RuyaTabirleri.com

Rüyada Dalmak

Rüyada dalmak, rüyayı gören kişinin malını, parasını, huzurunu, rahatını ve sağlığını kaybedeceği adımlar atabileceğine işaret eder. Rüya sahibinin kendisini başarısızlığa ve mutsuzluğa sürükleyecek, kazalara ve belalara sokacak girişimlerde bulunabileceğine bu nedenle de zor, kötü ve ağır günler geçirebileceğine işaret eder. Düşünmeden, hesaplamadan, tabiri caizse ölçüp biçmeden hiçbir işe atılmamak gerektiğine alamet eder.

Rüyada Denize Dalmak

Rüyayı gören kişinin uğursuzluklarla karşılaşacağına, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, üzüleceğine, ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin sonradan çok pişman olacağı işlere yatırım yapacağına ve hayal kırıklığı yaşayarak, umduğunu bulamayacağına yorulur.

Rüyada Suya Dalmak

Rüyada suya dalmak iki türlü tabir edilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda bulanık, çamurlu dolayısıyla da dibi görülmeyen bir suya dalması, girişimde bulunduğu işlerde zarar edeceği anlamına gelirken temiz ve dibi görünen suya dalması zafer kazanmaya, ön plana çıkmaya ve ilerlemeye yorulur.

Rüyada Havuza Dalmak

Rüyayı gören kişinin maddi gücünü kaybetmesine, maneviyatının da çökmesine sebep olacak bazı işlere emek vereceğine fakat emeklerinin, hayallerinin ve parasının boşa gideceğine bu durumun da yokluğa, sıkıntıya ve meşakkate düşmesine neden olacağına delalet eder.

Rüyada Denizin Dibine Dalmak

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse gözünü karartarak bir takım kararlar alacağına bu kararlar doğrultusunda hareket edeceğine sonra da kendisini zorluklara sürükleyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yanlış, eksik ve kusurlu işler yapması nedeniyle hayatı ve düzeni alt üst olacak demektir.

Rüyada Daldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçekten de düşünceli olacağına, uzun uzun dalıp gideceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına ve başına gelenler yüzünden hep kendisini sorumlu tutacağına alamet eder. Rüya sahibinin sıkıntılarının, hatalarının bedeli olduğunu düşüneceğine tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Dalmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. irem (21 Ekim 2014 saat: 09:38)

    Ben şuan 18 yaşında il dışında okuyan bir üniversite öğrencisiyim. Adım İrem. Rüyamı tam anlamıyla hatırlamıyorum kesit kesit noktalar var beni aşırı derecede etkiledi ve sizden yorum bekliyorum. Rüyamda annemin işlettiği sadece 15 kişinin girebildiği bir küçük havuzu varmış biz orayı işletiyormuşuz. Havuz tertemiz dibi görünen bir havuz. Ben yuzerken 2 kere havuzun en dibine dalıp gayet rahat bir şekilde yuzup birden çıkıyorum. Çıktıktan sonra havuza eğilip baklığımda dediğim gibi su berrak ama karanlık. Bide biri vardı havuzda sanki beni bekliyor tanıyor gibiydi yuzup onun altından geçecek şekilde dipten yuzup çıkıyordum. Birde babam ölmüş oluyordu çok ağlıyordum. Ondan sonra annemle konuşuyordum biz şimdi napıcaz diye hatırladığım nokta bu kadar eğer bana rüya yorumunun cevabını da mail atarsanız çok teşekkür ederim :)


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,