denizde yüzmek, rüya sahibinin hayatının gel gitlerle dolu olacağını, işlerinde düzensizlik ve sorunlarla boğuşacağını, hayat boyu her zaman çok çetin mücadeleler vermek zorunda kalacağını simgeler. Aynı zamanda kişinin boyunu aşan işlere bulaştığını ve bu nedenle bir türlü refaha kavuşamayacağını, sabırlı davranması gerektiğini tabir eder. Dalgalı denizde yüzdüğünü gören kişi evli ise boşanma veya ayrılık durumları yaşar. Bekar kişiler içinse kısmetlerinin kapanması ve şanssızlıklarla karşılaşmak anlamlarına gelir. Dalgalı denizde yüzmek genellikle iyiye yorulmaz ve keder dolu günlere, maddi açıdan sıkıntılı zamanlara, hastalıklara ve alınacak kötü haberlere yorumlanır.

Rüyada Durgun Denizde Yüzmek

Mutlu günlere işaret eden rüya, kişinin arzu ettiği bir hayat süreceğine ve ailesinde birlik ve düzenin sürekliliğine delalet eder. Durgun ve temiz bir denizde yüzen kişi maddi açıdan da oldukça rahat bir yaşama sahip olur. İşsiz kimseler için yeni ve güzel bir iş fırsatı elde edileceğine yorumlanan rüya, kavgalı ve tartışmalı ilişkiler yaşayanların da barışacaklarını, düşmanı olanların da onlara üstün geleceğini simgeler. İslami açıdan kişinin huşu içinde bir ibadet hayatı süreceğine ve sevabı bol bir hayata sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Yüzdüğünü Görmek

Kişinin toplum tarafından takdir edilen bir ilim insanı olmasına, kudretli ve şerefli bir hayat süreceğine işaret eder. Yüzdükten sonra sahile çıktığını gören kimse ise eğitimini yarıda bırakır, iş sahibi ise iş değişikliği yapar. Rüyada yüzdüğünü görmek İslami açıdan kişinin inancının güçlü olmasına da yorulur.  Rüyada denizde değil de karada yüzdüğünü gören veya yüzerken korktuğunu hisseden kimse ise illegal bir işe karışıp hapse girer.

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek Psikolojik Yorumu

İstediği gibi bir hayata sahip olamayan ve sürekli olarak mücadele etmek zorunda kalan kişiler rüyalarında sembolik olarak dalgalı denizde yüzdüklerini görürler. Karmaşık bir ruh halini de işaret eden rüya, işleri bozulan kişilerde de sıklıkla görülür.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Deniz ile ilgili ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Deniz Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. gulumser (01 Aralık 2014 saat: 07:40)

    ruyamda arkadaslarla denıce gıdıyoruz ben erkek arkadasımla karadan baya uzaklasıyoruz sonra arkama baktıgımda karayı goremıyorum hava kararmıs denız koyu bordo halıne gelmış uzaga baktıgımda bembeyaz dalgalar var ve ben korkuyorum gerıye yuzmeye baslıyorum arkadasım yuzerek bana geldıgını goruyorum yanına dogru gıttıgımde bırden suda kayboluyor ve ben bagırıyorum mustafa nerdesın dıye arkkadaslarıma bagırıyorum mustafayı gordunumzmu dıye ama bana kımse cevap vermıyor ve mustafa suyun ıcınde golge,sını goruyorum ve gene pesınden gıdıyorum ama uzaktan dalgaların geldıgını gorunce hızlı bı sekılde yuzmeye basladım ama tam o sırada uyandım


  2. şengül (22 Ocak 2015 saat: 08:12)

    rüyamda arkadaşlarım var bir yere gitmek istiyorum o sırada biraz uzakta sahil bu mevsimde denize girilmez diye içimden geçirirken denize doğru gidiyoruz. 4kişiyiz ama kim olduklarını hatırlamıyorum. denize yaklaşınca birden bire deniz yavaş yavaş dalgalanmaya başlıyor.. yanımdaki kızın başından aşıyor dalga ama çok eğleniyoruz… sahilde kayalarda var ama küçük.. bir süre sahilde dalgalarla oynadık sonra uyandım.


  3. Filiz (25 Kasım 2015 saat: 11:00)

    Rüyamda ewlerin yikildigini görüyorum.asagiya doğru ewler akmaya başlıyor.tepenin arkasından deniz yukariya doğru tirmaniyor we sonra duruluyor.ben cokkk korkuyorum.öleceğim diyorum.yoksa kiyametin alametlerinden birimi diyorum.daha sonra ewler asagiya doğru kaymaya başlayınca ne yapacagimi bilemiyorum allahim yardim et diyorum.başka bir denizin kiyisindayim.yawas yawas acilmaya gidiyorum.cikis yol bulamiyorum kendimce we wideoya cekiyorum.suda yüzmeye basliyorum artik ewler iyice asagiya kayiyor.we sular hawalanip asagiya doğru yawasliyor.hafif dalgali denizde yuzmeye calisiyorum.yanimdada baska bir bayan onada yardim etmeye calisiyrm.ben yüzme bilmiyrm ne yapacağım diyorum.cikis yol bulup tekrar ara sokaklara giriyorum.we tekrar tekrar ayni şeylerle karsilasiyorum.sonra araba bulup oradan bir şekilde uzaklaşmaya calisiyoruz.ama hep sorunlar cikiyor.we boyle gidiyor Rüyam we ruyamin etkisinde kaldimm.gerçekti yasadim.ruh halimiz yasiyormus bazi ruyalari.uyanip tekrar tekrar 3 kez fln görüyorum….. Uyaniyorum sonra.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,